فهرست تحریم‌ها در استرالیا

فهرست تحریم در استرالیا شامل همه‌ی افراد و شرکت‌هایی است که بر اساس قوانین تحریم‌های استرالیا، تحت تحریم هستند.
فهرست تحریم در استرالیا شامل همه‌ی افراد و شرکت‌هایی است که بر اساس قوانین تحریم‌های استرالیا، تحت تحریم هستند.
مجله موفقیت ایلیاد - فهرست در شامل همه‌ی افراد و شرکت‌هایی است که بر اساس قوانین ‌های ، تحت هستند. مسئولیت بررسی اینکه هیچکدام از افراد و شرکت‌هایی که با فعالیت پیشنهادی شما در ارتباط هستند در فهرست ‌ها نباشند، با شخص شما است. فهرست ‌ها به عنوان ابزاری برای کمک به شما طراحی شده است. در این فهرست نام، تاریخ تولد، مکان تولد، ملیت و آدرس اشخاص و شرکت‌های تحت آورده شده است.
فهرست ‌ها به صورت مداوم بروزرسانی می‌شود. می‌توانید اینجا درخواست دهید که فهرست به‌روز ‌ها به صورت مرتب برای شما ایمیل شود.

چرا باید فهرست ‌ها را چک کرد؟

قبل از انجام هر نوع فعالیت جهت حصول اطمینان از اینکه قوانین ‌های را نقض نمی‌کنید، باید فهرست ‌های را بررسی کنید. نقض قوانین ‌های می‌تواند یک جرم کاملاً شدید تلقی شود. جریمه‌ی نقض ‌های در برخی موارد تا ۱۰ سال زندان برای افراد خاطی است.
افراد و شرکت‌هایی که در فهرست ‌ها هستند، از نظر مالی تحت ‌ هستند و فعالیت‌های زیر در مورد آن‌ها ممنوع است:
-    مستقیماً و یا به‌صورت غیرمستقیم یک دارایی را به آن‌ها منتقل کنید و یا باعث سود بردن آن‌ها شوید؛
-    استفاده یا معامله یا دارایی که صاحب آن یک فرد یا شرکت شده باشد.
قوانین ‌های دارایی‌هایی که تحت هستند را تعریف کرده است و شامل همه‌ی دارایی‌های منقول و غیرمنقول می‌شود. قابل جابه‌جایی بودن یا نبودن دارایی نیز تأثیری در بودن آن ندارد.

اگر فردی را در فهرست ‌ها مشاهده کردیم باید چه کنیم؟

اگر فعالیتی را پیشنهاد کردید که شامل فرد یا شرکت موجود در فهرست ‌ها می‌شود، باید قبل از هر گونه اقدام اضافی، مشاوره‌های حقوقی دریافت کنید. اگر فکر می‌کنید دارایی در اختیار شما متعلق به فرد یا شرکت ی است، باید دارایی مورد نظر را نزد خود نگه داشته و پلیس را در اولین فرصت مطلع کنید.

چگونه می‌توان مطمئن شد که صاحب یک دارایی شده هستیم؟

برای این کار یک فرم مخصوص وجود دارد که به کمک آن می‌توان از پلیس فدرال استعلام گرفت. در فرم مورد نظر، باید جزئیات دارایی مورد نظر ذکر گردد تا پلیس بتواند جواب دقیقی به استعلام شما بدهد.

آیا افراد و شرکت‌های شده‌ی کشورهای دیگر نیز در فهرست ‌های قرار دارند؟

فهرست ‌های تنها شامل افراد و شرکت‌هایی است که طبق قوانین ی تعیین شده‌اند و ارتباطی با ‌های سایر کشورها ندارد. گرفتن مشاوره‌های حقوقی می‌تواند در این زمینه کمک‌کننده باشد.

آیا امکان درخواست مجوز کار با افراد و شرکت‌های ی وجود دارد؟

در برخی شرایط، ممکن است بتوان با گرفتن مجوز با شرکت‌ها و افراد موجود در فهرست ‌ها کار کرد. برای این کار باید از مسیرهای خاص درخواست مجوز عبور از اقدام کرد.

اگر اسم شما یا شرکت شما در فهرست ‌ها وجود داشت، چگونه می‌توان آن‌ را حذف کرد؟

برای حذف شدن از فهرست ‌ها می‌توانید به اینجا مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

اگر دارایی شما به اشتباه توقیف شد، باید چه کاری انجام داد؟

برای خارج کردن دارایی‌هایی که به اشتباه توقیف شده‌اند به اینجا مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیاجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت