طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا

سین نامبر کوتاه شده‌ی عبارت Social Insurance Number عددی نه رقمی است که افراد به منظور کار کردن و یا برخورداری از برنامه‌ها و مزایای دولتی به آن نیازمندند.
سین نامبر کوتاه شده‌ی عبارت Social Insurance Number عددی نه رقمی است که افراد به منظور کار کردن و یا برخورداری از برنامه‌ها و مزایای دولتی به آن نیازمندند.
مجله موفقیت ایلیاد - کوتاه شده‌ی عبارت Social Insurance Number عددی نه رقمی است که افراد به منظور کار کردن و یا برخورداری از برنامه‌ها و مزایای دولتی به آن نیازمندند. هر تنها برای یک نفر است و فرد دیگر مجاز به استفاده از آن نمی‌باشد. کلیه‌ی مدارکی که در آن درج شده است باید در محلی امن نگهداری شود، زیرا حفاظت از آن بسیار ضروری می‌باشد. کلیه‌ی شهروندان و دارندگان اقامت دائم یا موقت در این کشور جهت انجام کار و برخورداری از خدمات و مزایای دولتی به نیازمندند، گفتنی است امکان اقدام جهت دریافت برای کودکان ۱۲ ساله و بزرگتر نیز وجود دارد.

-    چگونگی دریافت

متقاضیان می‌توانند به صورت آنلاین یا از طریق پست و یا حضوری جهت دریافت اقدام کنند. ارائه‌ی مدارکی برای هر یک از روش‌های فوق الزامی است که در ادامه به آن پرداخته‌ایم:

ـ آنلاین

از ساده‌ترین راه‌های دریافت روش آنلاین است که برای این منظور ارائه‌ی مدارک زیر الزامیست: کپی دیجیتال مدرک اصلی شناسایی اولیه ( در صورت وجود اطلاعاتی در طرف دیگر مدرک شناسایی کپی از هر دو طرف باید ارائه شود )، کپی دیجیتال secondary Document ( مدرک ثانویه‌ی شناسایی )، در صورت وجود تفاوت در نام درج شده در مدرک قانونی و نام کنونی کپی دیجیتال گواهی آدرس و Supporting Document. جهت اطلاع از این نوع مدارک می‌توان به صفحه‌ی اصلی Social Insurance Number بخش Supporting Document مراجعه نمایید. به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی خود هرگز کامپیوتر یا هر وسیله دیگری را که با آن جهت دریافت اقدام کرده‌اید در لحظه اپلای تنها نگذارید و در صورت دور شدن از کامپیوتر مرورگر را ببندید!

ـ پست

روش دیگر جهت دریافت از طریق پست است، بدین منظور باید اپلیکیشن فرم تکمیل شده را به همراه مدارک به نشانی ارسال نمایید. اصل مدرک شناسایی اولیه و اپلیکیشن فرم تکمیل و امضا شده‌ی از جمله مدارک مورد نیاز جهت دریافت از طریق پست می‌باشد.

ـ مراجعه‌ی حضوری

جهت دریافت به صورت حضوری ارائه‌ی مدارک زیر الزامیست: اصل مدرک شناسایی اولیه و اصل مدرک شناسایی ثانویه ( ارائه‌ی این مدرک تنها برای افرادی الزامیست که در شهر محل اقامت به سن قانونی رسیده باشند ) و ارائه‌ی اصل مدرکی تحت عنوان Supporting Document.

یادتان باشد در صورتی که را گم کرده‌اید یا دزدیده شده باشد، RRSP contribution جدیدی برای شما صادر نخواهد کرد، تنها در صورتی جدید صادر می‌شود که بتوانید ثابت کنید که از شما  استفاده غیر قانونی می‌شود!‍
در صورتی که خود را به یاد نمی‌آورید ممکن است روی مدارک مالیاتی، مدارک مربوط به استخدام یا RRSP contribution بتوانید آن را مشاهده کنید.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیاجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت