بریجینگ ویزا یا ویزای پل چیست؟

به طور کلی چنانچه فردی به صورت موقت در کشور استرالیا اقامت داشته باشد برای مدت زمانی که در این کشور است ملزم به درخواست ویزای بریج می‌باشد.
به طور کلی چنانچه فردی به صورت موقت در کشور استرالیا اقامت داشته باشد برای مدت زمانی که در این کشور است ملزم به درخواست ویزای بریج می‌باشد.
مجله موفقیت ایلیاد - برای سفر یا به کشور انواع مختلفی به صورت دائم و موقت در نظر گرفته شده است. در این بین ی بریجینگ در بین مهاجرین ساکن در خاک نام آشناتر می‌باشد. به طور کلی چنانچه فردی به صورت موقت در کشور اقامت داشته باشد برای مدت زمانی که در این کشور است ملزم به درخواست ی بریج می‌باشد. این براساس شرایط و درخواست مهاجر صادر خواهد شد، به طور مثال این برای افرادی صادر میشود که ی موقت قبلی آنان مثلاً ی تحصیلی منقضی شده است، در این صورت در فاصله‌ی زمانی صدور ی جدید اخذ ی بریج الزامی است. این ی اصلی به شمار نمی‌رود اما برای افرادی که ناچار به اقامت موقت در این کشورند مفید و کارگشا می‌باشد. حتی افرادی نیز که به صورت غیر قانونی به این کشور وارد شده‌اند نیز تا زمان خروج ملزم به دریافت این هستند.

-    انواع ی بریجینگ:

همانگونه که عنوان شد ی بریج یک ی موقت است که به فرد این امکان را می‌دهد که بتواند در مدت زمان مشخصی در کشور اقامت کند. این شش نوع است که با در اختیار داشتن  هر یک فرد از حقوق متفاوتی برخوردار خواهد شد و البته عموماً بدین صورت است که ی موقت قبلی فرد تأثیر بسیاری در این خواهد گذاشت.

ـ بریجینگ ی A

این ( BVA ) نوعی ی موقت است و برای افرادی کاربرد دارد که با در اختیار داشتن یی معتبر متقاضی دریافت نوع دیگری از و یا تمدید آن هستند. در واقع این تنها به افراد این اجازه را می‌دهد که پس از اتمام ی اصلی تا زمان بررسی درخواست و صدور ی جدید در اقامت کنند.

ـ بریجینگ ی B

این ( BVB ) نیز نوعی ی موقت برای آن دسته از افرادی است که با در اختیار داشتن ی بریج نوع A قصد سفر به خارج از را دارند. در واقع این ( BVB ) در شرایطی که وضعیت ی اصلی شما در حال بررسی است به شما اجازه‌ی ورود و خروج از را می‌دهد. در شرایطی که در مدت زمان اعتبار این به کشور بازگردید می‌توانید تا زمان پاسخ نهایی درخواست ی خود به اقامت در این کشور ادامه دهید.

ـ بریجینگ ی C

ی بریج ( BVC ) برای افراد غیر مقیمی است که به صورت غیرقانونی به این کشور وارد شده و به صورت داوطلبانه پرونده‌ی تقاضای دریافت ی مشخصی را ارائه داده‌اند. این افراد پیش از این از ی مشخصی برخوردار نبوده و در صورت خروج از خاک دیگر حق ورود به این کشور را نخواهند داشت.

ـ بریجینگ ی D

این ( BVD ) برای افراد غیر مقیمی کاربردی است که به صورت غیر قانونی در این کشور ساکن‌اند و می‌توانند ظرف مدت زمان ۵ روز برای اخذ یک ی اصلی اقدام کنند. این حق کار و حق بازگشت به کشور در صورت خروج را به مهاجر نخواهد داد.

ـ بریجینگ ی E

ی موقت ( BVE ) برای آن دسته افراد غیر مقیمی که به صورت غیر قانونی در این کشور ساکن‌اند و قصد خروج از این کشور را دارند صادر می‌شود. در واقع این به فرد این فرصت را می‌دهد که شرایطی نظیر تهیه‌ی بلیط هواپیما را برای ترک فراهم کند.

ـ بریجینگ ی F

ی ( BVF ) برای آن دسته افرادی صادر می‌شود که طبق گفته‌ی پلیس می‌توانند در انجام تحقیقات مربوط به کشف جرم و اجرای عدالت همکاری نمایند. پلیسی که جرم در کشور محل خدمت وی صورت گرفته می‌تواند با گواهینامه‌ی مأموریت جنایی به منظور تعقیب متهم به مدت ۳۰ روز در کشور اقامت کند.

ـ بریجینگ  ی R

ی موقت ( BVR ) عموماً با دخالت وزارتخانه برای افراد بازداشت در اداره‌ی که برای ترک این کشور همکاری نموده‌اند اما خروجشان به دلایل موجه هنوز امکان پذیر نشده است صادر می‌شود.

-    شرایط اخذ ی بریجینگ

ی پل یا ی بریجینگ نیز مانند ی سایر کشورها طبق شرایط و ضوابط خاصی صادر می‌شود، برخی از این شرایط شامل:
ـ ی اصلی منقضی شده است و درخواست ی مجدد دارید.
ـ برای لغو یا اخذ ی جدید به دادگاه تجدید نظر درخواست داده‌اید.
ـ در انتظار حکم نهایی محاکم یا دادگاه تجدید نظر برای درخواست ی خود هستید.
ـ از طریق وزارتخانه‌ای برای انجام اموری باید در باشید.
ـ شما یک غیر شهروند غیر قانونی در هستید و مدتی زمان نیاز دارید تا بتوانید به صورت داوطلبانه از این کشورخارج شوید.

-    نکاتی در رابطه با ی پل یا ی بریجینگ

ـ چنانچه ظرف مدت زمان ۲۸ روز پس از اتمام از خارج نشوید هرگونه درخواست برای ی این کشور به محرومیتی ۳ ساله منجر خواهد شد. این بدین معناست که هر نوع درخواست ی شما برای سفر و یا اقامت به این کشور برای مدت زمان ۳ سال با عدم موافقت رو برو خواهد شد.
ـ ی BVB چند روزه صادر می‌شود، اما به دلیل محدودیت زمانی سه ماهه، متقاضی ۲  تا ۳ هفته قبل از سفر ملزم به ارائه‌ی درخواست این نوع می‌باشد، هزینه‌ی ی بریج حدوداً ۱۴۰ دلار می‌باشد.  
ـ در صورت برخورداری از ی بریج نوع A پس از خروج از کشور با این نوع امکان بازگشت نخواهید داشت، اما با در اختیار داشتن ی بریج نوع B تا زمان اعلام نتیجه‌ی بررسی ی درخواستی از امکان ورود و خروج به این کشور برخوردار خواهید بود.
ـ در صورتی که در زمان پایان اعتبار ی موقت خود متقاضی تمدید و یا دریافت ی دائم باشید با مراجعه به اداره‌ی به صورت قانونی تا زمان بررسی درخواست ی‌تان یی ۲۸ روزه تحت عنوان ی بریج A برای شما صادر می‌شود.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● ارزان‌ترین شهرهای استرالیا برای زندگی دانشجویی کدامند؟● مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی شامل چه هزینه‌هایی می‌شود؟ ● اشتباهاتی که به رد شدن ویزای استرالیا منجر می‌شود. ● همه چیز درباره‌ی ویزای گاردین کانادا● چگونه در استرالیا کار مرتبط با تحصیل یا مهارتمان پیدا کنیم؟● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط کار و تحصیل پرستاران در خارج از کشور● شرایط کار دانشجویی در کانادا چگونه است؟جدیدترین مطالب● کشورهای برتر جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی بهداشت عمومی کدامند؟● آشنایی با بورسیه‌های دانشگاه مک گیل کانادا● با ده دانشگاه ارزان در ونکوور کانادا آشنا شوید!● معرفی موسسه‌ی فناوری ماساچوست MIT و شرایط تحصیل در آن● زیباترین دانشگاه‌های جهان!● شرایط تحصیل در رشته‌ی بینایی سنجی در خارج از کشور چگونه است؟● با بورسیه‌های دانشگاه بریتیش کلمبیا در کشور کانادا آشنا شوید!● سلف دانشگاه‌های آمریکا از چه امکاناتی برخوردار است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی دندانپزشکی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● با بورسیه‌های دانشگاه ملبورن آشنا شوید!● شرایط تحصیل در رشته‌ی بیوتکنولوژی در کشور کانادا چگونه است؟● باهیجان انگیزترین آزمایشگاه‌های دانشگاهی جهان آشنا شوید!● تحصیل در رشته‌ی انیمیشن در خارج از کشور چگونه است؟● آب و هوای استرالیا و شهرهای مختلف آن در طی سال● با زیباترین کتابخانه‌های جهان آشنا شوید!● شرایط تحصیل در رشته‌ی مهندسی فناوری اطلاعات IT در کشور کانادا چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر مهندسی هوافضا در خارج از کشور کدامند؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی مهندسی نفت در کشور کانادا چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی داروسازی در کشور انگلستان● تقویت مهارت writing در ‌آزمون آیلتس