فرهنگ کار در کشور استرالیا

ایده‌های جدید و نو در فرهنگ تجاری استرالیا پیوسته مورد استقبال قرار می‌گیرد.
ایده‌های جدید و نو در فرهنگ تجاری استرالیا پیوسته مورد استقبال قرار می‌گیرد.
مجله موفقیت ایلیاد - تجارت در کشور بسیار باز و سر راست است. مطالب جالبی در رابطه با کار در این کشور وجود دارد که دانستن آن خالی از لطف نیست. به طور مثال ایده‌های جدید و نو در تجاری این کشور پیوسته مورد استقبال قرار می‌گیرد. از فروتنی قدردانی می‌شود. تکنیک‌های فروش اجباری و پرخاشگرانه مورد پسند واقع نمی‌شوند. در تجارت صداقت ، مهربانی و رک بودن بسیار حائز اهمیت است. از نام کوچک حتی در اولین ملاقات با دیگران استفاده می‌شود. فرایند تصمیم‌گیری به آهستگی پیش می‌رود و کمی صبر لازم  است. همکاری از ارکان مهم به شمار می‌رود و مدیر ارشد به احتمال زیاد با زیر دستانش مشورت می‌کند و کلیه مشاغل معمولاً از دوشنبه تا جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ به فعالیت مشغول‌اند.

قوانین لباس در

مردان کت و شلوارهای تیره و رسمی را ترجیح می‌دهند. زنان نیز باید پیراهن و کت و دامن ( شلوار ) رسمی بپوشند. اما برای مثال درمناطق گرمسیر مانند بریزین کد لباس ممکن است کمی راحت‌تر باشد مثلاً شلوار برمودا نیز قابل قبول است. در برخی سازمان‌ها جمعه‌های غیر رسمی وجود دارد که کارکنان می‌توانند با لباس‌های راحت‌تر و کمی غیر رسمی‌تر در محل کار حاضر شوند. چنانچه کارمند جدیدی هستید که در مورد نحوه پوشش خود اطلاعات دقیقی ندارید از همکاران خود پیروی کنید.

تأمین اجتماعی و مزایای آن در

شماره پرونده ی شماره‌ای نه رقمی و منحصر به فرد است که توسط ATO برای افراد و مشاغلی که در پرداخت می‌کنند صادر می‌شود. مشاغل هم به TFN و هم به ABN نیازمندند. این شماره شخصی که برای دهندگان صادر می‌شود آنان را در سیستم‌های ی و سوپر مشخص می‌نماید. این شماره در طول زندگی فرد تغییر نمی‌کند بنابراین باید آن را ایمن نگه دارید. برخورداری از TFN الزامی نیست اما بدون داشتن آن ملزم به پرداخت بیشتری خواهید شد. همچنین به مزایای دولتی نیز دسترسی نخواهید داشت و قادر به ارائه اظهارنامه ی خود به صورت آنلاین یا درخواست ABN نخواهید بود.

ـ نحوه دریافت شماره پرونده ی

افراد خارجی نیز می‌توانند شماره پرونده ی درافت کنند. درخواست شماره پرونده ی به اثبات هویت نیازمند است. این شماره توسط ATO صادر می‌گردد و یک ماه زمان می‌برد. برخلاف برخی کشورها شما یک کارت برای پرونده ی دریافت نمی‌کنید بلکه سندی را با شماره پرونده ی دریافت خواهید کرد. می‌توانید برای درخواست آن به صورت آنلاین اقدام کنید. همچنین کارگران خارجی که ویزا دارند می‌توانند از شماره پاسپورت و ویزا خود برای درخواست استفاده نمایند.

ـ مزایای تأمین اجتماعی در

طبق قانون تأمین اجتماعی برخی مزایا که توسط شعبه وزارت خدمات انسانی ارائه می‌شود شامل مورد زیر می‌باشد:
مستمری بازنشستگی برای افراد بالای ۶۵ سال که قصد بازنشستگی دارند یا بازنشسته شده‌اند.
حقوق و کمک هزینه پرستار برای افرادی که از شخصی که دارای معلولیت است مراقبت می‌کنند.
مستمری حمایت از معلولین برای افرادی که به دلیل معلولیت آسیب یا بیماری به مدت دو سال از توانایی کارکردن بی بهره‌اند.
کمک هزینه بیماری برای کارگران شاغل که از آسیب جسمی ناتوانی یا بیماری کمتر از دو سال رنج می‌برند و به مرخصی دسترسی ندارند یا از مرخصی‌های خود استفاده کرده‌اند.
مستمری مضاعف یتیم برای افرادی که سرپرستی ایتام را عهده دار می‌باشند.
کمک هزینه شروع به کار برای افرادی که به دنبال کار هستند.
سود ویژه برای افرادی که درگیر مشکلات مالی هستند و نمی‌توانند از خودشان حمایت کنند.
کمک هزینه‌های دارویی که هزینه داروهای تجویز شده برای افرادی که پرداختی‌های Centrelink را دریافت می‌کنند را پوشش می‌دهد.
کمک هزینه تلفن برای افراد واجد شرایط دریافت حقوق بازنشستگی
کمک هزینه بیوه برای زنان بیوه یا مطلقه که سن آن‌ها از حد مشخصی بالاتر است.
کمک هزینه خانواری که در مزرعه زندگی می‌کند برای خانواده‌های کشاورزی که مشکلات مالی دارند.
کمک هزینه محرومیت به صورت پرداخت‌های کوتاه مدت در صورتی که اخیراً شریک زندگی خود را از دست داده است.

مرخصی زایمان و مرخصی پدرانه

مرخصی زایمان و مرخصی پدرانه تحت برنامه پرداخت مرخصی والدین است که افراد کارمند پس از تولد فرزند یا به فرزند خواندگی گرفتن یک کودک از آن بهره مند می‌شوند. این پرداختی کوتاه مدت است برای زمانی که فرد در مرخصی به سر می‌برد تا از خانواده خود مراقبت کند. شرایط برخورداری از این امکان این است که باید سرپرست اصلی کودک باشید، به طور جداگانه در سال مالی قبلی کمتر از ۱۰۲۰۷۱ USD درامد داشته باشید. هنگام دریافت حق مرخصی والدین در مرخصی بوده و کار نمی کنید. واجد شرایط آزمون کار باشید مگر اینکه معافیت دریافت کنید. قبل از تولد یا فرزند خواندگی ده ماه از سیزده ماه کار کرده باشید و در این ده ماه در مجموع ۳۳۰ ساعت تقریباً معادل یک روز در هفته کار کرده باشید. گفتنی است کارکنان واجد شرایط حق داشتن ۱۸ هفته مرخصی با حداقل دستمزد ملی را دارند .چنانچه شما سرپرست اصلی یک نوزاد هستید پرداخت‌های پرورش فرزند یک مبلغ کمک هزینه به شمار می‌رود . بعداً ممکن است شما از مزایای خانواده نیز برخوردار شوید که این یک پرداختی در دو بخش برای کمک به هزینه‌های پرورش فرزندان می‌باشد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● خودتنظیمی چیست و چه مزیتی دارد؟● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● افتتاح حساب بانکی برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● تقویت مهارت writing در ‌آزمون آیلتس● نحوه‌ی ارسال ایمیل به اساتید خارجی جهت اپلای دانشگاه● تقویت مهارت reading در آزمون آیلتس● تقویت مهارت Listening در آزمون IELTS● شرایط بیمه‌ی دانشجویی در کشور کانادا چگونه است؟● استادی پلن چیست؟جدیدترین مطالب● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی ● دوره‌های وکالت در کانادا● تحصیل در رشته سم‌شناسی در انگلستان● آشنایی با رشته علوم مواد دانشگاه تورنتو● دانشگاه‌ها و کالج‌های هنر و طراحی در کشور کانادا● بورسیه چونینگ انگلستان● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● پذیرش مشروط از دانشگاه‌های خارج از کشور