مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا

فارغ التحصیلان جهت ماندن و انجام فعالیت در این کشور ملزم به درخواست صدور ویزای کار می‌باشند.
فارغ التحصیلان جهت ماندن و انجام فعالیت در این کشور ملزم به درخواست صدور ویزای کار می‌باشند.
مجله موفقیت ایلیاد - پس از اتمام دوران تحصیل در کشور برخلاف برخی کشورهای انگلیسی زبان دیگر هیچگونه حق طبیعی مبنی بر اقامت و انجام کار برای متقاضی در یک دوره‌ی زمانی مشخص از طریق ی دانشجویی ایجاد نخواهد شد. دریافت ی دانشجویی در واقع بدین معناست که دولت این کشور به صورت موقت و تنها برای گذراندن دوران تحصیل با فرض ترک کشور پس از اتمام تحصیل و پیش از انقضای مدت به فرد اجازه‌ی ورود می‌دهد. از طرفی به صورتی پیوسته به نیروی کار خارجی نیازمند است، بنابراین دانشجویان فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های این کشور در رده‌ی خاص دریافت ی کار قرار می‌گیرند، علاوه بر آن برای دانشجویان خارجی انواع دیگری در نظر گرفته شده است، بنابراین با استفاده از یک سیستم نمره‌دهی مسیری مستقیم جهت کسب اقامت دائم می‌باشد. فارغ التحصیلان جهت ماندن و انجام فعالیت در این کشور ملزم به درخواست صدور ی کار می‌باشند.

انواع ی کار

ـ Skilled Graduate Tempotaty Visa 485

این نوع از رایج‌ترین انواع های موجود برای دانشجویان خارجی فارغ التحصیل است که به فرد این اجازه را می‌دهد جهت به دست آوردن تجربه‌ی کاری به مدت ۱۸ ماه در بماند، اگر حداقل دو سال تحصیلی را در این کشور تمام کرده باشد.

ـ Training and Research Visa 402

ی ۴۰۲ مختص دانشجویانی است که می‌خواهند ‌های کاری خود را به مدت ۲ سال بهبود و ارتقا ببخشند، در حالی که توسط یک حمایت و پشتیبانی می‌شوند.

ـ Regional Sponsored Visa 487

این مسیر اقامت دائم را هموار و به شما برای کار در یک ناحیه خاص به مدت ۳ سال مجوز می‌دهد.

ـ Skilled Regional Residence Visa 887

ی ۸۸۷ به متقاضی اجازه اقامت دائم می‌دهد و با برخورداری از این می‌توان برای همیشه در این کشور به کار و زندگی پرداخت. برای دریافت این باید به مدت دو سال در این کشور زندگی کرده و از یک سال تجربه‌ی کار با امتیازات کافی برخوردار بود.

ـ Skilled Independent Residence Visa 885

ی ۸۸۵ به شما مجوز اقامت دائم در این کشور را داده و می‌توان بدون برخورداری از حمایت خاصی به کار و فعالیت پرداخت.

ـSkilled Sponsor Resident Visa 886

این به دانشجوی خارجی اجازه درخواست اقامت و کار دائم می‌دهد در حالیکه توسط یک حمایت می‌شود.

همانگونه که پیشتر عنوان شد کشور از یک سیستم نمره‌دهی جهت بررسی صلاحیت افراد برای صدور استفاده می‌کند و ارزیابی نمره‌دهی‌ها به همراه درخواست شما ارزیابی می‌شوند. در این میان مواردی وجود دارند که می‌توانند برای متقاضی نوعی امتیاز محسوب شوند:
ـ توانایی و تسلط به زبان انگلیسی
ـ شغلی که خواهان جذب شماست
ـ محدودیت سنی بین ۱۹ تا ۴۴ سال
ـ برخورداری از سابقه و تجربه‌ی کاری
ـ طول مدت تحصیل در کشور
ـ مورد حمایت و پشتیبانی فردی واقع شدن
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟● شرایط کار و اقامت در آمریکا آسان‌تر می‌شود● بریجینگ ویزا یا ویزای پل چیست؟● ارزان‌ترین شهرهای استرالیا برای زندگی دانشجویی کدامند؟● مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی شامل چه هزینه‌هایی می‌شود؟ جدیدترین مطالب● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی MBA دانشگاه تورنتو● پنج دانشگاه برتر مهندسی شیمی در کشور انگلستان● مدارس در استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بورسیه‌های تحصیلی در استرالیا● رشته‌های تحصیلی در استرالیا● آشنایی با بورسیه‌های ۲۰۲۲ دانشگاه آلبرتا کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!● حافظه‌ی دیداری چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت نمود؟● معرفی ۵ دانشگاه برتر کشور انگلستان جهت تحصیل در رشته‌ی داروسازی● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● مهارت‌های شغلی مورد علاقه‌ی کارفرمایان کدامند؟● با مهم‌ترین مهارت‌های اجتماعی آشنا شوید!● آموزش زبان انگلیسی در استرالیا