پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا

در هفته‌ای که گذشت «جورج هاجسون» سفیر بریتانیا در کلمبیا این خبر را اعلام کرد که از ۹ نوامبر ۲۰۲۲ کلمبیایی‌ها برای سفر به بریتانیا نیاز به دریافت ویزا ندارند. این کار باعث پیشرفت بزرگی در روابط دوجانبه کلمبیا و بریتانیا خواهد شد.
در هفته‌ای که گذشت «جورج هاجسون» سفیر بریتانیا در کلمبیا این خبر را اعلام کرد که از ۹ نوامبر ۲۰۲۲ کلمبیایی‌ها برای سفر به بریتانیا نیاز به دریافت ویزا ندارند. این کار باعث پیشرفت بزرگی در روابط دوجانبه کلمبیا و بریتانیا خواهد شد.
مجله موفقیت ایلیاد - کلمبیایی‌ها مدت‌ها است بدون امکان سفر به ۲۶ کشور اروپایی حوزه‌ی شینگن را دارند. با این حال، این امکان برای آن‌ها جهت سفر به بریتانیا فراهم نبود و باید برای دریافت تا ۶۰ روز منتظر می‌شدند و ۱۷۳ دلار آمریکا نیز پرداخت می‌کردند. این الزامات باعث می‌شد کلمبیایی‌ها کمتر تمایل به سفر کردن به بریتانیا داشته باشند. در هفته‌ای که گذشت «جورج هاجسون» سفیر بریتانیا در کلمبیا این خبر را اعلام کرد که از ۹ نوامبر ۲۰۲۲ کلمبیایی‌ها برای سفر به بریتانیا نیاز به دریافت ندارند. این کار باعث پیشرفت بزرگی در روابط دوجانبه کلمبیا و بریتانیا خواهد شد.
اکنون کلمبیایی‌ها می‌توانند بدون دریافت تا ۶ ماه در بریتانیا اقامت کنند و فرقی ندارد در این بازه‌ی ۶ ماهه برای تجارت آمده باشند یا به سفر توریستی آمده‌اند و یا می‌خواهند تحصیلات خود را در بریتانیا ادامه دهند. در واقع از این به بعد موسسات بریتانیایی می‌توانند از دانش‌آموزان و دانشجویان کلمبیایی برای دوره‌های تحصیلی کوتاه مدت بهره ببرند.
سفارت بریتانیا در بوگوتا پایتخت کلمبیا اعلام کرده است که در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۲ حدود ۱۲۰۰۰ کلمبیایی به بریتانیا سفر کرده‌اند و پیش‌بینی‌ها نشان داده است که این عدد تا پایان سال به ۲۴۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ نفر برسد. با اعلام خبر حذف نیاز به ، بریتانیا امیدوار است شاهد افزایش سفر از کلمبیا به این کشور باشد. سفارت بریتانیا همچنین اعلام کرده است افرادی که درخواست ی آن‌ها در مرحله‌ی بررسی و صدور است، می‌توانند درخواست خود را به همراه وجه پرداختی پس بگیرند و بدون به بریتانیا سفر کنند.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیاجدیدترین مطالب● رشته روانشناسی دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا● مجوز کار دانشجویی بیش از ۲۰ ساعت در کانادا● آزمون LANT برای تحصیل رشته حقوق در انگلستان● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● برترین رشته‌های تحصیلی در مقطع دکترا در کشور کانادا کدامند؟‌● چگونه برای تحصیل در کانادا معدل بهتری داشته باشیم؟● بهبود شرایط حق کار پس از تحصیل در استرالیا● آشنایی با دانشگاه شیکاگو● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● دانشگاه رایرسون کانادا● آیا می‌دانید قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان کدامند؟● آشنایی با رشته فیزیک دانشگاه تورنتو● هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا● اقامت در استرالیا● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● معرفی چهار دانشگاه برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی کاردرمانی● آشنایی با دانشگاه بوستون