ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا

ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا توسط انجمن دندانپزشکی در استرالیا صورت می‌گیرد.
ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا توسط انجمن دندانپزشکی در استرالیا صورت می‌گیرد.
مجله موفقیت ایلیاد - مدارک تحصیلی و کاری در توسط انجمن در صورت می‌گیرد. دندانپزشکان واجد شرایط ملزم به تکمیل فرم و ارسال آن هستند.

روند در ۳ مرحله صورت می‌پذیرد:

مرحله‌ی اول: اولیه

این مرحله شامل اسناد نظیر مدارک حرفه‌ای، سابقه‌ی کار، سابقه‌ی ثبت نام و good standing جهت تعیین صلاحیت شرکت در کتبی می‌شود. اولیه ۷ سال اعتبار دارد و هزینه‌ی اولیه که توسط انجمن ADC انجام می‌شود ۶۱۰ دلار است که شامل پروسه‌ای ۸ هفته‌ای است. افرادی واجد شرایط اولیه هستند که حداقل صلاحیت در سطح مورد نیاز به لحاظ مدت و محتوا قابل مقایسه با استاندارد آموزشی حرفه در این کشور را دارا باشند. شرط دیگر جهت برخورداری از شرایط اولیه این است که متقاضی در کشور خود یا کشور آموزش‌دیده دارای مجوز باشد.

مرحله‌ی دوم: کتبی

کتبی در ADC ی کامپیوتری است که به منظور سنجش سطح علمی متقاضی و کاربرد مهارت‌های بالینی و استدلال مربوط به کار در دو مرحله و در دو روز متفاوت توسط pearson  VUE برگزار می‌شود. هر در ۴ صفحه و شامل ۸۰ سوال چند گزینه‌ای است که در نقاط مختلف و برخی کشورهای دیگر برگزار می‌شود. این تقریباً ۵ ماه به طول می‌انجامد و هزینه‌ی آن ۲۰۰۰ دلار است. این در ماه‌های مارس و سپتامبر برگزار می‌شود و شرط اصلی شرکت در این موفقیت در فرایند اولیه است. نتیجه‌ی طی مدت زمان ۶ هفته توسط پورتال ADC منتشر می‌شود. این برای ۳ سال دارای اعتبار است و با این نتیجه تا ۳ سال می‌توانید در عملی شرکت کنید.

مرحله‌ی سوم: عملی

سومین مرحله از پروسه‌ی انجمن ADC عملی است. این به منزله‌ی صلاحیت نهایی متقاضی به عنوان دندانپزشک در است. پروسه‌ی عملی پروسه‌ای ۶  تا ۹ ماهه است و هزینه‌ی آن ۴۵۰۰ دلار می‌باشد.  

-    زمان‌بندی ثبت نام و دریافت نتیجه‌ی

ـ دوره‌ی درخواست عملی نهایتاً ۳ ماه قبل از
ـ دریافت اطلاعیه‌ی درخواست طی دو هفته از زمان دریافت درخواست
ـ اطلاعیه‌ی تاریخ داده شده برای عملی طی ۶ هفته از دوره‌ی درخواست
ـ اطلاعیه‌ی اعلام نتیجه‌ی ۶ هفته پس از

-    نحوه‌ی ثبت نام عملی در

فرم درخواست عملی را کامل و ثبت نام صورت می‌گیرد. مدارک لازم و پرداخت‌های مالی به طور کامل انجام و ارائه می‌شود. لازم است کلیه‌ی مدارک طبق دستورالعمل‌های انجمن ADC باشد. سرتیفای نادرست مدارک سبب تأخیر پروسه و یا رد آن می‌شود، بنابراین دقت کنید که جدیدترین فرم درخواست را دانلود کنید چرا که تمام راهنمایی‌های لازم جهت پر کردن فرم درخواست در آن توضیح داده شده است.

-    الزامات زبان انگلیسی

از ملزومات فعالیت به عنوان پزشک و دندانپزشک در برخورداری از مهارت زبان انگلیسی می‌باشد. بنابراین باید بتوانید مهارت زبان خود را به اثبات برسانید. داشتن نمره‌ی ۷ در هر ۴ قسمت و برخورداری از نمره‌ی A یا B در OET الزامی است.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● فرهنگ کار در کشور استرالیا● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● خودتنظیمی چیست و چه مزیتی دارد؟● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● افتتاح حساب بانکی برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● تقویت مهارت writing در ‌آزمون آیلتس● نحوه‌ی ارسال ایمیل به اساتید خارجی جهت اپلای دانشگاه● تقویت مهارت reading در آزمون آیلتس● تقویت مهارت Listening در آزمون IELTS● شرایط بیمه‌ی دانشجویی در کشور کانادا چگونه است؟جدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور