منابع کاریابی در استرالیا

مناطق و ایالت‌های مختلف استرالیا اطلاعات و خدمات پشتیبانی‌ مختلفی در اختیار دانشجویان خارجی قرار می‌دهند. این اطلاعات می‌تواند شامل فرصت‌های شغلی، دوره‌های تحصیلی، رویدادهای خاص و دیگر نیازهای دانشجویان باشد.
مناطق و ایالت‌های مختلف استرالیا اطلاعات و خدمات پشتیبانی‌ مختلفی در اختیار دانشجویان خارجی قرار می‌دهند. این اطلاعات می‌تواند شامل فرصت‌های شغلی، دوره‌های تحصیلی، رویدادهای خاص و دیگر نیازهای دانشجویان باشد.
مجله موفقیت ایلیاد - مناطق و ایالت‌های مختلف اطلاعات و خدمات پشتیبانی‌ مختلفی در اختیار دانشجویان خارجی قرار می‌دهند. این اطلاعات می‌تواند شامل فرصت‌های شغلی، دوره‌های تحصیلی، رویدادهای خاص و دیگر نیازهای دانشجویان باشد.

وزارت کار و ارتباطات شغلی (DEWR)

وزارت کار و ارتباطات شغلی در اقداماتی اتخاذ کرده است تا ارتباط بین دانشجویان و فارغ‌التحصیلان را با کارفرمایان تسهیل کند. در این وزارت‌خانه اطلاعات لازم برای کاریابی، تغییر شغل و حضور در دوره‌های کارآموزی به مراجعین ارائه می‌شود.

برنامه‌های کاریابی در مناطق و ایالت‌های مختلف

دارای هشت ایالت و منطقه است که هر کدام از آن‌ها برنامه‌های کاریابی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مختص به خود را دارند. این برنامه‌ها و منابع، بازه‌ی گسترده‌ای از موضوعات را در بر می‌گیرند که از آن جمله می‌توان فرصت‌های کاری حین تحصیل، حقوق کار، شرایط کاری، کسب تجارب صنعتی و مسیر فارغ‌التحصیلی را نام برد.
برای اینکه بدانید در هر ایالت چه برنامه‌ای برای کاریابی وجود دارد بر روی ایالتی که قصد مهاجرت به آن‌ را دارید، کلیک کنید.
منطقه پایتخت‌ استرالیا
نیوسوت‌ولز
منطقه شمالی
کوئینزلند
استرالیا جنوبی
تاسمانی
ویکتوریا
استرالیای غربی
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● ایمنی و سلامت در استرالیا ● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کاناداجدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● فرهنگ کار در کشور استرالیا● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.● بهترین زبان برنامه نویسی برای مهاجرت