انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟

ویزای ساب کلاس ۶۵۱ ویزای موقتی است که به شما این امکان را می‌دهد که به مدت یکسال و هر بار به مدت ۳ ماه در استرالیا بمانید. با این ویزا می‌توانید دوستان و اقوام خود را ملاقات کنید، تعطیلات خود را در این کشور سپری کنید، ملاقات‌های تجاری داشته باشید و حتی در برخی موارد به مدت ۳ ماه به تحصیل بپردازید.
ویزای ساب کلاس ۶۵۱ ویزای موقتی است که به شما این امکان را می‌دهد که به مدت یکسال و هر بار به مدت ۳ ماه در استرالیا بمانید. با این ویزا می‌توانید دوستان و اقوام خود را ملاقات کنید، تعطیلات خود را در این کشور سپری کنید، ملاقات‌های تجاری داشته باشید و حتی در برخی موارد به مدت ۳ ماه به تحصیل بپردازید.
مجله موفقیت ایلیاد

-    ی دیداری ساب‌کلاس ۶۰۰

این به شما امکان سفر به جهت ملاقات با اقوام و دوستان را می‌دهد و طول مدت آن ۳، ۶ یا ۹ ماه می‌باشد. ی ساب‌کلاس ۶۰۰ به شما این امکان را می‌دهد که با هدف تجارت یا بازدید از خانواده یا دوستان به عنوان توریست به این کشور سفر کنید. دوستان و خانواده را ملاقات کنید یا تعطیلات خود را در این کشور سپری کنید. این به شما مجوز انجام کار در این کشور را نخواهد داد و جهت انجام امور درمانی نیز نمی‌توانید از طریق این اقدام کنید. این به افرادی که با ی دیگری به این کشور سفر کرده‌اند اما ان در شرف انقضا است امکان اقامت طولانی‌تری می‌دهد. والدین واجد شرایط شهروندی با این مدت اعتبار بیشتری دریافت می‌کنند.

-    ی تعطیلات و کار ساب کلاس ۴۶۲

ی ساب‌کلاس ۴۶۲ برای جوانانی که مایل به کار و گذراندن تعطیلات طولانی مدت در هستند مناسب است. مدت زمان این یکسال و شامل افراد ۱۸ تا ۳۰ ساله است. متقاضی برای دریافت این ملزم به در اختیار داشتن یک گذرنامه از کشوری واجد شرایط است. با این می‌توانید در حالی که در این کشور اقامت دارید به کار بپردازید و در صورت برخورداری از شرایط لازم برای دریافت ی دوم کار و تعطیلات اقدام کنید. جهت اخذ ی دوم کار و تعطیلات شما باید در مدت اولین ی ۴۶۲ خود به مدت ۳ ماه در این کشور کار کرده باشید.
گذرنامه کشور‌های واجد شرایط:ؤ آندورا، اتریش، بلژیک، برونئی، کانادا، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ کنک بخش ایسلند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، مالزی، مالتا، موناکو، هلند، نروژ بخش پرتغال، جمهوری سانمارینو، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، بریتانیا، ممالک تحت سلطه بریتانیا، ایالت متحده‌ی آمریکا، ایالت واتیکان

-    ی تعطیلات ساب‌کلاس ۴۱۷

ی ساب‌کلاس ۴۱۷ برای افراد ۱۸ تا ۳۰ ساله ( برای شهروندان کانادایی و ایرلندی تا ۳۵ سال ) می‌باشد که نخستین تعطیلات طولانی مدت خود را در سپری می‌کنند و همزمان به کار می‌پردازند. جهت دریافت این نیز نیاز به گذرنامه از کشوری واجد شرایط است. با این می‌توانید در این کشور به کار بپردازید و برای ی تعطیلات دیگری درخواست دهید که این امر مستلزم برخورداری از معیارها و شرایط خاصی می‌باشد. ی تعطیلات دوم نیز شامل افراد ۱۸ تا ۳۰ ساله‌ای ( به غیر از شهروندان کانادایی و ایرلندی ) است که در حال حاضر از ی کار و تعطیلات برخوردارند. همچنین جهت اخذ ی دوم نیز برخورداری از پاسپورت یک کشور واجد شرایط الزامی است. شما با این می‌توانید به کار بپردازید منوط به اینکه با اولین  ی ۴۱۷ خود در این کشور به مدت ۳ ماه کار کرده باشید.
پاسپورت کشورهای واجد شرایط: آندورا، اتریش، بلژیک، برونئی، کانادا، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ کنک بخش ایسلند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، مالزی، مالتا، موناکو، هلند، نروژ بخش پرتغال، جمهوری سانمارینو، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، بریتانیا، ممالک تحت سلطه بریتانیا، ایالت متحده‌ی آمریکا، ایالت واتیکان

-    ی مسافرتی الکترونیکی ساب‌کلاس ۶۰۱

به عنوان یک توریست با این می‌توانید جهت گذراندن تعطیلات یا برای دیدار خانواده یا دوستان و یا به عنوان یک بازدید‌کننده کسب و کار به سفر کنید. همچنین می‌توانید به مدت ۳ ماه با این به آموزش یا در این کشور بپردازید. اما اگر دلیل اصلی شما برای سفر به این کشور است ی ی برای شما مناسب‌تر است. برای این لازم است خارج از درخواست دهید و از پاسپورت یک کشور واجد شرایط برخوردار باشید. با ی ساب‌کلاس ۶۰۱ می‌توانید چندین بار و هربار به مدت ۳ ماه به سفر کنید.
لیست کشورهای واجد شرایط ETA : آندورا، اتریش، بلژیک، برونئی، کانادا، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ کنک بخش ایسلند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، مالزی، مالتا، موناکو، هلند، نروژ بخش پرتغال، جمهوری سانمارینو، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، بریتانیا، ممالک تحت سلطه بریتانیا، ایالت متحده‌ی آمریکا، ایالت واتیکان

-    ی دیداری الکترونیکی ساب‌کلاس ۶۵۱

ی ساب کلاس ۶۵۱ ی موقتی است که به شما این امکان را می‌دهد که به مدت یکسال و هر بار به مدت ۳ ماه در بمانید. با این می‌توانید دوستان و اقوام خود را ملاقات کنید، تعطیلات خود را در این کشور سپری کنید، ملاقات‌های تجاری داشته باشید و حتی در برخی موارد به مدت ۳ ماه به بپردازید. برای دریافت این حتماً باید خارج از اپلای کنید.
 پاسپورت کشورهای واجد شرایط: آندورا، اتریش، بلژیک، برونئی، کانادا، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ کنک بخش ایسلند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، مالزی، مالتا، موناکو، هلند، نروژ بخش پرتغال، جمهوری سانمارینو، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، بریتانیا، ممالک تحت سلطه بریتانیا، ایالت متحده‌ی آمریکا، ایالت واتیکان

-    ی ترانزیت ساب‌کلاس ۷۷۱

ی ساب‌کلاس ۷۷۱ به شما و خانواده شما مجوز عبور از و ترانزیت به مدت ۷۲ ساعت را می‌دهد. جهت درخواست این لازم است رزرو بلیط و اسناد سفر خود به کشور دیگر را در اختیار داشته باشید. دارندگان ی دریایی ( ساب‌کلاس ۹۸۸ ) می‌توانند از طریق هوا برای ورود به کشتی غیر نظامی استفاده کنند. حتی این امکان برای برخی افراد واجد شرایط وجود دارد که بدون این سفر را انجام دهند. با این ملزم هستید که در مدت زمان ۷۲ ساعت خاک را ترک کنید. نیازهای فوریت‌های سلامت و بیمه سلامت داشته باشید و در صورتی که هر گونه مبلغی به دولت مقروض هستید باید بپردازید. در صورتی که به عنوان خدمه‌ی پرواز غیر نظامی قصد ورود به را دارید باید ی خدمه پرواز داشته باشید. برای افراد بالای ۱۸ سال پیروی از قوانین الزامی است. اگر تشخیص در خصوص افراد زیر ۱۸ سال غیر از این موارد باشد امکان رد شدن و عدم پذیرش وجود دارد.
افرادی که شهروند این کشورها هستند می‌توانند بدون سفر کنند:
آندورا، آرژانتین، اتریش، بلژیک، برونئی، بلغارستان، کانادا، شیلی، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، ایالت فدرال میکرونزی، فیجی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، اندونزی، ایتالیا، ایرلند، ژاپن، کریباتی، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالزی، مالتا، جزایر مارشال، مکزیک، موناکو، نائورو، هلند، نیوزیلند، نروژ، عمان، پالائو، پاپوآ گینه‌نو، فیلیپین، لهستان، پرتغال، قطر، رومانی، ساموآ، سن مارینو، سنگاپور، اسلواکی، اسلوونی، جزایر سولمن، آفریقای‌جنوبی، کره‌جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، تایلند، تونگا، تووالو، امارات متحده‌ی‌ عربی، انگلستان ( و مستعمرات آن)، ایالت متحده‌ی آمریکا، اروگوئه، وانوتو، واتیکان
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● جاذبه‌های گردشگری کشور مالزی● جاذبه‌های گردشگری نیوزیلند● زبان، مذهب و آداب و رسوم مردم استرالیاجدیدترین مطالب● تقویت مهارت writing در ‌آزمون آیلتس● برترین کشورها و دانشگاه‌ها برای تحصیل در رشته‌ی مهندسی عمران کدامند؟● تحصیل در دوره‌های A- level و foundation در کشور انگلستان● نحوه‌ی ارسال ایمیل به اساتید خارجی جهت اپلای دانشگاه● مزایای گذراندن دوره‌ی فاندیشن در استرالیا چیست؟● بهترین کشورها برای تحصیل در رشته‌ی فیزیک کدامند؟● تقویت مهارت reading در آزمون آیلتس● تحصیل در رشته‌ی مهندسی کشاورزی در خارج از کشور● چگونه انعطاف ‌پذیری در زندگی سبب موفقیت می‌شود؟● معرفی دانشگاه‌های برتر مهندسی برق در خارج از کشور● ارزان‌ترین شهرهای استرالیا برای زندگی دانشجویی کدامند؟● ۹ نفر از موفق‌ترین زنان ایرانی در عرصه‌ی علم و فناوری● تقویت مهارت Listening در آزمون IELTS● شیوه‌های صحیح برخورد با انتقاد چیست؟● شرایط تحصیل در کشور نیوزیلند بدون مدرک زبان● عزت نفس چیست و چه راهکارهایی برای افزایش آن وجود دارد؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی خلبانی در خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مهندسی شیمی در خارج از کشور● کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی ‌هوشبری در کانادا چگونه است؟