حمایت‌هایی که از دانشجویان خارجی در استرالیا می‌شود.

داشتن دوست در کشور خارجی کمک زیادی به حساب می‌آید. دانشگاه‌ها در استرالیا محیط‌ را به نحوی فراهم می‌کنند تا دانشجویان به راحتی بتوانند دوست‌یابی کنند. با سر زدن به وبسایت دانشگاه یا موسسه‌ی محل تحصیل می‌توان برنامه‌های دانشگاه در این زمینه را مشاهده کرد.
داشتن دوست در کشور خارجی کمک زیادی به حساب می‌آید. دانشگاه‌ها در استرالیا محیط‌ را به نحوی فراهم می‌کنند تا دانشجویان به راحتی بتوانند دوست‌یابی کنند. با سر زدن به وبسایت دانشگاه یا موسسه‌ی محل تحصیل می‌توان برنامه‌های دانشگاه در این زمینه را مشاهده کرد.
مجله موفقیت ایلیاد - در جامعه‌ی ، مردم معمولاً در زمان نیاز از یکدیگر پشتیبانی می‌کنند. منظور از پشتیبانی، حمایت از سلامتی، ایمنی و تندرستی یان خارجی را نیز شامل می‌شود. افتخار می‌کند که کشوری ایمن و مهمان‌نواز و چندفرهنگی است. دولت و دولت‌های ایالتی در کنار موسسات آموزشی، از ورود یان خارجی به حمایت می‌کنند. در ادامه انواع خدمات و حمایت‌هایی که در از یان خارجی می‌شود، آورده شده است.

خدماتی که در در زمینه سلامت و تندرستی به یان خارجی ارائه می‌شود، به شرح زیر است:

در سرویس‌های متعددی به زبان‌های مختلف در اختیار یان خارجی است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
-    Beyond Blue: این سرویس برای حمایت‌های روانی در نظر گرفته شده است که در آن می‌توانید به صورت آنلاین با مشاور صحبت کنید.
-    Lifeline: این سرویس برای کسانی است که انگلیسی صحبت نمی‌کنند. برای دسترسی به این سرویس، باید ۱۳۱۴۵۰ را شماره‌گیری کرده و برای انتخاب زبان شماره‌ی ۱۳۱۱۱۴ را بگیرید.
-    Suicide Call Back Service: این سرویس به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته در دسترس است تا به کسانی که به خودکشی فکر می‌کنند، کمک کند.
-    Headspace: به کمک این سرویس می‌توان اطلاعات خوبی در زمینه‌ی کار و کسب کرد.
-    سرویس‌های Embrace Multicultural Mental Health و Head to Health نیز خدمات زیادی در زمینه‌ی حمایت روانی از یان خارجی ارائه می‌کنند.

رفتن به مطب پزشک

پزشک علاوه بر سلامت فیزیکی می‌تواند در زمینه‌ی سلامت روانی نیز به شما کمک کند. ورزش و تغذیه نیز می‌توانند نقش مهمی در سلامت فیزیکی و روحی شما داشته باشند. هم برای سلامت فیزیکی و هم بسترهای ورزش و تغذیه تدابیر متعدد و کارآمدی در نظر گرفته شده است که هر یک در جایگاه خود از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

حمایت‌هایی که یان در زمینه‌ی اقامت در دریافت می‌کنند، به شرح زیر است:

دولت به خاطر اینکه یان خارجی در زمان اجاره‌ی محل زندگی با مشکلات ناخواسته مواجه نشوند، اقدامات حمایتی زیادی در نظر گرفته است. در هر ایالت وبسایتی در این زمینه طراحی شده است که یان می‌توانند با مراجعه به آن اطلاعات مفیدی کسب کنند. بسیاری از دانشگاه‌ها و دیگر موسسات آموزشی نیز در زمینه‌ی خوابگاه، غذا و مشاوره‌های پزشکی امکاناتی را در اختیار یان خود قرار می‌دهند.
خدمات حمایتی که برای یان در نظر گرفته می‌شود:
برای یان خارجی خدمات حمایتی ارائه می‌کند تا بتواند بدون استرس و در آرامش به خود ادامه دهد. این خدمات بعضاً توسط موسسات آموزشی و یا دولت‌های محلی و یا دولت فدرال ارائه می‌شود.
در سرویس‌های ویژه‌ای برای کمک به آسان شدن زندگی و در دسترس یان است. این سرویس‌ها شامل حمایت‌های زبانی، مشاوران یان خارجی، برنامه‌های مخصوص یان جدیدالورود، حمایت‌هایی در زمینه‌ی نگهداری از فرزندان، مشاوره‌ و ویزیت پزشکان، اقامت یان، کاریابی، اتاق‌های دعا و مناجات، خدمات بانکی، کلوب‌های تفریحی و ورزشی مختلف است.
داشتن دوست در کشور خارجی کمک زیادی به حساب می‌آید. دانشگاه‌ها در محیط‌ را به نحوی فراهم می‌کنند تا یان به راحتی بتوانند دوست‌یابی کنند. با سر زدن به وبسایت دانشگاه یا موسسه‌ی محل می‌توان برنامه‌های دانشگاه در این زمینه را مشاهده کرد.

جوامع یی در

در کشور جوامع یی متعددی وجود دارد که نیازمندی‌ها و علاقمندی‌های یان را دنبال می‌کنند. این جوامع شامل جوامع مربوط به یان خارجی نیز می‌شود. شورای یان خارجی «CISA» یکی از این جوامع است. فدراسیون یان خارجی «AFIS» نیز دیگر گروهی است که یان خارجی را در نمایندگی می‌کند.

حمایت از یان ناتوان در

در قوانین زیادی در حمایت از یانی که دارای هر نوع ناتوانی هستند در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی حق ندارند یان کم‌توان را پذیرش نکنند. دانشگاه‌ها عموماً برای یانی که دارای ناتوانی یا کم‌توانی در زمینه‌ای خاص هستند، دستیار در نظر می‌گیرند. این دستیار هم می‌تواند یک فرد خاص باشد و هم می‌تواند به‌صورت نرم‌افزاری باشد. اقامت یان کم‌توان در با حمایت دانشگاه انجام می‌شود.

خدمات مراقبت از فرزندان یان

در مراکز آموزشی عموماً مهدکودک‌ها و مکان‌های نگهداری از فرزندان را برای یان خود در نظر می‌گیرند. یانی که بورس ی دارند، می‌توانند بدون پرداخت هزینه از این خدمت استفاده کنند.

نظرسنجی از یان

معمولاً وبسایت دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی از یان خارجی در حال در نظرسنجی می‌کند تا از تجارب آموزشی و نیازمندی‌های آن‌ها مطلع شوند. در این نظرسنجی‌ها موارد زیر پوشش داده می‌شود:
-    زندگی و در چگونه است؟
-    مهم‌ترین نگرانی یان خارجی در چیست؟
-    یان خارجی از کدام کانال‌های ارتباطی استفاده می‌کنند؟
نتایج نظرسنجی‌هایی که تا کنون انجام شده، نشان داده است که ۸۰ درصد کسانی که در در حال هستند، تمایل دارند ات خود را در همین کشور ادامه دهند. ۳۰ درصد یان تمایل دارند پس از پایان ات نیز در بمانند و به کار مشغول شوند.
تا کنون سه نظرسنجی گسترده از یان خارجی در انجام شده که در دو نظرسنجی اول می‌توان تفکر مثبت یان در مورد در را به وضوح مشاهده کرد.

حقوق و حمایت‌های قانونی

در حمایت‌های قانونی زیادی از یان خارجی انجام می‌شود. قوانین و خدمات در این کشور به نحوی است که بتواند اتی با کیفیت بالا دریافت کند و حین نیز زندگی مناسبی داشته باشد.
ارائه‌کنندگان آموزش‌های مربوط به ات تکمیلی، باید طبق قانون ثبت صلاحیت شوند تا اطمینان حاصل شود که برنامه‌های آموزشی باکیفیتی برای یان ارائه می‌کنند. ممیزی‌های مربوط به تضمین کیفیت نیز به صورت دوره‌ای از مراکز آموزشی انجام می‌شود.

دفاتر ارائه‌کننده خدمات بازرسی به یان خارجی

در بازرسی‌های دوره‌ای از ارائه‌کنندگان خدمات آموزشی انجام می‌شود و در کنار آن یان می‌توانند شکایت‌های خود از موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها را در دفاتر بازرسی طرح و پیگیری کنند. در ایالت‌های مختلف این دفاتر وجود دارند که یافتن آن‌ها نیز کار آسانی است.
قوانین حمایت از مشتریان نیز در حمایت‌کننده‌ی یان خارجی است تا در زمان خریدن اجناس مورد نیاز و همچنین دریافت خدمات، بهترین اجناس و خدمات را دریافت کنند.

سرویس بازگرداندن شهریه

سرویس حفاظت از شهریه‌ پرداختی یان «TPS» توسط دولت بنا شده است تا اگر موسسات آموزشی نتوانند دوره‌های آموزشی مورد نیاز را ارائه کنند، دولت شهریه‌ی پرداختی را به برگرداند. اگر به هر دلیلی نتواند دوره‌ی انتخابی خود را شروع کند و یا نتواند آن‌را به طور کامل بگذراند نیز در برخی موارد امکان بازگرداندن شهریه وجود دارد.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا