ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا

ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا توسط انجمن دندانپزشکی در استرالیا صورت می‌گیرد.
ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا توسط انجمن دندانپزشکی در استرالیا صورت می‌گیرد.
مجله موفقیت ایلیاد - مدارک تحصیلی و کاری در توسط انجمن در صورت می‌گیرد. دندانپزشکان واجد شرایط ملزم به تکمیل فرم و ارسال آن هستند.

روند در ۳ مرحله صورت می‌پذیرد:

مرحله‌ی اول: اولیه

این مرحله شامل اسناد نظیر مدارک حرفه‌ای، سابقه‌ی کار، سابقه‌ی ثبت نام و good standing جهت تعیین صلاحیت شرکت در کتبی می‌شود. اولیه ۷ سال اعتبار دارد و هزینه‌ی اولیه که توسط انجمن ADC انجام می‌شود ۶۱۰ دلار است که شامل پروسه‌ای ۸ هفته‌ای است. افرادی واجد شرایط اولیه هستند که حداقل صلاحیت در سطح مورد نیاز به لحاظ مدت و محتوا قابل مقایسه با استاندارد آموزشی حرفه در این کشور را دارا باشند. شرط دیگر جهت برخورداری از شرایط اولیه این است که متقاضی در کشور خود یا کشور آموزش‌دیده دارای مجوز باشد.

مرحله‌ی دوم: کتبی

کتبی در ADC ی کامپیوتری است که به منظور سنجش سطح علمی متقاضی و کاربرد مهارت‌های بالینی و استدلال مربوط به کار در دو مرحله و در دو روز متفاوت توسط pearson  VUE برگزار می‌شود. هر در ۴ صفحه و شامل ۸۰ سوال چند گزینه‌ای است که در نقاط مختلف و برخی کشورهای دیگر برگزار می‌شود. این تقریباً ۵ ماه به طول می‌انجامد و هزینه‌ی آن ۲۰۰۰ دلار است. این در ماه‌های مارس و سپتامبر برگزار می‌شود و شرط اصلی شرکت در این موفقیت در فرایند اولیه است. نتیجه‌ی طی مدت زمان ۶ هفته توسط پورتال ADC منتشر می‌شود. این برای ۳ سال دارای اعتبار است و با این نتیجه تا ۳ سال می‌توانید در عملی شرکت کنید.

مرحله‌ی سوم: عملی

سومین مرحله از پروسه‌ی انجمن ADC عملی است. این به منزله‌ی صلاحیت نهایی متقاضی به عنوان دندانپزشک در است. پروسه‌ی عملی پروسه‌ای ۶  تا ۹ ماهه است و هزینه‌ی آن ۴۵۰۰ دلار می‌باشد.  

-    زمان‌بندی ثبت نام و دریافت نتیجه‌ی

ـ دوره‌ی درخواست عملی نهایتاً ۳ ماه قبل از
ـ دریافت اطلاعیه‌ی درخواست طی دو هفته از زمان دریافت درخواست
ـ اطلاعیه‌ی تاریخ داده شده برای عملی طی ۶ هفته از دوره‌ی درخواست
ـ اطلاعیه‌ی اعلام نتیجه‌ی ۶ هفته پس از

-    نحوه‌ی ثبت نام عملی در

فرم درخواست عملی را کامل و ثبت نام صورت می‌گیرد. مدارک لازم و پرداخت‌های مالی به طور کامل انجام و ارائه می‌شود. لازم است کلیه‌ی مدارک طبق دستورالعمل‌های انجمن ADC باشد. سرتیفای نادرست مدارک سبب تأخیر پروسه و یا رد آن می‌شود، بنابراین دقت کنید که جدیدترین فرم درخواست را دانلود کنید چرا که تمام راهنمایی‌های لازم جهت پر کردن فرم درخواست در آن توضیح داده شده است.

-    الزامات زبان انگلیسی

از ملزومات فعالیت به عنوان پزشک و دندانپزشک در برخورداری از مهارت زبان انگلیسی می‌باشد. بنابراین باید بتوانید مهارت زبان خود را به اثبات برسانید. داشتن نمره‌ی ۷ در هر ۴ قسمت و برخورداری از نمره‌ی A یا B در OET الزامی است.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● آموزش مهارت‌های دوست‌یابی به کودکان پیش از دبستان● تقویت مهارت speaking در آزمون IELTS● چگونه یک کنفرانس خوب ارائه دهیم؟● چگونه به سادگی خلاصه‌نویسی کنیم؟جدیدترین مطالب● شرایط کار حین تحصیل در خارج از کشور چگونه است؟● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور کانادا چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌های مهندسی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا چگونه است؟● هر آنچه درباره‌ی تحصیل در آمریکا باید بدانیم؟● شرایط اخذ بورسیه‌ی تحصیلی در انگلستان چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی داروسازی در کانادا چگونه است؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● شرایط خوابگاه‌های دانشجویی در کانادا چگونه است؟● برترین دانشگاه‌های جهان برای تحصیل در رشته‌ی محیط زیست کدامند؟● انواع ویزاهای تحصیلی و آموزشی کشور استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● شرایط تحصیل رایگان درکشور نیوزیلند چیست؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی معماری در کشور استرالیا● شرایط خوابگاه‌های دانشجویی در استرالیا چگونه است؟● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی دامپزشکی در کشور کانادا● دانشگاه‌های برتر در رشته‌ی نوروساینس در کانادا کدامند؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● آیا تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان امکان‌پذیر است؟