فهرست تحریم‌ها در استرالیا

فهرست تحریم در استرالیا شامل همه‌ی افراد و شرکت‌هایی است که بر اساس قوانین تحریم‌های استرالیا، تحت تحریم هستند.
فهرست تحریم در استرالیا شامل همه‌ی افراد و شرکت‌هایی است که بر اساس قوانین تحریم‌های استرالیا، تحت تحریم هستند.
مجله موفقیت ایلیاد - فهرست در شامل همه‌ی افراد و شرکت‌هایی است که بر اساس قوانین ‌های ، تحت هستند. مسئولیت بررسی اینکه هیچکدام از افراد و شرکت‌هایی که با فعالیت پیشنهادی شما در ارتباط هستند در فهرست ‌ها نباشند، با شخص شما است. فهرست ‌ها به عنوان ابزاری برای کمک به شما طراحی شده است. در این فهرست نام، تاریخ تولد، مکان تولد، ملیت و آدرس اشخاص و شرکت‌های تحت آورده شده است.
فهرست ‌ها به صورت مداوم بروزرسانی می‌شود. می‌توانید اینجا درخواست دهید که فهرست به‌روز ‌ها به صورت مرتب برای شما ایمیل شود.

چرا باید فهرست ‌ها را چک کرد؟

قبل از انجام هر نوع فعالیت جهت حصول اطمینان از اینکه قوانین ‌های را نقض نمی‌کنید، باید فهرست ‌های را بررسی کنید. نقض قوانین ‌های می‌تواند یک جرم کاملاً شدید تلقی شود. جریمه‌ی نقض ‌های در برخی موارد تا ۱۰ سال زندان برای افراد خاطی است.
افراد و شرکت‌هایی که در فهرست ‌ها هستند، از نظر مالی تحت ‌ هستند و فعالیت‌های زیر در مورد آن‌ها ممنوع است:
-    مستقیماً و یا به‌صورت غیرمستقیم یک دارایی را به آن‌ها منتقل کنید و یا باعث سود بردن آن‌ها شوید؛
-    استفاده یا معامله یا دارایی که صاحب آن یک فرد یا شرکت شده باشد.
قوانین ‌های دارایی‌هایی که تحت هستند را تعریف کرده است و شامل همه‌ی دارایی‌های منقول و غیرمنقول می‌شود. قابل جابه‌جایی بودن یا نبودن دارایی نیز تأثیری در بودن آن ندارد.

اگر فردی را در فهرست ‌ها مشاهده کردیم باید چه کنیم؟

اگر فعالیتی را پیشنهاد کردید که شامل فرد یا شرکت موجود در فهرست ‌ها می‌شود، باید قبل از هر گونه اقدام اضافی، مشاوره‌های حقوقی دریافت کنید. اگر فکر می‌کنید دارایی در اختیار شما متعلق به فرد یا شرکت ی است، باید دارایی مورد نظر را نزد خود نگه داشته و پلیس را در اولین فرصت مطلع کنید.

چگونه می‌توان مطمئن شد که صاحب یک دارایی شده هستیم؟

برای این کار یک فرم مخصوص وجود دارد که به کمک آن می‌توان از پلیس فدرال استعلام گرفت. در فرم مورد نظر، باید جزئیات دارایی مورد نظر ذکر گردد تا پلیس بتواند جواب دقیقی به استعلام شما بدهد.

آیا افراد و شرکت‌های شده‌ی کشورهای دیگر نیز در فهرست ‌های قرار دارند؟

فهرست ‌های تنها شامل افراد و شرکت‌هایی است که طبق قوانین ی تعیین شده‌اند و ارتباطی با ‌های سایر کشورها ندارد. گرفتن مشاوره‌های حقوقی می‌تواند در این زمینه کمک‌کننده باشد.

آیا امکان درخواست مجوز کار با افراد و شرکت‌های ی وجود دارد؟

در برخی شرایط، ممکن است بتوان با گرفتن مجوز با شرکت‌ها و افراد موجود در فهرست ‌ها کار کرد. برای این کار باید از مسیرهای خاص درخواست مجوز عبور از اقدام کرد.

اگر اسم شما یا شرکت شما در فهرست ‌ها وجود داشت، چگونه می‌توان آن‌ را حذف کرد؟

برای حذف شدن از فهرست ‌ها می‌توانید به اینجا مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

اگر دارایی شما به اشتباه توقیف شد، باید چه کاری انجام داد؟

برای خارج کردن دارایی‌هایی که به اشتباه توقیف شده‌اند به اینجا مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟جدیدترین مطالب● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● دانشگاه رایرسون کانادا● آیا می‌دانید قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان کدامند؟● آشنایی با رشته فیزیک دانشگاه تورنتو● هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا● اقامت در استرالیا● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● معرفی چهار دانشگاه برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی کاردرمانی● آشنایی با دانشگاه بوستون● بچه‌های خود را نیز می‌توانید به استرالیا ببرید!● با کالج فناوری تورنتو آشنا شویم!● آموزش‌ فنی‌وحرفه‌ای در استرالیا● برترین دانشگاه‌های کانادا جهت تحصیل در رشته‌ی مارکتینگ کدامند؟● معرفی دانشگاه UCLA کالیفرنیا● خودتنظیمی چیست و چه مزیتی دارد؟● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا