همه چیز درباره‌ی ویزای گاردین کانادا

سن شروع آموزش در این کشور از ۵ سالگی می‌باشد و والدین افراد ۵ تا ۱۷ ساله که برای تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند با اخذ ویزای گاردین می‌توانند فرزند خود را همراهی نمایند.
سن شروع آموزش در این کشور از ۵ سالگی می‌باشد و والدین افراد ۵ تا ۱۷ ساله که برای تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند با اخذ ویزای گاردین می‌توانند فرزند خود را همراهی نمایند.
مجله موفقیت ایلیاد - سن قانونی در ایالت‌های مختلف کشور متفاوت است، برای مثال در نیوفاندلند، بریتیش‌کلمبیا و بخش‌های شمال غربی این کشور سن قانونی ۱۹ سال و در دیگر ایالت‌های این کشور سن قانونی ۱۸ سال می‌باشد و طبق قانون دولت این کشور افراد زیر ۱۸ سال به مراقبت و سرپرستی نیازمندند. افراد زیر ۱۷ سال که بدون حضور والدین جهت ادامه به این کشور مهاجرت می‌کنند به فردی به عنوان قیم که ساکن این کشور نیز هست نیازمند هستند، به فردی که مسئولیت سرپرستی کودک یا نوجوان زیر ۱۷ سال را به عهده می‌گیرد یا کاستودین گفته می‌شود که می‌تواند با ی به همراه دانش آموز به این کشور وارد شود. می‌تواند یکی از والدین فرزند باشد که به عنوان قیم قانونی وی معرفی می‌شود و ملزم به ارائه‌ی مدارک لازم به اداره‌ی مهاجرت این کشور می‌باشد.

شرایط لازم جهت دریافت ی

این امکان برای دانش آموزان بین المللی مهیاست که از مقطع دبستان تا پایان دوره‌ی متوسطه در این کشور به بپردازند. همانگونه که در مقاله‌ی پیشین به آن اشاره شد سن شروع آموزش در این کشور از ۵ سالگی می‌باشد و والدین افراد ۵ تا ۱۷ ساله که برای به این کشور مهاجرت می‌کنند با اخذ ی می‌توانند فرزند خود را همراهی نمایند. افراد زیر ۱۸ سال لزوماً باید تحت قیومت فردی در قرار بگیرند. فردی که قیومت دانش آموز را عهده دار می‌شود ( جز والدین ) فردی است بالای ۱۹ سال که ساکن می‌باشد و یا اقامت دائم این کشور را دارد. اما در صورتی که یکی از والدین به عنوان قیم قانونی دانش آموز معرفی شود به مدارک دیگری جهت اخذ ی نیازمند خواهد بود. در واقع متقاضی این عضوی از اعضای خانواده دانش آموز نظیر یکی از والدین، خواهر یا برادر وی می‌باشد که ملزم به ارائه‌ی مدارکی نظیر گواهی تمکن مالی و گردش حساب بانکی جهت اثبات توانایی مالی جهت حمایت از دانش آموز می‌باشد. اگر قصد دعوت فردی از اعضای خانواده جز همسر را دارید باید بتوانید مدارک لازم جهت اثبات توانایی حمایت مالی وی را ارائه دهید، از طرفی این افراد نیز ملزم به ارائه‌ی مدارکی هستند که بتواند افسر اداره‌ی مهاجرت را بابت بازگشت به کشور خود مجاب کند برای مثال وابستگی‌های شغلی و خانوادگی. در صورت تقاضا برای ی در شرایطی که همسر واجد شرایط درخواست کار باشد و یا می‌خواهد با هدف اشتغال در این کشور به مهاجرت بپردازد در زمان ارزیابی تحت حمایت مالی سازمان تابعیتی و اداره‌ی امور مهاجرت CIC قرار خواهید گرفت.

امکان تبدیل ی به ی کار و دانشجویی در کشور

در صورت یافتن شغل ایده ال در کشور پس از ارسال درخواست شغل مورد نظر در صورت پذیرش پیشنهاد کاری این امکان برای فرد وجود دارد که ی را به ی کاری تبدیل کند. در صورت برخورداری از مدرک آیلتس نیز می‌توانید از امتیاز دانشجو بودن با اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه‌های این کشور در این کشور بهره برده و ی را به ی دانشجویی تبدیل کنید، در این شرایط هزینه‌ی فرزند شما رایگان خواهد شد. با این شرایط در صورت برخورداری از مجوز کار برای همسرتان، نیز این امکان وجود دارد که او را نیز به عنوان همراه با خود به بیاورید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ی

مدارک لازم جهت اخذ ی کشور عبارت است از:
ـ تهیه‌ی دعوت نامه توسط محصل جهت همراهی یکی از اعضای خانواده
ـ مشخصات کامل متقاضی و دانش آموز شامل نام  و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس و...
ـ ارائه‌ی نامه‌ی پذیرش از یک ‌ی یی
ـ ارائه‌ی تأیید نامه‌ی ثبت نام در ‌ی یی
ـ ارائه‌ی نامه‌ی ‌ی ی دانش آموز
ـ فرم تکمیل شده‌ی ی برای والدین دانش آموز
ـ تعیین مدت زمان اقامت این اشخاص در کشور
ـ ارائه‌ی یک نسخه از مجوز ی محصل
ـ ارائه‌ی یک نسخه از مجوز کار یا شخص قیم در کشور
ـ ارائه‌ی گواهی تمکن مالی و گردش حساب توسط شخص قیم
ـ ارائه‌ی اسنادی ک بیانگر وضعیت فعلی متقاضی  است.

هزینه و مدت زمان لازم جهت صدور ی

دانش آموزان بین المللی از امکان در یکی از مدارس روزانه یا شبانه روزی این کشور برخوردارند. هزینه‌ی در مدارس شبانه روزی این کشور با درنظر گرفتن شرایطی نظیر محل اقامت، اکومودیشن و برنامه های تفریحی چیزی در حدود ۳۰ تا ۶۰ هزار دلار برآورد می‌شود. از طرفی در مدارس روزانه این کشور سالیانه بین ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار در سال هزینه در بر خواهد داشت و در صورتی که دانش آموز قصد استفاده از امکان home stay را نیز داشته باشد باید هزینه ای دیگر بالغ بر ۹ تا ۱۱ هزار دلار پرداخت نماید. هزینه‌هایی همچون هزینه حمل و  نقل خوراک و پوشاک و سایر هزینه‌های زندگی نیز ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار در ماه خواهد بود. متقاضیان ی اغلب جهت ثبت نام در مدارس روزانه اقدام می‌کنند زیرا امکانات موجود در مدارس شبانه روزی مورد نیاز ی نیست. از طرفی ی در هر کشور از شرایط و هزینه‌های متفاوتی برخوردار است. اما می‌توان گفت هزینه‌های اخذ ی و برای کشور از سایر کشورهای پیشرفته به نسبت کمتر است. مدت زمان اخذ این نیز با توجه به شرایط و کشور فرد متقاضی متغیر است اما به طور کلی پرونده‌های مهاجرت ایرانیان زمان بیشتری را برای پردازش احتیاج خواهد داشت.

برخی قوانین ی

قوانین مهاجرت به در هریک از برنامه های مهاجرتی متفاوت است و این مسئله در مورد ی نیز صدق می‌کند. اشنایی با قوانین به شما در جهت اتخاذ بهترین روش‌ها به منظور اخذ انواع ی این کشور کمک می‌کند. طبق قوانین مربوط به ی والدین دانش آموزی که اقدام به اخذ این نموده است باید قبل از ترک کشور مبدا درخواست اقامت قانونی خود را برای کنسولگری سفارت ارسال نماید. این کار می‌تواند همزمان با پروسه‌ی درخواست فرزند صورت گیرد. در برخی مواقع برخی کالج ها یا مدارس این کشور جهت اخذ ی برای والدین نامه‌ای را جهت حمایت  از دانش آموزان به سفارت صادر می‌کنند تا به این ترتیب به روند اخذ کمک کنند. در صورت برخورداری از این امکان از سوی حتماً آن را پیگیری نمایید. اگر دانش آموزی مایل به معرفی والدین خود به عنوان کاستودین نباشد می‌تواند از طریق وزارت آموزش و پرورش این کشور به دنبال home stay باشد. home stay به خانواده‌هایی گفته می‌شود که در کشور قیم دانش آموزان بین المللی می‌شوند. در این شرایط والدین در قبال دریافت خدمات از این خانواده‌ها نظیر جای مناسب، امکانات مورد نیاز، سه وعده غذایی و قیومیت دانش آموز ملزم به پرداخت مبلغی خواهند بود.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیاجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت