بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا

بیومتریک شامل ثبت اثر انگشت الکترونیکی متقاضی دریافت ویزا و عکسی دیجیتال است که در فرم درخواست ویزای شخص درج می‌شود.
بیومتریک شامل ثبت اثر انگشت الکترونیکی متقاضی دریافت ویزا و عکسی دیجیتال است که در فرم درخواست ویزای شخص درج می‌شود.
مجله موفقیت  ایلیاد - از دسامبر ۲۰۱۹ دولت جهت اخذ ی این کشور یا انگشت نگاری دیجیتالی را برای بسیاری از افراد اجباری اعلام کرده است، دانشجویان بین المللی با توجه به کشور مبدأ شاید ملزم به انجام انگشت نگاری شوند و این قضیه در مورد دانشجویان ایرانی اجباری است.
شامل ثبت اثر انگشت الکترونیکی متقاضی دریافت و عکسی دیجیتال است که در فرم درخواست ی شخص درج می‌شود. استفاده از اثر انگشت جهت شناسایی فرد توسط افسر صورت می‌گیرد و بدین ترتیب امکان جعل هویت برای دیگران ممکن نخواهد بود. پلیس مونتید رویال اثر انگشت فرد متقاضی را با اثر انگشت‌های ثبت شده از افراد مجرم، پناه‌جو، اخراج شده از کشور و .. مقایسه می‌کند و در صورت وجود هر گونه تشابه با اثر انگشت‌های نام برده درباره‌ی پرونده‌ی شما تصمیم‌گیری می‌شود.
متقاضی به طور معمول در صورت درخواست جهت دریافت هر یک از انواع های عنوان شده در زیر ملزم به انجام خواهد بود:
ـ ی بازدید‌کننده ( ی توریستی )
ـ اجازه‌ی کار یا تحصیل
ـ اقامت دائم
ـ پناه‌جو
ـ تمدید اقامت در
ـ تمدید اجازه‌ی کار یا تحصیل
گفتنی است کودکان زیر ۱۴ سال و افراد بالای ۷۹ سال، درخواست دهندگان سیتیزن شیپ ملزم به انجام نخواهند بود.
چنانچه در حال حاضر از ی ویزیتور برخوردار هستید تا زمانی که مجدداً برای دریافت این اقدام می‌کنید نیازی به نخواهید داشت.
چنانچه در ده سال گذشته برای یکی از های تحصیلی یا کاری داده‌اید ملزم به انجام نخواهید بود ( به مدت ده سال از اعتبار برخوردار است ).

-    نحوه‌ی اقدام جهت انجام

نخستین قدم پرداخت هزینه‌ی می‌باشد که با پرداخت مبلغ مورد نظر و ارسال مدارک نامه‌ای برای شما ارسال خواهد شد که در آن توضیحات لازم داده شده و این مجوز را به شما می‌دهد که در یک مرکز رسمی ثبت را انجام دهید. پس از دریافت نامه در مرکز مربوطه قرار خود را هماهنگ نمایید، ( تا زمانی که عکس و خود را ارائه ندهید مدارک شما بررسی نخواهد شد ).
اینکه دریافت نامه توضیحات چه مدت به طول می‌انجامد به نحوه‌ی اپلای و زمان پرداخت هزینه بستگی دارد. زمانی که برای دریافت ی کار یا تحصیل درخواست می‌دهید مدت زمان پردازش شامل زمانی که مراحل شما انجام شده است نمی‌باشد و همانگونه که عنوان شد تا زمانی که عکس و خود را ارائه نکرده‌اید افسر اداره‌ی نمی‌تواند پرونده‌ی شما را بررسی کند.

-    نکات مربوط به عکس و اثر انگشت ی

ـ عکس مورد نظر باید به گونه‌ای باشد که تمام صورت شما دیده شود، برخورداری از حجاب تا زمانی که صورت شما به صورت کامل دیده می‌شود بلامانع است.
ـ  لباس سفید یا با رنگ روشن نپوشید، این مورد شامل حجاب‌تان نیز می‌شود.
ـ در روز دست‌تان نباید حنا داشته باشد و مطمئن شوید هرگونه آثار زخم بر روی انگشتان قبل از انجام بهبود یافته باشد.

-    نکاتی جهت کاهش زمان تأخیر

ـ اپلیکیشن خود را به صورت آنلاین یا حضوری ارسال نموده و آن را پست نکنید.
ـ هزینه‌ی را زمانی پرداخت کنید که اپلیکیشن را ارسال می‌کنید.
ـ چنانچه مراکز در شهر یا کشور شما نیست حتماً برای این مسافرت برنامه ریزی کنید.
ـ چنانچه بر روی صورت یا دستتان زخم یا جراحتی پزشکی وجود دارد مدارک پزشکی مربوطه را با خود به همراه داشته باشید.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیاجدیدترین مطالب● رشته روانشناسی دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا● مجوز کار دانشجویی بیش از ۲۰ ساعت در کانادا● آزمون LANT برای تحصیل رشته حقوق در انگلستان● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● برترین رشته‌های تحصیلی در مقطع دکترا در کشور کانادا کدامند؟‌● چگونه برای تحصیل در کانادا معدل بهتری داشته باشیم؟● بهبود شرایط حق کار پس از تحصیل در استرالیا● آشنایی با دانشگاه شیکاگو● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● دانشگاه رایرسون کانادا● آیا می‌دانید قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان کدامند؟● آشنایی با رشته فیزیک دانشگاه تورنتو● هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا● اقامت در استرالیا● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● معرفی چهار دانشگاه برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی کاردرمانی● آشنایی با دانشگاه بوستون