انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا

اجازه‌ی تحصیل study permit به دانشجویان خارجی مجوز تحصیل در یک موسسه‌ی DLI را خواهد داد.
اجازه‌ی تحصیل study permit به دانشجویان خارجی مجوز تحصیل در یک موسسه‌ی DLI را خواهد داد.
مجله موفقیت ایلیاد - اجازه‌ی study permit به دانشجویان خارجی مجوز در یک موسسه‌ی DLI را خواهد داد.

-    انقضای استادی پرمیت

پیش از اطلاع از نحوه‌ی تمدید استادی پرمیت بهتر است نخست بدانیم افراد با برخورداری از چه شرایطی student status خود را از دست خواهند داد:
ـ چنانچه استادی پرمیت پیش از اقدام برای دریافت استادی پرمیت جدید منقضی شده باشد.
ـ چنانچه شرایط استادی پرمیت نظیر DLI، نوع ، محل و مدت زمان را تغییر داده‌اید.
ـ چنانچه از شرایط استادی پرمیت تبعیت نکرده باشید.
گفتنی است تا زمانی که دولت status دانشجو را بازیابی یا تمدید نکرده باشد افرادی که student status خود را از دست داده‌اند امکان ادامه در این کشور را نخواهند داشت.
دانشجویانی که استادی پرمیتشان منقضی شده است اما از شرایط ماندن در برخوردارند و از قوانین استادی پرمیت تبعیت کرده‌اند می‌توانند برای تمدید آن اقدام نمایند و به خود در این کشور ادامه دهند. بدین منظور باید برای استادی پرمیت جدید و تمدید وضعیت اقامت موقت خود اپلای و ‌ی آن را پرداخت نمایند. ‌ی مدنظر برای تمدید استادی پرمیت ۳۵۰ دلار خواهد بود که ۲۰۰ دلار آن برای تمدید و ۱۵۰ دلار آن برای استادی پرمیت جدید می‌باشد، در این شرایط تا زمان مشخص شدن نتیجه متقاضیان می‌توانند در بمانند.

-    زمان مناسب جهت تمدید استادی پرمیت

براساس آخرین گزارش سایت اداره‌ی مهاجرت بهترین زمان جهت اقدام برای تمدید استادی پرمیت ۳۰ روز پیش از اتمام تاریخ انقضای آن می‌باشد. در این پروسه توجه نمایید تاریخ انقضای گذرنامه به اتمام نرسیده باشد. افرادی که پیش از اتمام انقضای استادی پرمیت برای تمدید آن اقدام نموده‌اند تا پایان تاریخ اعتبار می‌توانند مانند گذشته به خود ادامه دهند اما آنچه پس از پایان تاریخ اعتبار پیش خواهد آمد به تصمیم دولت این کشور مبنی بر موافقت یا عدم موافقت برای تمدید استادی پرمیت بستگی خواهد داشت. استادی پرمیت دانشجو یا براساس همان تاریخ مندرج به اتمام خواهد رسید یا ۹۰ روز پس از پایان ات دانشجو. این ۹۰ روز از زمانی آغاز می‌شود که دانشجو از دانشگاه پیامی مبنی بر اتمام ات دریافت کرده باشد و یا مدرکش را از دانشگاه گرفته باشد. دانشجویانی که درسشان دیرتر از موعد مقرر به پایان خواهد رسید باید ۳۰ روز پیش از پایان انقضای استادی پرمیت پیشین برای تمدید آن اقدام نمایند.

-    مراحل تمدید استادی پرمیت

در بسیاری مواقع امکان تمدید استادی پرمیت به صورت آنلاین برای متقاضیان وجود دارد اما در صورت ناتوانی و عدم امکان استفاده از اپلیکیشن آنلاین می‌توان به صورت برگه‌ای نیز این کار را انجام داد که شامل مراحل زیر می‌باشد:

مرحله اول

مطمئن شوید کلیه‌ی ابزار لازم برام اقدام به صورت آنلاین را در دسترس خواهید داشت از جمله اسکنر یا دوربین برای کپی الکترونیکی مدارک و کارت بانکی معتبر

مرحله دوم تا چهارم

در مرحله دوم از نحوه‌ی پر کردن فرم مطلع شوید، در سومین قدم لازم  است پاسخ هایتان را برای پرکردن فرم آماده نمایید، زیرا مدارکی که ارائه می‌دهید تا حدودی به جواب‌های متقاضی نیز بستگی خواهد داشت. در مرحله چهارم از متقاضی خواسته می‌شود ‌ی مورد نظر را آماده کند.

مرحله پنجم

در این مرحله به صفحه‌ی اداره مهاجرت و پناهندگی مراجعه و در آن ثبت نام نمایید به این دلیل که تنها با استفاده از حساب کاربری می‌توان استادی پرمیت را به صورت آنلاین تمدید نمود. با استفاده از این حساب می‌توانید ‌ها را پرداخت و اپلیکیشنتان را سابمیت و status خود را بررسی نمایید.

-    مدارک مورد نیاز جهت تمدید استادی پرمیت

مدارک کلی جهت اقدام به منظور تمدید استادی پرمیت موارد زیر را شامل می‌شود: گواهی پرداخت ، کپی صفحات گذرنامه شامل اطلاعاتی نظیر شماره‌ی گذرنامه، تاریخ صدور و انقضا، نام و تاریخ تولد، مهر درج شده دولت و دیگر اطلاعات مندرج در دیگر صفحات گذرنامه. کپی مدارک شناسایی و سفر، کپی مدارک مهاجرت، کپی گواهی ازدواج، گواهی یا نامه‌ی پذیرش یا ثبت نام در موسسه‌ی آموزشی، ریز نمره‌های دو سال گذشته، گواهی تمکن مالی و نامه‌ی MIDI مبنی  بر پذیرش اپلیکیشن به منظور دریافت CAQ یا CSQ برای افراد حاضر در کبک. 
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیاجدیدترین مطالب● رشته روانشناسی دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا● مجوز کار دانشجویی بیش از ۲۰ ساعت در کانادا● آزمون LANT برای تحصیل رشته حقوق در انگلستان● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● برترین رشته‌های تحصیلی در مقطع دکترا در کشور کانادا کدامند؟‌● چگونه برای تحصیل در کانادا معدل بهتری داشته باشیم؟● بهبود شرایط حق کار پس از تحصیل در استرالیا● آشنایی با دانشگاه شیکاگو● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● دانشگاه رایرسون کانادا● آیا می‌دانید قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان کدامند؟● آشنایی با رشته فیزیک دانشگاه تورنتو● هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا● اقامت در استرالیا● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● معرفی چهار دانشگاه برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی کاردرمانی● آشنایی با دانشگاه بوستون