حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا

در استرالیا، دانشجویان خارجی در طول دوره‌ی تحصیلی خود از حقوق و حمایت‌های قانونی مناسبی برخوردار هستند. در این کشور، قوانین و نهادهایی وجود دارند تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان آموزش باکیفیتی دریافت می‌کنند و هنگام خرید کالا و خدمات منصفانه با آن‌ها برخورد می‌شود.
در استرالیا، دانشجویان خارجی در طول دوره‌ی تحصیلی خود از حقوق و حمایت‌های قانونی مناسبی برخوردار هستند. در این کشور، قوانین و نهادهایی وجود دارند تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان آموزش باکیفیتی دریافت می‌کنند و هنگام خرید کالا و خدمات منصفانه با آن‌ها برخورد می‌شود.
مجله موفقیت ایلیاد - در ، یان خارجی در طول دوره‌ی ی خود از حقوق و حمایت‌های قانونی مناسبی برخوردار هستند. در این کشور، قوانین و نهادهایی وجود دارند تا اطمینان حاصل شود که یان آموزش باکیفیتی دریافت می‌کنند و هنگام خرید کالا و خدمات منصفانه با آن‌ها برخورد می‌شود.

حمایت از یان

همه‌ی یان خارجی تحت حمایت قانون هستند. همه‌ی موسسات آموزش عالی در این کشور باید ثبت شده باشند تا بتوانند دوره‌ها و برنامه‌های مورد تأیید را ارائه دهند. از این موسسات به‌ صورت منظم و دوره‌ای ممیزی تضمین کیفیت انجام می‌شود.
در حقیقت همه‌ی دوره‌های ی که در ارائه می‌شوند، توسط دولت این کشور و از طریق ثبت شدن در سیستم «CRICOS» تأیید صلاحیت شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای لازم توسط همه‌ی موسسات رعایت می‌شود.

دفاتر رسیدگی به شکایات (دادآور) یان خارجی

دادآور یان خارجی به شکایات آن‌ها در مورد موسسات آموزشی خصوصی در رسیدگی می‌کند. خدمات دادآور آزاد، مستقل و بی‌طرف است. اگر کسی در دانشگاه یا مدرسه یا مراکز فنی و حرفه‌ای در حال باشد، می‌تواند به دفتر دادآور ایالت خود مراجعه کند و شکایت خود را ثبت کند.
برای اینکه بدانید دفاتر دادآور به چه مواردی رسیدگی می‌کنند باید به وبسایت دفاتر در هر ایالت و منطقه مراجعه کنید.
-    دادآور پایتخت
-    دادآور نیو سوت ولز
-    دادآور مناطق شمالی
-    دادآور کوئینزلند
-    دادآور ی جنوبی
-    دادآور تاسمانی
-    دادآور ویکتوریا
-    دادآور ی غربی

حمایت از مصرف‌کنندگان

دارای قوانین حمایت از مصرف‌کنندگان است که طی آن از حقوق مصرف‌کنندگان یی و یان خارجی حمایت می‌شود. قانون حمایت از مصرف‌کنندگان شامل قوانین ملی است که حقوق افراد را در هنگام خرید کالاها و خدمات تضمین می‌کند.
در موارد زیر باید با آژانس‌های دولتی بازرگانی و مصرف ایالت یا منطقه محل سکونت خود ارتباط برقرار کنید:
-    اگر اطاعاتی در مورد حقوق مصرف‌کنندگان نیاز دارید؛
-    اگر مشکلی در مورد کالا یا خدمت خریداری شده یا در حال خرید دارید؛
-    اگر می‌خواهید بدانید کسب و کارها چگونه باید تحت قانون فعالیت کنند؛
-    اگر می‌خواهید از یک کسب و کار شکایت کنید. برای پیدا کردن آژانس دولتی مربوطه به اینجا مراجعه کنید.

سرویس بازپرداخت شهریه

سرویس «TPS» توسط دولت ایجاد شده است تا اگر موسسه‌ی ی مورد نظر نتواند دوره‌ی پیشنهادی را ارائه کند، از حمایت شود. اگر دوره‌ی ی خود را شروع نکند و یا آن‌ را متوقف کند نیز سرویس TPS از وی حمایت می‌کند و در صورتی که واجد شرایط باشد و موسسه‌ی ی شهریه‌ی پرداختی وی را برنگرداند، این سرویس شهریه‌ی پرداختی را به وی برمی‌گرداند.
سرویس TPS کمک می‌کند:
-     خود را در یک رشته‌ی دیگر یا در یک موسسه‌ی دیگر به اتمام برساند؛
-    شهریه‌ای که خدمتی در قبال آن دریافت نشده است، بازپرداخت شود.
برای اطلاع بیشتر از این سرویس اینجا را ببینید.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انقضا و تمدید استادی پرمیت کاناداجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت