اشتباهاتی که به رد شدن ویزای استرالیا منجر می‌شود.

اداره‌ی مهاجرت استرالیا به عنوان یک ارگان دولتی سالیانه صدها هزار درخواست اخذ ویزا را بررسی می‌کند، بنابراین پروسه‌ی بررسی درخواست‌ها زمان‌بر می‌باشد.
اداره‌ی مهاجرت استرالیا به عنوان یک ارگان دولتی سالیانه صدها هزار درخواست اخذ ویزا را بررسی می‌کند، بنابراین پروسه‌ی بررسی درخواست‌ها زمان‌بر می‌باشد.
مجله موفقیت ایلیاد - پروسه‌ی دریافت ی چندان ساده به نظر نمی‌رسد، اما در صورت آشنایی کافی با شرایط اخذ آن این پروسه چندان هم سخت و پیچیده نخواهد بود. گاه عدم توجه به برخی جزئیات در افرادی که تمام تلاش خود را برای دریافت ی این کشور انجام می‌دهند سبب شکست و فراموشی رویای به این کشور می‌شود. اداره‌ی به عنوان یک ارگان دولتی سالیانه صدها هزار درخواست اخذ را بررسی می‌کند. بنابراین پروسه‌ی بررسی درخواست‌ها زمان‌بر می‌باشد. با این حال اگر در زمان صدور مدارک برای دریافت دچار اشتباه شوید باید مدت زمان زیادی در انتظار بمانید. اداره‌ی این کشور هر ساله انواع این کشور را به همراه شرایط صدور و امتیازات هر یک را در وب سایت رسمی خود منتشر می‌کند. بسیاری از متقاضیان دریافت به دلیل بی‌توجهی به توصیه‌های اداره‌ی مدت زمان زیادی در انتظار طی کردن مراحل درخواست و دریافت به سر می‌برند و گاه با پاسخ منفی مواجه می‌شوند.

بررسی دلایل رد شدن درخواست ی

اخذ ی جهت به این کشور مستلزم ارائه‌ی درخواست بدون کمترین اشتباه می‌باشد، بنابراین توجه به برخی اصول از اهمیت بسیاری برخوردار است.
در این مقاله سعی داریم به بیان برخی اشتباهات که منجر به رد شدن درخواست ی این کشور می‌شود بپردازیم، با ما همراه باشید.  

ـ عدم آشنایی با انواع

افرادی که قصد به کشور را دارند لازم است دقیقاً بدانند به دنبال چه نوع یی هستند و بر این اساس ی مورد نظر خود را انتخاب کنند. آیا قصد دارید برای همیشه در زندگی کنید یا برای مدت زمانی کوتاه در این کشور ساکن شوید. آیا برای تحصیل به این کشور می‌کنید یا تنها برای کار کردن تصمیم به گرفته‌اید. تصمیم شما در تعیین نوع اهمیت بسیاری دارد و در واقع نوع ی شما را مشخص می‌کند. بسته به تصمیم شما ممکن است اصلاً واجد شرایط به این کشور نباشید یا باشید. بنابراین درخواست اشتباه برای دریافت ناشی از عدم شناخت شما از نوع می‌تواند به قیمت از دست رفتن فرصت‌های شما تمام شود پس لازم است از همان ابتدا هدف خود از را مشخص کنید و به دنبال ی متناسب با شرایط خود باشید.  

ـ عدم توجه به زمان ارائه‌ی درخواست ی

زمان در ارائه‌ی درخواست اهمیت بسیاری دارد. بسته به نوع یی که قصد دریافت آن را دارید دستورالعمل‌هایی وجود دارد که دقیقاً باید پروسه‌ی آن در زمان مقرر طی شود. متقاضی ملزم است درخواست خود را در تاریخ مشخص ارائه دهد، از دست دادن زمان نکته‌ای مهم برای دریافت ی ست. از دست دادن زمان می‌تواند به قیمت از دست رفتن رویاهایتان تمام شود، بنابراین لازم  است به وب سایت اداره‌ی مراجعه و تمامی تاریخ‌های مربوط به ارائه‌ی درخواست را یادداشت و در تاریخ مقرر اقدام کنید.

ـ عدم افشای سابقه‌ی کیفری در درخواست

از شرایط بسیار مهم اداره‌ی برای صدور عدم برخورداری از سو سابقه کیفری می‌باشد. این در حالیست که برخی متقاضیان در زمان تکمیل و ارسال فرم درخواست از بیان واقعیت پرهیز می‌کنند. اگر به هر دلیلی از سابقه‌ی کیفری برخوردار هستید حتی اگر مربوط به سال‌ها قبل می‌باشد و حتی اگر هیچ یک از نزدیکان، دوستان و اعضای خانواده در مورد آن نمی‌دانند باید آن را در درخواست ذکر کرده و آن را کتمان نکنید. اداره‌ی به شدت بر ذکر سوابق و صداقت تأکید دارد، بنابراین از دروغ و پنهان‌کاری در مورد سوابق کیفری خود بپرهیزید و یادتان باشید افشای سابقه‌ی کیفری همیشه به نفع شماست.  

ـ عدم توجه به نکات کوچک و به ظاهر بی‌اهمیت

زمان بررسی فرم درخواست ی متقاضی کارمندان اداره‌ی به تمام نکات ریز و درشت پرونده شما با دقت توجه می‌کنند. بنابراین پر کردن صحیح مدارک و توجه به جزئیات اهمیت زیادی دارد. کوچکترین اشتباهات هزینه و زمان زیادی از شما می‌گیرد. اداره‌ی ریزبینانه به بررسی تمامی جزئیات و اطلاعات می‌پردازد. گاه حتی یک تاریخ اشتباه یا اشتباه نگارشی یا املایی منجر به تأخیر در روند تأیید ی شما می‌شود یا حتی به قیمت رد شدن درخواست ی شما می‌شود.

ـ عدم بیان حقیقت در درخواست

مسئله اینجاست که اداره‌ی بین افرادی که در ارائه‌ی اطلاعات به دروغ متوسل می‌شوند و افرادی که واقعیت‌ها را فراموش کرده‌اند تفاوتی قائل نمی‌شوند. روند اخذ ی نسبت به گذشته سخت‌تر شده است، تمامی اطلاعات موجود در درخواست به دقت بررسی می‌شود، برای مثال اگر متقاضی حتی به طور تصادفی و ناخواسته در حادثه‌ای تروریستی نقش داشته باشد درخواست وی فوراً رد می‌شود حتی اگر اطلاعات مربوط به فعالیت خود را در درخواست ذکر نکرده باشد. اداره‌ی تمام اطلاعات موجود در مورد متقاضیان را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهد به همین دلیل حتی اگر در روند درخواست برای دریافت موفق شوید ممکن است زمان به این کشور بازداشت و به کشور خود برگردانده شوید و قبل از اینکه بتوانید مجدداً برای اخذ ی این کشور درخواست دهید باید یک دوره محرومیت را پشت سر بگذرانید، بنابراین به جای پنهان‌کاری باید همه حقیقت را بیان و منتظر پاسخ این ارگان بمانید.

ـ عدم رعایت تمام پیش نیازها برای ی انتخابی

هر نوع با مجموعه‌ای از پیش شرط‌های نسبتاً دشوار همراه است که برای باید تمام آن‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشت. این تصور که تنها پشت سرگذاشتن تنها برخی از آن‌ها برای اقامت در این کشور کافیست تصوری اشتباه است. متقاضی ملزم است که مطابق با تمامی معیارهای تعیین شده توسط اداره‌ی برای هر یک از انواع ی مورد نظر اقدام کند. در واقع اداره‌ی تمام اطلاعات شما را نه تنها اطلاعاتی که از نظر شما مهم است مورد بررسی قرار می‌دهد.

ـ عدم ارائه‌ی مدارک برای پشتیابی از درخواست

علاوه بر تکمیل و ارسال برخی از مدارک جهت اخذ ی ارائه‌ی برخی مدارک نیز از ادعاهای شما پشتیبانی می‌کند. برای مثال مدارک تحصیلی، مدارک و اسناد مربوط به وضعیت تأهل، سوابق کاری، گواهی تمکن مالی و ... . هر ادعایی که برای ارائه‌ی درخواست دارید باید مستند و با مدرک همراه باشد تا اداره‌ی بتواند آن را تأیید کند و مهم‌تر از همه اینکه تمام اسناد و مدارک شما باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. در صورتی که ادعاهای شما با مدارک پیش شرط پشتیبانی نشود اداره‌ی ادعاهای شما را نخواهد پذیرفت.

ـ مدارک را تنها یک بار ارسال کنید!

گاه نیاز است چندین بار برای دریافت ی درخواست خود را به اداره‌ی ارسال کنید. اگر برای بار اول موفق به دریافت نشدید شانس خود را برای دوم نیز امتحان کنید. شما باید بتوانید این ارگان را متقاعد کنید که با درخواست شما موافقت کند. هر بار که با رد درخواست خود مواجه می‌شوید دلیل آن را برطرف و مجدداً درخواست کامل‌تری به این اداره ارسال کنید. اداره‌ی تعداد درخواست‌های هر متقاضی را ثبت و در زمان دریافت درخواست جدید قبلی‌ها را مد نظر قرار می‌دهد. درخواست‌های مکرر گاه این ارگان را برای صدور ترغیب می‌کند. بنابراین برای درخواست مجدد پس از رد درخواست امتناع نکنید.

ـ عدم استفاده از حقوق تجدیدنظر در زمان رد درخواست

عدم دریافت نامه رد درخواست از اداره‌ی بزرگترین اشتباهی است که بسیاری از متقاضیان دریافت مرتکب می‌شوند. شما باید بدانید علت رد درخواست‌تان چه بوده است. بنابراین لازم است مکاتبات این ارگان را با دقت مطالعه کنید. گاه نامه‌ای که از اداره‌ی صادر می‌شود بیانگر این موضوع است که  درخواست شما قابل تجدیدنظر می‌باشد، بنابراین اقدامات لازم برای این کار به شما ابلاغ می‌شود، اگر به شما فرصت درخواست مجدد برای داده شود مدت زمان محدودی برای این کار وجود دارد که با دریافت نامه رد درخواست لازم است فوراً برای آن اقدام کنید. گاه زمانی که ی شما رد می‌شود ممکن است یک راه برای ارسال مجدد درخواست وجود داشته باشد بنابراین لازم است که با دقت این نامه را بخوانید.

فراموش نکنید یکی دیگر از اشتباهات رایج بسیاری از متقاضیان دریافت عدم مشاوره با افراد متخصص در این زمینه می‌باشد. روند درخواست گاه پیچیده و گیج‌کننده می‌شود و ممکن است مدت زمان آن کمی به درازا بیانجامد، بنابراین مشاوره‌ی تخصصی در این مواقع ضروری به نظر می‌رسد چرا که هر گونه اشتباه در پروسه‌ی دریافت می‌تواند سبب از دست رفتن شانس تأیید درخواست شود. 
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیاجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت