ده مزیت و برتری تحصیل در کشور مالزی

دانشگاه مالایا به عنوان قدیمی‌ترین و مهمترین دانشگاه این کشور طبق آمارهای QS در رتبه بندی سال ۲۰۲۱ جایگاه ۵۹ را از ان خود کرده است و ملاک و معیاری جهت تعیین استاندارد تحصیل در آسیا به شمار می‌رود.
دانشگاه مالایا به عنوان قدیمی‌ترین و مهمترین دانشگاه این کشور طبق آمارهای QS در رتبه بندی سال ۲۰۲۱ جایگاه ۵۹ را از ان خود کرده است و ملاک و معیاری جهت تعیین استاندارد تحصیل در آسیا به شمار می‌رود.
مجله موفقیت ایلیاد - طبق آمار یونسکو کشور یازدهمین مقصد محبوب ی به شمار می‌رود. افرادی که تجربه‌ی زندگی در این کشور را دارند سبک زندگی در کوالالامپور را با کشورهای جهان اول همتراز عنوان می‌کنند، سطح بالای  رفاه در عین حال برخورداری از ‌های پایین، افراد زیادی را به زندگی در این کشور ترغیب می‌کند، این کشور با بهره‌مندی از مدارس بین المللی عالی و ‌های معتبر با رنکینگ‌های جهانی از بهترین مقاصد ی نیز محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم به برخی از مزایای کار و در این کشور بپردازیم:

۱۰ـ سفری تفریحی ی به

کشور با تنوعی از فرهنگ‌ها و پایتختی مدرن با تنوع جغرافیایی هم به لحاظ مناظر طبیعی و هم به  لحاظ موقعیت اجتماعی به واقع کشوری منحصر به فرد است. با انتخاب این کشور به عنوان مقصدی برای از زیبایی‌های طبیعی این کشور جنگل‌های انبوه و استوایی، پارک‌های ملی و سواحل با شکوه و بسیار زیبای آن بهره‌مند خواهید شد. بازارهای گوناگون و متنوع تا مساجد مسلمانان و معابد بودایی‌ها و زیارتگاه‌های هندوها که همگی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند در کنار فستیوال‌های بسیاری که هر ساله به مناسبت‌های مختلف در این کشور برگزار می‌شود این کشور را به نوعی منحصر به فرد می‌کند.

۹ـ لذت در اقلیمی استوایی

وضعیت هوایی را تصور کنید که در تمام طول سال بهار و تابستان باشد، این شرایط آب و هوایی را با در کشور تجربه خواهید کرد. بسیاری از کشورها در طول سال گرمای سوزان یا سرمای بسیار شدید همراه با برف و یخبندان را تجربه خواهند کرد اما با آب و هوایی استوایی شما را غافلگیر خواهد کرد. کشوری باران زاست و دما هیچگاه آنقدر پایین نمی‌آید که ساکنینش برف را تجربه کنند. دمای هوا در طول سال در این کشور گرم و معتدل است، در زمستان دمای هوا بین ۲۴ تا ۳۶ درجه سانتیگراد خواهد بود. رطوبت دریا و موقعیت استوایی این کشور را به کشوری سرسبز و خوش آب و هوا تبدیل کرده است.

۸ ـ جامعه‌ای با تنوع فرهنگی زیاد

کشور از اقوام و گروه‌های مختلف هندی، مالایی، چینی و سایر گروه‌های بومی تشکیل شده است به همین دلیل به جامعه‌ای چند ملیتی و چند فرهنگی معروف است، برخورد با اقوام و گروه‌های مختلف در این کشور شما را در معرض طیف گسترده‌ای از فرهنگ‌ها، مذاهب و جوامع قرار می‌دهد که این مزایای بسیاری برای شما خواهد داشت. این تنوع فرهنگی تجربیات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد، مهارت‌های زندگی نظیر آشنایی با زبان‌های جدید و انتخاب دوستان و افراد جدید را برای شما فراهم می‌سازد، تعامل و زندگی با افراد با فرهنگ‌های متفاوت را تجربه خواهید کرد و قدرت سازگاری و تطبیق پذیری با محیط‌های مختلف را به دست می‌آورید.

۷ ـ امکان بدون محدودیت سنی

از مهمترین مزایای در کشور امکان در این کشور بدون محدودیت سنی است به گونه‌ای که افراد ۱۶ تا ۶۰ ساله بدون هیچگونه محدودیت قادرند رویاهای ی خود را در این کشور رقم بزنند، بنابراین اگر در سنین بالا تصمیم به ادامه گرفتید ‌های این کشور گزینه‌های مناسبی هستند.

۶- امکان بدون نیاز به مدرک زبان

برای در ‌های این کشور حداقل نمره‌ی زبان در آزمون و ارائه‌ی مدرک مورد نیاز است اما به دلیل وجود کالج‌های زبان بسیار زیادی که با ‌های این کشور در ارتباط هستند امکان بدون مدرک زبان نیز فراهم شده است. به این ترتیب که متقاضیان پیش از ورود به دوره‌های ی خود به گذراندن دوره‌های زبان در کالج می‌پردازند. امکان دیگری که برای فراگیری دوره‌های زبان در این کشور فراهم است این است که متقاضیان می‌توانند برای یادگیری زبان انگلیسی ویزای ی به مدت ۶ تا ۱۲ ماه دریافت کنند و کالج‌های معتبر این کشور نظیر کالج EMS، کالج زبان ELEC، کالج زبان ELS به فراگیری زبان انگلیسی بپردازند. پذیرش در دوره‌های لیسانس به ۵/۵ و دوره‌های فوق لیسانس به ۶ نیازمند است.

۵ ـ استفاده گسترده از زبان انگلیسی

گرچه زبان رسمی مردم کشور Bahasa Malaysia است اما زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم مردم این کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیشتر دوره‌های ی به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و امکان زندگی در مناطق شهری این کشور تنها با صحبت کردن به زبان انگلیسی فراهم است. در مناطق شهری اکثر افراد حتی افراد مسن به راحتی به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و این قطعاً منجر به بهبود وضعیت زبان انگلیسی دانشجویان می‌شود.

۴ـ امکان در کشوری مدرن و مترقی

با در کشور امکان زندگی در کشوری مدرن و پیشرفته را به دست می‌آورید. این کشور در زمینه‌ی تولید و مهندسی صنعت بسیار پیشرو می‌باشد. کمپانی‌هایTenaga Nasional Berhad، Hewlett، Packard Enterprise (HP) Services، AirAsia، Shell Malaysia وPetroliam Nasional Berhad (PETRONAS)  از پیشگامان صنعت هستند که افراد نخبه و استعدادهای سراسر جهان را جذب و آنها را پرورش می‌دهند. همچنین دولت با آموزش استعداد‌های برتر را از طریق موسسات خصوصی و دولتی و مراکز فنی و حرفه‌ای سبب پیشرو بودن این کشور در صنایع کلیدی شده است. فرصت‌های تجاری بسیاری در این کشور در اختیار افراد قرار می‌گیرد. با در این کشور امکاناتی برای فرد فراهم می‌شود که آینده شغلی وی را به سرعت ارتقا می‌دهد.

۳ـ کشوری امن با ثبات اقتصادی

کشور کشوری مطمئن به لحاظ امنیت، پر جنب و جوش، با ثبات، ایمن و در صلح با همسایگان خود است. به عنوان سومین کشور امن دنیا در شاخص امنیت جهانی و سومین کشور صلح آمیز جهان در فهرست صلح جهانی توسط موسسه‌ی اقتصاد و صلح شناخته شده است. این کشور در زمینه‌ی گردشگری، تکنولوژی پزشکی، تجهیزات کشاورزی، ثبات سیاسی و رشد صنعتی همواره پیشرو بوده است و جزو پویاترین اقتصادهای جنوب شرق آسیا محسوب می‌شود. دانشجویان پس از فارغ الی در این کشور از فرصت‌های شغلی بسیار مناسبی برخوردار خواهند بود.

۲ ـ امکان در ‌هایی با کیفیت در سطح جهانی

شعبه‌هایی از بهترین مراکز آموزشی کانادا، استرالیا، انگلستان، ایرلند و چین در وجود دارد. ‌های این کشور با بالا نگه داشتن سطح استانداردهای آموزشی خود توانسته‌اند جایگاه بسیار خوبی را در رده‌های ‌های جهانی از آن خود کنند. مالایا، علوم، تکنولوژی ، علوم و تکنولوژی در رشته‌های مختلف مهندسی مدرک لیسانس ارائه می‌دهد. مالایا به عنوان قدیمی‌ترین و مهمترین این کشور طبق آمارهای QS در رتبه بندی سال ۲۰۲۱ جایگاه ۵۹ را از ان خود کرده است و ملاک و معیاری جهت تعیین استاندارد در آسیا به شمار می‌رود.

۱ ـ ‌ی پایین و زندگی در

از مهم‌ترین مزایای در این کشور برای دانشجویان بین المللی ارزان و مقرون به صرفه بودن ‌های و زندگی در این کشور است. این کشور برای دو سال پیاپی ( ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ ) عنوان دومین کشور دانشجویی ارزان و مقرون به صرفه را به خود اختصاص داده است. در کوالالامپور امکان در یکی از بهترین شهرهای دانشجویی دنیا با ‌های پایین را در اختیار فرد قرار می‌دهد. به  این دلیل که ‌های زندگی در این کشور به پول محلی در مقایسه با کشورهایی مانند استرالیا، انگلستان، کانادا، سنگاپور و ... نصف یا دو سوم است. برای مثال شهریه‌ی سالانه‌ی در ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار است در حالیکه این مبلغ در سنگاپور بین ۷۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار در سال خواهد بود. یا ‌های زندگی در ۴۰۰ تا ۷۰۰ دلار در ماه خواهد بود حال آنکه ‌های زندگی در سنگاپور چیزی در حدود دو برابر این مبلغ برآورد می‌شود.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● دانشگاه‌های بدون اپلیکیشن فی در انگلستان● شرایط تحصیل در رشته‌ی مامایی در دانشگاه‌های خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مدیریت مالی در ‌خارج از کشور● معرفی برترین دانشگاه‌ها در رشته‌ی هوش مصنوعی در خارج از کشور● شرایط تحصیل در رشته‌ی مهندسی پزشکی در کانادا● معرفی دانشگاه‌های برتر کشور نیوزیلند● وضعیت تحصیل در مدارس استرالیایی ● برترین کشورها برای تحصیل در رشته‌ی تربیت بدنی کدامند؟● برترین دانشگاه‌های معماری جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور کدامند؟● شرایط تحصیل زیر ۱۸ سال در کاناداجدیدترین مطالب● شرایط بیمه‌ی دانشجویی در کشور کانادا چگونه است؟● گپ تحصیلی چیست و چگونه می‌توان در فرایند اپلای آن را توجیه کرد؟● مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی شامل چه هزینه‌هایی می‌شود؟ ● اشتباهاتی که به رد شدن ویزای استرالیا منجر می‌شود. ● همه چیز درباره‌ی ویزای گاردین کانادا● چگونه در استرالیا کار مرتبط با تحصیل یا مهارتمان پیدا کنیم؟● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟