فیسبوک به جنگ بیماری ها میرود

EN
خط ویژه: ۸۳۸۷۰
فیسبوک به جنگ بیماری ها میرود
آیا میلیاردها دلار پول فیسبوک میتواند بیماریها را متوقف کند؟
 
کورنیلیا برگمان متخصص اعصاب و بیولوژی  از دانشگاه راکفلر  شهر نیویورک در پی پاسخ به این سوال بر آمده است. امسال سال بسیار خوبی برای علاقه مندان به علم بود و بسیاری افراد سر شناس از جمله شهردار شهر نیویورک مایکل بلومبرگ  و شان پارکر از موسسین نپستر  صدها میلیون دلار برای تحقیقات پزشکی هدیه کردند.  زاکر برگ و همسرش پرسیلیا چان نیز به این گروه پیوستند و امروز برنامه ای را اعلام کردند که طی ده سال بیش از سه میلیارد دلار  با مدیریت کورنیلیا برگمان و گروهی از محقیقن و مهندسین  برای  درمان بیماری ها  صرف کنند. 
 
این زوج در سالروز تولد دخترشان قسم خوردند که تا پایان عمر خود بیش از نودو نه درصد سهام خود از فیسبوک ( با ارزش کنونی چهل و پنج میلیارد) را برای بهبود وضعیت جهان صرف کنند. پروژه تازه راه اندازی شده چان و زاکربرگ با تعدادی پروژه آموزشی اغاز شد ولی این سازمان میگوید در حال گسترش در علوم و کمک به ریشه کن کردن بیماری های تا پایان قرن حاضر است.
مطالب پیشنهادی
مشاوره رایگان جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور
در صورتی که مایلید شرایط شما جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور، توسط مشاورین باتجربه و متخصص موسسه «ایلیاد بین‌الملل» ارزشیابی گردد، فرم مشاوره زیر را تکمیل نمایید. پس از دریافت اطلاعات، حداکثر طی دو روز کاری با شما تماس خواهیم گرفت. قابل توجه است که موسسه ایلیاد بین‌الملل دارای مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم ایران می‌باشند.