عدم باور نیمی از آمریکایی ها به تغییرات اقلیمی کره زمین

EN
خط ویژه: ۸۳۸۷۰
عدم باور نیمی از آمریکایی ها به تغییرات اقلیمی کره زمین
در بین مردم آمریکا، بر اساس مطالعات مرکز تحقیقاتی پو، تنها اندکی بیش از یک چهارم جمعیت کشور مطلع هستند که تقریباً تمام دانشمندان علوم هواشناسی توافق دارند که تغییرات اقلیمی کره زمین در حال وقوع هستند و همچنین انسان مسئول و مسبب این تغییرات هستند.
 
این تحقیق همچنین نشان داده که تنها ۵۵ درصد دموکرات های آمریکا به دانشمندان علوم آب و هوایی اعتماد دارند در حالیکه تنها ۱۵ درصد جمهوری خواهان که حزب محافظه کار آمریکا هستند چنین اعتمادی دارند.  باور به این که تغییرات آب و هوایی کره زمین واقعی هستند و مسبب آن ها هم انسان ها هستند، از سال ۲۰۰۴ و با ابتکار عمل آرنولد شوارتزنگر فرماندار جمهوری خواه وقت ایالت کالیفرنیا و همچنین فیلم پر بیننده «روز پس از فردا» قوت گرفت و در ۲۰۰۷ به اوج رسید. حال که این مطلب زیست محیطی را خواندید، به عنوان جایزه، صحنه ی بالا از فیلم «روز پس از فردا» را برای شما گذاشتم تا نگویید که مطالب علمی خسته کننده هستند.
 
مطالب پیشنهادی
مشاوره رایگان جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور
در صورتی که مایلید شرایط شما جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور، توسط مشاورین باتجربه و متخصص موسسه «ایلیاد بین‌الملل» ارزشیابی گردد، فرم مشاوره زیر را تکمیل نمایید. پس از دریافت اطلاعات، حداکثر طی دو روز کاری با شما تماس خواهیم گرفت. قابل توجه است که موسسه ایلیاد بین‌الملل دارای مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم ایران می‌باشند.