حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا

در استرالیا، دانشجویان خارجی در طول دوره‌ی تحصیلی خود از حقوق و حمایت‌های قانونی مناسبی برخوردار هستند. در این کشور، قوانین و نهادهایی وجود دارند تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان آموزش باکیفیتی دریافت می‌کنند و هنگام خرید کالا و خدمات منصفانه با آن‌ها برخورد می‌شود.
در استرالیا، دانشجویان خارجی در طول دوره‌ی تحصیلی خود از حقوق و حمایت‌های قانونی مناسبی برخوردار هستند. در این کشور، قوانین و نهادهایی وجود دارند تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان آموزش باکیفیتی دریافت می‌کنند و هنگام خرید کالا و خدمات منصفانه با آن‌ها برخورد می‌شود.
مجله موفقیت ایلیاد - در ، یان خارجی در طول دوره‌ی ی خود از حقوق و حمایت‌های قانونی مناسبی برخوردار هستند. در این کشور، قوانین و نهادهایی وجود دارند تا اطمینان حاصل شود که یان آموزش باکیفیتی دریافت می‌کنند و هنگام خرید کالا و خدمات منصفانه با آن‌ها برخورد می‌شود.

حمایت از یان

همه‌ی یان خارجی تحت حمایت قانون هستند. همه‌ی موسسات آموزش عالی در این کشور باید ثبت شده باشند تا بتوانند دوره‌ها و برنامه‌های مورد تأیید را ارائه دهند. از این موسسات به‌ صورت منظم و دوره‌ای ممیزی تضمین کیفیت انجام می‌شود.
در حقیقت همه‌ی دوره‌های ی که در ارائه می‌شوند، توسط دولت این کشور و از طریق ثبت شدن در سیستم «CRICOS» تأیید صلاحیت شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای لازم توسط همه‌ی موسسات رعایت می‌شود.

دفاتر رسیدگی به شکایات (دادآور) یان خارجی

دادآور یان خارجی به شکایات آن‌ها در مورد موسسات آموزشی خصوصی در رسیدگی می‌کند. خدمات دادآور آزاد، مستقل و بی‌طرف است. اگر کسی در دانشگاه یا مدرسه یا مراکز فنی و حرفه‌ای در حال باشد، می‌تواند به دفتر دادآور ایالت خود مراجعه کند و شکایت خود را ثبت کند.
برای اینکه بدانید دفاتر دادآور به چه مواردی رسیدگی می‌کنند باید به وبسایت دفاتر در هر ایالت و منطقه مراجعه کنید.
-    دادآور پایتخت
-    دادآور نیو سوت ولز
-    دادآور مناطق شمالی
-    دادآور کوئینزلند
-    دادآور ی جنوبی
-    دادآور تاسمانی
-    دادآور ویکتوریا
-    دادآور ی غربی

حمایت از مصرف‌کنندگان

دارای قوانین حمایت از مصرف‌کنندگان است که طی آن از حقوق مصرف‌کنندگان یی و یان خارجی حمایت می‌شود. قانون حمایت از مصرف‌کنندگان شامل قوانین ملی است که حقوق افراد را در هنگام خرید کالاها و خدمات تضمین می‌کند.
در موارد زیر باید با آژانس‌های دولتی بازرگانی و مصرف ایالت یا منطقه محل سکونت خود ارتباط برقرار کنید:
-    اگر اطاعاتی در مورد حقوق مصرف‌کنندگان نیاز دارید؛
-    اگر مشکلی در مورد کالا یا خدمت خریداری شده یا در حال خرید دارید؛
-    اگر می‌خواهید بدانید کسب و کارها چگونه باید تحت قانون فعالیت کنند؛
-    اگر می‌خواهید از یک کسب و کار شکایت کنید. برای پیدا کردن آژانس دولتی مربوطه به اینجا مراجعه کنید.

سرویس بازپرداخت شهریه

سرویس «TPS» توسط دولت ایجاد شده است تا اگر موسسه‌ی ی مورد نظر نتواند دوره‌ی پیشنهادی را ارائه کند، از حمایت شود. اگر دوره‌ی ی خود را شروع نکند و یا آن‌ را متوقف کند نیز سرویس TPS از وی حمایت می‌کند و در صورتی که واجد شرایط باشد و موسسه‌ی ی شهریه‌ی پرداختی وی را برنگرداند، این سرویس شهریه‌ی پرداختی را به وی برمی‌گرداند.
سرویس TPS کمک می‌کند:
-     خود را در یک رشته‌ی دیگر یا در یک موسسه‌ی دیگر به اتمام برساند؛
-    شهریه‌ای که خدمتی در قبال آن دریافت نشده است، بازپرداخت شود.
برای اطلاع بیشتر از این سرویس اینجا را ببینید.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟جدیدترین مطالب● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● دانشگاه رایرسون کانادا● آیا می‌دانید قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان کدامند؟● آشنایی با رشته فیزیک دانشگاه تورنتو● هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا● اقامت در استرالیا● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● معرفی چهار دانشگاه برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی کاردرمانی● آشنایی با دانشگاه بوستون● بچه‌های خود را نیز می‌توانید به استرالیا ببرید!● با کالج فناوری تورنتو آشنا شویم!● آموزش‌ فنی‌وحرفه‌ای در استرالیا● برترین دانشگاه‌های کانادا جهت تحصیل در رشته‌ی مارکتینگ کدامند؟● معرفی دانشگاه UCLA کالیفرنیا● خودتنظیمی چیست و چه مزیتی دارد؟● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا