ارزان‌ترین شهرهای استرالیا برای زندگی دانشجویی کدامند؟

از دیگر شهرهای ارزان قیمت استرالیا و مناسب جهت ادامه تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی آدلاید می‌باشد. این شهر پنجمین شهر بزرگ این کشور می‌باشد و هر ساله دانشجویان زیادی برای تحصیل به این شهر می‌آیند.
از دیگر شهرهای ارزان قیمت استرالیا و مناسب جهت ادامه تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی آدلاید می‌باشد. این شهر پنجمین شهر بزرگ این کشور می‌باشد و هر ساله دانشجویان زیادی برای تحصیل به این شهر می‌آیند.
مجله موفقیت ایلیاد - یکی از پنج مقصد اصلی یان بین‌المللی جهت ادامه کشور می‌باشد. یان برای برخورداری از امکانات ی و ی ویژه‌ی این کشور مهاجرت به آن را انتخاب می‌کنند. آب و هوای مناسب، تنوع فرهنگی و زبانی، طبیعت زیبا و جذاب آن و همان گونه که عنوان شد برخورداری از سطح علمی بالای ‌های آن افراد را به در این کشور تشویق می‌کند، اما متأسفانه شاید یکی از دلایلی که ممکن است سبب انصراف برخی از یان از ادامه در شود مسئله‌ی ‌های بالای و زندگی در این کشور باشد. همانطور که می‌دانید جهت دریافت ویزای یی باید بتوانید مدارکی دال بر اثبات توانایی مالی جهت گذراندن ‌های زندگی و به سفارت ارائه دهید. از طرفی برای زندگی و ادامه در این کشور به چیزی در حدود ۲۰ هزار دلار در سال نیاز خواهید داشت که در مدارک ارائه شده به سفارت باید ثابت شود که همسر، خانواده یا فردی که قیم شماست می‌تواند در حدود ۱۵ هزار دلار از این مبلغ را در مدت زمان شما در تأمین کند. بنابراین با توجه به ‌های بالای زندگی و آشنایی با ارزان‌ترین شهرهای این کشور می‌تواند برای یان بین‌المللی کمک بزرگی باشد.

در این مقاله به معرفی برخی از ارزان‌ترین و مناسب‌ترین شهرهای یی کشور می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

ـ گلدکوست ( ساحل طلایی )

گلدکوست از ارزان‌ترین شهرهای کشور ست که در عین برخورداری از طبیعتی زیبا و سواحل باشکوه می‌توان با صرف ‌ای معقول و ارزان در آن به ادامه پرداخت. این شهر در کنار جاذبه‌های طبیعی و تفریحی بسیار به لحاظ کیفیت آموزش عالی نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد، وجود ‌های بسیار معتبری که هر ساله یان بین‌المللی بسیاری را به خود جذب می‌کنند، گریفیث، باند، کوئینزلند سنترال و ساوثرن کراس.  
‌ی زندگی در گلدکوست در مقایسه با سایر شهرهای آن بسیار ارزان‌تر است و ‌های این شهر ( به جز باند که شهریه‌ی بالایی دارد ) با کمترین میزان شهریه بالاترین کیفیت آموزشی را ارائه می‌دهند. میزان شهریه در گلدکوست سالانه در حدود ۲۰۰۰۰ دلار آمریکاست که در مقایسه با سایر شهرهای این کشور مبلغ پایینی به شمار می‌رود. در این شهر نیز مانند سایر شهرها ‌ی در ‌های دولتی آن نظیر گریفیث در مقایسه با ‌های خصوصی آن کمتر خواهد بود. این شهر واقع در ایالت کوئینزلند اولین شهر ارزان ست و در لیست ارزان‌ترین شهرهای جهان برای زندگی یی در جایگاه ۹۳ ام قرار دارد.

ـ ولونگونگ

ولونگونگ از ارزان‌ترین شهرهای یی ست که در ۸۰ کیلومتری جنوب قرار دارد. این شهر برای یانی که قادر به پرداخت ‌های سنگین زندگی در شهرهای بزرگ نیستند انتخاب بسیار خوبی به شمار می‌رود. در رده بندی شهرهای کوچک زیست‌پذیر این شهر رتبه‌ی نخست را به خود اختصاص داده است و این امتیاز را مدیون سواحل بسیار زیبا و باشکوه خود و محیط شهری زنده و پویای خود می‌باشد. ولونگونگ با جمعیتی کمتر از ۳۰۰۰۰۰ نفر از ی بسیار بزرگ و معتبر برخوردار است. ولونگونگ با ۲۷۰۰۰ در حال که در حدود ۱۰۰۰۰ نفر از آنان را یان خارجی و بین‌المللی تشکیل می‌دهند. آب و هوای این شهر معتدل و به لحاظ اقلیمی با یان مناطق مختلف جهان سازگار است و برای یان خارجی که به قصد ادامه به این کشور مهاجرت می‌کنند شهری ارزان قیمت با کیفیت آموزشی بسیار مطلوب به شمار می‌رود.

ـ هوبارت

هوبارت مرکز ایالت تاسمانیا دومین شهر قدیمی و شهری ارزان برای یان به شمار می‌رود. این شهر شهری پرجنب و جوش در سواحل جنوب شرقی تاسمانیاست و کافه‌های ساحلی، رستوران‌های شیک، بندرهای شلوغ با قایق‌های بادبانی و ماهیگیری و زندگی شبانه و جذاب آن افراد زیادی را به خود جذب می‌کند. زیبایی‌های طبیعی این شهر  و ریتم آرام زندگی در آن مقصدی مناسب برای یان علاقه‌مند به در این کشور می‌باشد. تاسمانیا یکی از ده برتر کشور در این شهر واقع است و یان خارجی بسیاری را در خود جای داده است به گونه‌ای که از هر ۵ ی این ۱ نفر ی بین‌المللی می‌باشد. گرچه سیستم حمل و نقل در این شهر چندان راحت نیست اما به لحاظ مسکن شرایط و موقعیت‌های خوبی برای یان در نظر گرفته شده است که امکان رفت و آمد آنان را راحت‌تر می‌کند.

ـ کانبرا

کانبرا پایتخت در رده‌بندی شهر های ارزان قیمت جهان در جایگاه ۹۹ ام جهان قرار دارد و چهارمین شهر ارزان محسوب می‌شود. ملی ، چارلز استوارت، کاتولیک و کانبرا در این شهر واقع‌اند. ملی بخشی از ‌های زندگی یان بین‌المللی نخبه را با اعطای بورسیه به آنان تأمین می‌کند، بنابراین در صورت برخورداری از شرایط لازم جهت اخذ بورسیه از این تا حد زیادی از ‌های و زندگی تحت پوشش قرار می‌گیرد. ‌ی زندگی در شهر کانبرا در مقایسه با سایر کلان شهر‌های بسیار پایین است. این شهر از جاذبه‌های توریستی فراوانی مانند دریاچه‌ی مصنوعی، موزه‌ی راه آهن، باغ‌های سبز کوکینگتون، باغ وحش و آکواریوم ملی و کتابخانه ملی کانبرا نیز برخوردار است. شهریه‌ی برای یان بین‌المللی مقطع کارشناسی در ‌های این شهر ۲۲۴۰۰ دلار آمریکاست که از دیگر شهرهای به جز گلدکوست پایین‌تر می‌باشد.

ـ آدلاید

از دیگر شهرهای ارزان قیمت و مناسب جهت ادامه برای یان بین‌المللی آدلاید می‌باشد. این شهر پنجمین شهر بزرگ این کشور می‌باشد و هر ساله یان زیادی برای به این شهر می‌آیند. آدلاید، ی جنوبی و فلیندرز در این شهر قرار دارند و ۷۰۰۰۰  در ‌های این شهر به مشغول‌اند که این رقم در حدود ۲۷ درصد از کل یان را شامل می‌شود. سیستم حمل و نقل این شهر قطار، تراموا و اتوبوس است که تمام بخش‌های شهر را به یکدیگر متصل و شرایط رفت و آمد را برای یان تسهیل می‌کند. معمولاً ‌ی سکونت در خارج از مرکز شهر کمتر است و  براساس موقعیت محل حومه‌ی شهر محلی مناسب‌تر جهت زندگی به شمار می‌رود. این شهر زیبا با مجموعه‌ای از پارک‌های تفریحی جذاب و خیابان‌های عریض و سرسبز و امکانات رفاهی فراوان شهری ارزان قیمت به ویژه برای یان محسوب می‌شود. جشنواره‌های متعددی نظیر فستیوال کابارت، فستیوال ایندیا و فستیوال گیتار هر ساله در این شهر برگزار می‌شود و از طرفداران بسیاری برخوردار است. شهریه‌ی ‌های آدلاید برای یان بین‌المللی برای مقطع کارشناسی در حدود ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا براورد می شود.

ـ

یکی دیگر از شهرهای مقرون به صرفه برای علاقه‌مندان به در این کشور می‌باشد. این شهر مرکز ایالت کوئینزلند و سومین شهر بزرگ می‌باشد و برخلاف و یکی از شهر‌های ارزان قیمت به شمار می‌رود و همین عامل آن را به مقصدی مناسب برای یان خارجی تبدیل کرده است. شرایط اقلیمی نیمه گرمسیری آن و امکانات تفریحی و سرگرمی‌های فراوان موجود در این شهر بر جذابیت آن افزوده است. فناوری کوئینزلند، کوئینزلند و گریفیث که پذیرای یان خارجی مقطع کارشناسی است در این شهر قرار دارند. سیستم حمل و نقل این شهر بسیار فعال و پویاست با این حال دوچرخه سواری از وسایل حمل و نقل محبوب این شهر به شمار می‌رود و برای این منظور مسیرهای دوچرخه سواری خاصی در نظر گرفته شده است. یان در این شهر معمولاً در حومه‌ی شهر زندگی می‌کنند و امکانات آموزشی بسیاری در این بخش از شهر قرار دارد. ‌ی برای یان علاقه‌مند به در در شهر ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا تخمین زده می‌شود ( برای مقطع کارشناسی ).
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟جدیدترین مطالب● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● معرفی چهار دانشگاه برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی کاردرمانی● آشنایی با دانشگاه بوستون● بچه‌های خود را نیز می‌توانید به استرالیا ببرید!● با کالج فناوری تورنتو آشنا شویم!● آموزش‌ فنی‌وحرفه‌ای در استرالیا● برترین دانشگاه‌های کانادا جهت تحصیل در رشته‌ی مارکتینگ کدامند؟● معرفی دانشگاه UCLA کالیفرنیا● خودتنظیمی چیست و چه مزیتی دارد؟● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی MBA دانشگاه تورنتو● پنج دانشگاه برتر مهندسی شیمی در کشور انگلستان● مدارس در استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!