پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا

در هفته‌ای که گذشت «جورج هاجسون» سفیر بریتانیا در کلمبیا این خبر را اعلام کرد که از ۹ نوامبر ۲۰۲۲ کلمبیایی‌ها برای سفر به بریتانیا نیاز به دریافت ویزا ندارند. این کار باعث پیشرفت بزرگی در روابط دوجانبه کلمبیا و بریتانیا خواهد شد.
در هفته‌ای که گذشت «جورج هاجسون» سفیر بریتانیا در کلمبیا این خبر را اعلام کرد که از ۹ نوامبر ۲۰۲۲ کلمبیایی‌ها برای سفر به بریتانیا نیاز به دریافت ویزا ندارند. این کار باعث پیشرفت بزرگی در روابط دوجانبه کلمبیا و بریتانیا خواهد شد.
مجله موفقیت ایلیاد - کلمبیایی‌ها مدت‌ها است بدون امکان سفر به ۲۶ کشور اروپایی حوزه‌ی شینگن را دارند. با این حال، این امکان برای آن‌ها جهت سفر به بریتانیا فراهم نبود و باید برای دریافت تا ۶۰ روز منتظر می‌شدند و ۱۷۳ دلار آمریکا نیز پرداخت می‌کردند. این الزامات باعث می‌شد کلمبیایی‌ها کمتر تمایل به سفر کردن به بریتانیا داشته باشند. در هفته‌ای که گذشت «جورج هاجسون» سفیر بریتانیا در کلمبیا این خبر را اعلام کرد که از ۹ نوامبر ۲۰۲۲ کلمبیایی‌ها برای سفر به بریتانیا نیاز به دریافت ندارند. این کار باعث پیشرفت بزرگی در روابط دوجانبه کلمبیا و بریتانیا خواهد شد.
اکنون کلمبیایی‌ها می‌توانند بدون دریافت تا ۶ ماه در بریتانیا اقامت کنند و فرقی ندارد در این بازه‌ی ۶ ماهه برای تجارت آمده باشند یا به سفر توریستی آمده‌اند و یا می‌خواهند تحصیلات خود را در بریتانیا ادامه دهند. در واقع از این به بعد موسسات بریتانیایی می‌توانند از دانش‌آموزان و دانشجویان کلمبیایی برای دوره‌های تحصیلی کوتاه مدت بهره ببرند.
سفارت بریتانیا در بوگوتا پایتخت کلمبیا اعلام کرده است که در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۲ حدود ۱۲۰۰۰ کلمبیایی به بریتانیا سفر کرده‌اند و پیش‌بینی‌ها نشان داده است که این عدد تا پایان سال به ۲۴۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ نفر برسد. با اعلام خبر حذف نیاز به ، بریتانیا امیدوار است شاهد افزایش سفر از کلمبیا به این کشور باشد. سفارت بریتانیا همچنین اعلام کرده است افرادی که درخواست ی آن‌ها در مرحله‌ی بررسی و صدور است، می‌توانند درخواست خود را به همراه وجه پرداختی پس بگیرند و بدون به بریتانیا سفر کنند.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کاناداجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت