بیمه دانشجویان در استرالیا

دانشجویان خارجی در استرالیا باید در کل طول دوره‌ی حضور در استرالیا از پوشش بیمه سلامت دانشجویان خارجی برخوردار باشند
دانشجویان خارجی در استرالیا باید در کل طول دوره‌ی حضور در استرالیا از پوشش بیمه سلامت دانشجویان خارجی برخوردار باشند
مجله موفقیت ایلیاد - دانشجویان خارجی در باید در کل طول دوره‌ی حضور در از پوشش « سلامت دانشجویان خارجی – OSHC» برخوردار باشند. البته انواع دیگری از ‌ها نیز وجود دارند که ممکن است در برخی موارد مفید واقع شوند.

پوشش سلامت دانشجویان خارجی - OSHC

دانشجویان خارجی در حال تحصیل در و وابستگان آن‌ها شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال، باید پوشش سلامت دانشجویان خارجی داشته باشند. این مراجعه به پزشک، برخی از درمان‌های بیمارستانی، استفاده از آمبولانس و داروهای محدودی را پوشش می‌دهد. شرکت‌های ‌گر سلامت دانشجویان خارجی انواع متفاوتی از این را به مشتریان خود ارائه می‌کنند. برخی از آن‌ها فقط شامل پوشش پایه و اجباری می‌شوند؛ در صورتی که برخی از انواع این شامل پوشش‌های بسیار بیشتری می‌شوند. وزارت کشور داشتن پوشش سلامت را برای دانشجویان خارجی الزام کرده است.

سلامت خصوصی

ممکن است دانشجو بخواهد در کنار پوشش سلامت دانشجویان خارجی، خصوصی دیگری را نیز خریداری کند، تا از مواردی که OSHC آن‌ها را پوشش نمی‌دهد نیز بهره‌مند باشد. در این حالت دانشجو می‌تواند برای خود و خانواده‌اش ‌ی خصوصی دیگری نیز خریداری کند. پوشش، هزینه و شرایط هر کدام از این ‌ها متفاوت است، بنابراین دانشجو باید با اطلاعات کامل نسبت به خرید این ‌ها اقدام کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

سفر

صنعت حمل و نقل در از قابلیت اطمینان مناسبی برخوردار است، ولی هنوز هم لغو شدن پرواز، گم شدن بار و دیگر مشکلات امکان وقوع دارند. اگر دانشجو بخواهد اجناس ارزشمندی را حین سفر با خود حمل کند و یا بخواهد برنامه‌های سفر خود را با اطمینان بیشتری دنبال کند، می‌تواند از ‌ی سفر استفاده کند تا از مشکلات زیادی در طول سفر در امان باشد. ‌ی سفر را شرکت‌های ‌گر مختلف و حتی خطوط هوایی و شرکت‌های گردشگری نیز انجام می‌دهند.

منزل و وسایل منزل

‌ی منزل و وسایل منزل در واقع ساختمان محل زندگی و وسایل موجود در آن شامل مبلمان، لباس و لوازم خانگی را پوشش می‌دهد. اگر منزل شما اجاره‌ای است، منزل بر عهده صاحب ملک است و نیاز نیست نگران آن باشید؛ ولی ‌ی وسایل داخل منزل بر عهده شما است و اگر وسایل باارزشی دارید، می‌توانید برای آن خریداری کنید.

وسایل نقلیه

اگر در خودرو، موتورسیکلت و دیگر وسایل حمل و نقل خریده باشید، باید خرید برای آن‌ را نیز در نظر داشته باشید. بسته به اینکه در کدام ایالت یا منطقه زندگی می‌کنید، ممکن است پوشش ‌ای خاصی برای شما اجباری باشد. به عنوان مثال، در نیوساث‌ولز باید برای وسایل نقلیه ‌ی شخص ثالث اجباری خریداری کنید. برای اینکه از قوانین هر ایالت مطلع شوید، باید به آژانس‌های دولتی مسئول در این زمینه مراجعه کنید.
در کنار ‌ی شخص ثالث، خرید برای خسارت در اثر تصادف، دزدی، آتش‌سوزی و سیل نیز مرسوم است. در شرکت‌های ‌گر زیادی وجود دارد که می‌توانند گزینه‌های زیادی در زمینه‌ی ‌ی وسایل نقلیه در اختیار شما قرار دهند.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کاناداجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت