طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا

سین نامبر کوتاه شده‌ی عبارت Social Insurance Number عددی نه رقمی است که افراد به منظور کار کردن و یا برخورداری از برنامه‌ها و مزایای دولتی به آن نیازمندند.
سین نامبر کوتاه شده‌ی عبارت Social Insurance Number عددی نه رقمی است که افراد به منظور کار کردن و یا برخورداری از برنامه‌ها و مزایای دولتی به آن نیازمندند.
مجله موفقیت ایلیاد - کوتاه شده‌ی عبارت Social Insurance Number عددی نه رقمی است که افراد به منظور کار کردن و یا برخورداری از برنامه‌ها و مزایای دولتی به آن نیازمندند. هر تنها برای یک نفر است و فرد دیگر مجاز به استفاده از آن نمی‌باشد. کلیه‌ی مدارکی که در آن درج شده است باید در محلی امن نگهداری شود، زیرا حفاظت از آن بسیار ضروری می‌باشد. کلیه‌ی شهروندان و دارندگان اقامت دائم یا موقت در این کشور جهت انجام کار و برخورداری از خدمات و مزایای دولتی به نیازمندند، گفتنی است امکان اقدام جهت دریافت برای کودکان ۱۲ ساله و بزرگتر نیز وجود دارد.

-    چگونگی دریافت

متقاضیان می‌توانند به صورت آنلاین یا از طریق پست و یا حضوری جهت دریافت اقدام کنند. ارائه‌ی مدارکی برای هر یک از روش‌های فوق الزامی است که در ادامه به آن پرداخته‌ایم:

ـ آنلاین

از ساده‌ترین راه‌های دریافت روش آنلاین است که برای این منظور ارائه‌ی مدارک زیر الزامیست: کپی دیجیتال مدرک اصلی شناسایی اولیه ( در صورت وجود اطلاعاتی در طرف دیگر مدرک شناسایی کپی از هر دو طرف باید ارائه شود )، کپی دیجیتال secondary Document ( مدرک ثانویه‌ی شناسایی )، در صورت وجود تفاوت در نام درج شده در مدرک قانونی و نام کنونی کپی دیجیتال گواهی آدرس و Supporting Document. جهت اطلاع از این نوع مدارک می‌توان به صفحه‌ی اصلی Social Insurance Number بخش Supporting Document مراجعه نمایید. به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی خود هرگز کامپیوتر یا هر وسیله دیگری را که با آن جهت دریافت اقدام کرده‌اید در لحظه اپلای تنها نگذارید و در صورت دور شدن از کامپیوتر مرورگر را ببندید!

ـ پست

روش دیگر جهت دریافت از طریق پست است، بدین منظور باید اپلیکیشن فرم تکمیل شده را به همراه مدارک به نشانی ارسال نمایید. اصل مدرک شناسایی اولیه و اپلیکیشن فرم تکمیل و امضا شده‌ی از جمله مدارک مورد نیاز جهت دریافت از طریق پست می‌باشد.

ـ مراجعه‌ی حضوری

جهت دریافت به صورت حضوری ارائه‌ی مدارک زیر الزامیست: اصل مدرک شناسایی اولیه و اصل مدرک شناسایی ثانویه ( ارائه‌ی این مدرک تنها برای افرادی الزامیست که در شهر محل اقامت به سن قانونی رسیده باشند ) و ارائه‌ی اصل مدرکی تحت عنوان Supporting Document.

یادتان باشد در صورتی که را گم کرده‌اید یا دزدیده شده باشد، RRSP contribution جدیدی برای شما صادر نخواهد کرد، تنها در صورتی جدید صادر می‌شود که بتوانید ثابت کنید که از شما  استفاده غیر قانونی می‌شود!‍
در صورتی که خود را به یاد نمی‌آورید ممکن است روی مدارک مالیاتی، مدارک مربوط به استخدام یا RRSP contribution بتوانید آن را مشاهده کنید.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟● شرایط کار و اقامت در آمریکا آسان‌تر می‌شود● بریجینگ ویزا یا ویزای پل چیست؟● ارزان‌ترین شهرهای استرالیا برای زندگی دانشجویی کدامند؟● مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی شامل چه هزینه‌هایی می‌شود؟ جدیدترین مطالب● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی MBA دانشگاه تورنتو● پنج دانشگاه برتر مهندسی شیمی در کشور انگلستان● مدارس در استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بورسیه‌های تحصیلی در استرالیا● رشته‌های تحصیلی در استرالیا● آشنایی با بورسیه‌های ۲۰۲۲ دانشگاه آلبرتا کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!● حافظه‌ی دیداری چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت نمود؟● معرفی ۵ دانشگاه برتر کشور انگلستان جهت تحصیل در رشته‌ی داروسازی● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● مهارت‌های شغلی مورد علاقه‌ی کارفرمایان کدامند؟● با مهم‌ترین مهارت‌های اجتماعی آشنا شوید!● آموزش زبان انگلیسی در استرالیا