با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!

ملبورن عنوان جالب‌ترین شهر استرالیا را دارد و به عنوان یک مرکز فرهنگی بزرگ از مجموعه‌ای از برنامه‌های متنوع نظیر جشنواره‌ها و رویدادهای بین المللی شناخته شده برخوردار است.
ملبورن عنوان جالب‌ترین شهر استرالیا را دارد و به عنوان یک مرکز فرهنگی بزرگ از مجموعه‌ای از برنامه‌های متنوع نظیر جشنواره‌ها و رویدادهای بین المللی شناخته شده برخوردار است.
مجله موفقیت ایلیاد - منطقه‌ی که شهر نیز در آن واقع است با ۲۲۷۰۰۰ دانشجوی بین المللی عنوان برترین شهر دانشجویی استرالیا و سومین شهر دانشجویی برتر دنیا را به خود اختصاص داده است. ده و ۲۲۰۰ مدرسه دولتی و غیردولتی در سراسر این ایالت واقع و قطبی خلاق با تنوع فرهنگی برای هنر، مد و موسیقی محسوب می‌شود.
به طور متوالی در رتبه بندی برترین شهرهای دنیا جهت تحصیل، کار و زندگی قرار گرفته و ثبات، بهداشت و درمان، فرهنگ، محیط زیست، آموزش و زیر ساخت‌های پیشرو در جهان را ارائه می‌دهد. این شهر به عنوان برترین شهر دانشجویی استرالیا و سومین شهر دانشجویی برتر دنیا با ۲۲۷۰۰۰ دانشجوی بین‌‌المللی از ۱۷۰ کشور از بزرگترین جمعیت دانشجویی جهان برخوردار است. سبک زندگی پرشور و فراگیر درون شهری با گزینه‌های تحصیلی در سطح جهان برای دانشجویان بین المللی این شهر بسیار لذتبخش خواهد بود.
دانشجویان بین المللی، را به دلیل سطح بالای زندگی گزینه‌ای مناسب دانسته و کیفیت و تنوع بخش آموزش از مدارس تا موسسات عالی از عوامل اصلی این کشش و علاقه مندی می‌باشد. دانشجویان علاقه مند به آموزش با کیفیت، آموزش دوره‌های زبان متناسب با نیازشان و برخورداری از اقامتی مهمان نوازانه به مدارس اینجا جذب می‌شوند و برای با گزینه‌های فراوانی رو برو می‌شوند، ‌های برنامه‌های درسی و امکانات آموزشی خود را در سطحی جهانی ارائه می‌دهد و به تربیت فارغ‌التحصیلانی می‌پردازد که برخی از برجسته ترین آنان در زمینه‌های STEM، هنر و علوم انسانی، معماری و طراحی، هنرهای زیبا و مد، موسیقی و فیلم سرآمد هستند. در برترین این شهر را خواهید یافت. از مهمترین قطب‌های فرهنگی و اقتصادی نیمکره‌ی جنوبی مجموعه‌ای از فرصت‌های شغلی را برای دانشجویان فراهم آورده که می‌توانند در طول تحصیل به آنان بپردازند.

عنوان جالب‌ترین شهر استرالیا را دارد و به عنوان یک مرکز فرهنگی بزرگ از مجموعه‌ای از برنامه‌های متنوع نظیر جشنواره‌ها و رویدادهای بین المللی شناخته شده برخوردار است، از جشنواره‌ی کمدی تا هفته‌ی مد !
گفته می‌شود این شهر بیشتر از شهر دیگری در جهان از سرانه‌ی محل برگزاری موسیقی زنده برخوردار است و صحنه‌های پر جنب و جوش موسیقی در آن، آن را از همه شهر‌های استرالیا متمایز می‌کند.
خرید از برندهای معتبر بین المللی و استرالیایی در زمینه مد و پوشاک و استفاده از رستوران‌های معتبر بین‌المللی و استرالیایی و تجربه‌ی صرف غذا در محیطی پرنشاط برای افراد امکانپذیر و بسیار لذتبخش خواهد بود.
مجموعه‌ای جذاب از مناطق، جاذبه‌ها و گزینه‌های تحصیلی است. مراکز منطقه‌ای نظیر دیلسفورد و کاسلمین که زمانی مناطق بین المللی جذابی برای جستجوی طلا در اواسط دهه ۱۸۰۰ بوده‌اند شهرهایی عجیب و جالب با تاریخی غنی و معماری زیبا به سبک یی هستند.
گفتنی است ممکن است دوران جستجوی طلا در این منطقه به پایان رسیده باشد اما هنوز چیزهای بسیاری برای یافتن وجود دارد!
موسسات در مراکز بزرگتر منطقه‌ای مدارک شناخته شده بین المللی و یک تجربه‌ی دانشجویی آرام‌تر و مقرون به صرفه‌تر ارائه می‌دهند. شهرهایی نظیر Geelong، Ballarat و Bendigo به شما امکان تجربه هر دو جهان را خواهند داد، می‌توانید در خارج از تحصیل و در عین حال از طریق حمل و نقل عمومی به پایتخت سفر کنید. در منطقه‌ی می‌توانید از سواحل وسیع، کوه‌های پوشیده از برف، آبشارهای سرسبز سرخس و تپه‌های تاریخی و دشت‌های بادی وسیع دیدن کنید. دانشجویان این منطقه در محیطی گرم، ایمن و پر جنب و جوش زندگی می‌کنند و گزینه‌های تحصیلی با طیفی گسترده در سطح جهان در اختیار دارند.
یک تجربه‌ی عالی دانشجویی ارائه می‌دهد و درها را به روی تجربیات و فرصت‌های جهانی می‌گشاید.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● شهر کانبرا در استرالیا● آب و هوای استرالیا و شهرهای مختلف آن در طی سال● با زیباترین کتابخانه‌های جهان آشنا شوید!● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● جاذبه‌های گردشگری کشور مالزی● جاذبه‌های گردشگری نیوزیلند● زبان، مذهب و آداب و رسوم مردم استرالیاجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.