برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟

اطمینان حاصل کنید که ویزای ورود و تحصیل در استرالیا قبل از پرواز به‌ طور کامل به‌دست شما رسیده باشد.
اطمینان حاصل کنید که ویزای ورود و تحصیل در استرالیا قبل از پرواز به‌ طور کامل به‌دست شما رسیده باشد.
مجله موفقیت  ایلیاد - زمانی که تأییدیه‌ی ثبت‌نام خود برای ادامه‌ی تحصیل در را دریافت کردید و ی شما نیز آماده شد، مرحله‌ی بعدی برنامه‌ریزی برای سفر به است. برای انجام بهتر این کار می‌توانید از چک‌ لیست زیر استفاده کنید.

بررسی کنید که تاریخ شما در زمان برنامه‌ریزی کردن برای پرواز، حداقل شش ماه تاریخ اعتبار داشته باشد. بهتر است کپی خود را به‌ صورت کاغذی همراه داشته باشید تا در مواقع لزوم بتوانید از آن استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که ی ورود و تحصیل در قبل از پرواز به‌ طور کامل به‌دست شما رسیده باشد. در وبسایت studyaustralia.gov.au قسمتی به نام پرسش‌های متداول در مورد وجود دارد که می‌توانید از آنجا اطلاعات کاملی در مورد به‌دست بیاورید.

تأییدیه‌ی واکسیناسیون

از ششم جولای سال ۲۰۲۲ برای ورود به نیاز به ارائه‌ی تأییدیه‌ی انجام واکسیناسیون کرونا وجود ندارد، ولی بهتر است برای سلامتی خود دوزهای یادآور را نیز تزریق کنید. اطمینان حاصل کنید که الزامات مربوط به واکسیناسیون کشورهایی که از طریق آن‌ها به سفر می‌کنید را نیز رعایت می‌کنید.

پرواز

اطمینان حاصل کنید که چند روز قبل از شروع دوره‌ی تحصیلی به شهر محل تحصیل خود وارد می‌شوید تا قبل از شروع کلاس‌ها با مکان زندگی و تحصیل خود آشنا شوید. اطلاعات پرواز خود را در مکانی امن و ایمن در کنار و ی خود قرار دهید. قبل از گرفتن به هیچ وجه برنامه‌ریزی پرواز را انجام ندهید.

الزامات شهر و دانشگاه محل تحصیل

ممکن است شهر و دانشگاه محل تحصیل شما الزامات خاصی برای رسیدن شما داشته باشند که باید آن‌ها را رعایت کنید.

‌ی مسافرتی

علاوه بر ‌ی دانشجویان خارجی در «OSHC»، باید ‌ی مسافرتی را نیز در نظر داشته باشید. ‌ی مسافرتی مواردی از قبیل کنسل شدن پروازها و برخی از هزینه‌های پزشکی را شامل می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید از آژانس‌های مسافرتی اطلاعات بهتری دریافت کنید.

اطلاعات ارتباطی

بهتر است زمانی که می‌خواهید پرواز کنید، فهرستی از شماره تلفن‌های ضروری را به‌ صورت کاغذی به همراه داشته باشید. آدرس محل تحصیل در و آدرس سفارت کشور خود در را نیز به همراه داشته باشید.

ارز یی

در فرودگاه‌ها و شهرهای صرافی‌های تبدیل ارز به وفور وجود دارد، ولی بهتر است مقداری دلار یی به همراه داشته باشید.

رسیدن به فرودگاه

در زمان رسیدن به باید کارت مسافران ورودی را تکمیل کنید. اطلاعاتی که لازم است آن‌ها را اظهار کنید را از قبل بررسی و آماده کنید.

چه چیزی می‌توانید یا نمی‌توانید به ببرید؟!

در مرزها به شدت تحت کنترل است و باید بدانید چه چیزی را نمی‌توانید با خود به ببرید. امنیت زیستی در قوانین سخت‌گیرانه‌ای دارد و جریمه‌های مرتبط بر آن نیز هنگفت است. بنابراین در زمان ورود به باید غذا، گیاه، حیوان، اسلحه، وسایل آتش‌نشانی، ارز به مقدار بیش از ۱۰،۰۰۰ دلار یی و برخی از داروهای همراه خود را اظهار کنید.

اقامت

قبل از رسیدن به از آماده بودن محل اقامت خود اطمینان حاصل کنید. اطلاعات آدرس و تلفن مکانی که باید در آنجا اقامت کنید را به همراه داشته باشید.

به موسسه‌ی آموزشی خود مکان اقامت خود را اطلاع دهید

یکی از شرایط ی کلاس ۸۵۳۳ این است که ۷ روز قبل از رسیدن به باید اطلاعات اقامتی خود را به اطلاع موسسه‌ی آموزشی خود برسانید.

برنامه‌ریزی برای کار

ی تحصیلی به شما اجازه می‌دهد تا در کنار تحصیل کار نیز داشته باشید. با این کار می‌توانید بخشی از هزینه‌های خود را جبران کنید و در کنار آن با زبان و فرهنگ نیز بیشتر آشنا شوید.

از تحصیل در لذت ببرید.

بعد از اینکه به رسیدید و محل اقامت خود را بهتر شناختید، می‌توانید با خیال راحت به تحصیل بپردازید. کارهای زیادی هست که می‌توانید در کنار تحصیل از آن‌ها لذت ببرید.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کاناداجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت