نه دانشگاه برتر کشور استرلیا که نیازی به مدرک زبان آیلتس ندارند کدامند؟

برای دانشجویان بین المللی که در صدد تحصیل در دانشگاه‌های استرالیا بدون مدرک آیلتس هستند دانشگاه‌های مشخصی در نظر گرفته شده است که برخورداری از مدرک زبان آیلتس یا تافل در آن اختیاری است
برای دانشجویان بین المللی که در صدد تحصیل در دانشگاه‌های استرالیا بدون مدرک آیلتس هستند دانشگاه‌های مشخصی در نظر گرفته شده است که برخورداری از مدرک زبان آیلتس یا تافل در آن اختیاری است
مجله موفقیت ایلیاد - برای دانشجویان بین المللی که در صدد تحصیل در ‌های بدون مدرک هستند ‌های مشخصی در نظر گرفته شده است که برخورداری از مدرک یا در آن اختیاری است و این شرایط فرصتی مناسب برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل که فاقد مدرک هستند فراهم کرده است. برای دانشجویانی که دوران متوسطه را در مدارس انگلیسی سپری کرده باشند و یا چند سالی در کشوری انگلیسی زندگی کرده باشند و مسئول کارشناسی دانشجویان بر تسلط انگلیسی متقاضی گواهی دهد معمولاً شرط نیاز به مدرک نادیده گرفته می‌شود و دانشجو بدون نیاز به مدرک یا پذیرش می‌شود.

در این مقاله به معرفی برخی از این ‌ها می‌پردازیم:

۱ـ کوئینزلند

این از برترین ‌های ست که در جایگاه ۴۸ ‌های برتر جهان قرار گرفته است. متقاضیان در صورت برخورداری از شرایط زیر می‌توانند بدون ارائه‌ی مدرک در این به تحصیل بپردازند.
ـ گذراندن دوره‌ی متوسطه در یکی از کشورهای زیر شامل:
بارباردوس، باهاما، ، سامو آی آمریکا، جزایر کوک، کانادا، برمودا، بوتسوانا، غنا، جاماییکا، نائورو، ساموآ، ترینیدا و توباگو، زیمباوه، جبل الطارق، ایرلند، لیبریا، پاپوآ گینه نو، آفریقای جنوبی، زامبیا، فیجی، گویان، لسوتو، نیجریه، جزایر سلیمان، ایالات متحده، جزایر فالکلند، گرنادا، کنیا، زلاندنو، سنگاپور، انگلیس
ـ برخورداری از مهارت ی کافی از طریق تجربه‌ی کاری داوطلبانه یا غیر داوطلبانه ( پولی ) به مدت پنج سال در محیطی انگلیسی

۲ـ آدلاید

آدلاید از برترین ‌های در جایگاه ۱۱۴ جهان قرار دارد. در صورت برخورداری از شرایط زیر امکان تحصیل در این بدون ارائه‌ی مدرک از این میسر است.
ـ پذیرش در این مشروط بر اتمام دوره‌های انگلیسی آدلاید می‌باشد.
ـ در صورت گذراندن آخرین دوره‌ی خود به انگلیسی باید آموزش و ارزیابی متقاضی به انگلیسی صورت گرفته باشد.
جهت اخذ پذیرش از این لازم است نامه‌ی تأییدیه از موسسه‌ی قبلی که در آن گواهی شود که شما دوره‌ی تحصیلی خود را در هر دو زمینه‌ی آموزش و ارزیابی به انگلیسی گذرانده‌اید به ارائه دهید.

۳ـ نیو ساث ولز

این سومین برتر ست که در جایگاه ۴۵ قرار دارد. با برخورداری از شرایط زیر می‌توانید از این پذیرش بگیرید:
ـ پذیرش از این مشروط بر اتمام دوره‌های قبل از شروع ترم تحصیلی است.
ـ ارسال نمره‌ی آزمون PTE یا مدرک انگلیسی کمبریج در عوض مدرک یا برای این قابل قبول است.

۴ـ مک کواری

مک کواری از دیگر ‌های برتر ست که برای متقاضیان بدون مدرک گزینه‌ی مناسبی است. امکان پذیرش مشروط برای تحصیل در این میسر است، بنابراین اگر از تمام شرایط پذیرش جز تسلط به انگلیسی برخوردار هستید می‌توانید برای پذیرش از این اقدام و در دوره‌های آمادگی این شرکت کنید.

۵ـ باند

این در جایگاه ۴۴۳ ‌های برتر جهان قرار دارد. شما می‌توانید جهت احراز صلاحیت برای پذیرش در این سطح سوم EAP کالج باند ( انگلیسی برای کاربردهای آکادمیک ) را پیش از شروع دوره‌های تحصیلی به اتمام برسانید.

۶ـ ی جنوبی

ی جنوبی با رتبه‌ی ۲۶۴ جهانی از دیگر ‌های برتر ست که با برخورداری از شرایطی خاص امکان تحصیل بدون ارائه‌ی مدرک را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. در واقع این در رابطه با مدرک انعطاف بسیاری دارد. در صورت بهره مندی از شرایط زیر می‌توانید جهت اخذ پذیرش تحصیلی از این اقدام کنید:
ـ برخورداری از امتیاز ۱۶۹ در گواهی نامه‌ی انگلیسی پیشرفته ( CAE ) و یا گواهی نامه‌ی تسلط انگلیسی (CPE )
ـ نمره‌ی کلی و تکی ۵۰ در آزمون PTE
ـ سطح چهارم دوره‌ی انگلیسی CELUSA
ـ دوره‌ی TAFE SA
ـ اتمام دوره‌ی متوسطه در کشور
ـ حداقل یکسال آموزش عالی در کشور
ـ یک سال تحصیل در هر یک از تحصیلات متوسطه یا عالی در کشورهای تعیین شده توسط

۷ـ کوئینزلند جنوبی

این به ارائه‌ی دوره‌های آماده سازی علمی دانشجویان برای کسب صلاحیت اخذ پذیرش در یک دوره بدون مهارت انگلیسی می‌پردازد. پس از اتمام این دوره امکان اخذ پذیرش برای متقاضیان فراهم می‌شود.

۸ـ صنعتی سوینبرن

سوینبرن در جایگاه ۳۸۷ ‌های برتر جهان قرار دارد. با بهرمندی از شرایط زیر امکان ادامه تحصیل در این برای متقاضیان بین المللی فراهم می‌شود.
ـ متقاضیانی که دوران تحصیلات متوسطه و یا عالی خود را در موسسه‌ای انگلیسی در زمینه امور آموزشی و ارزیابی گذرانده‌اند با ارائه نامه‌ی تأییدیه که این امر را گواهی کند امکان اخذ پذیرش خواهند داشت.
ـ شهروندان کشورهای زیر نیازی به گواهی تسلط انگلیسی نخواهند داشت:
دانمارک، هنگ‌کنک، آلمان، هلند، نروژ، سوئد
در صورت پشت سر گذاشتن دوره‌های انگلیسی برای کاربردهای آکادمیک در سوینبرن می‌توان مستقیماً برای دوره‌های صنعتی سوینبرن پذیرفته شد.

۹ـ ویکتوریا

از دیگر ‌های که امکان تحصیل بدون مدرک را برای متقاضیان خارجی فراهم کرده است ویکتوریا می‌باشد. در صورت بهره مندی  از مدرک تحصیلی از موسسه‌ای انگلیسی ممکن است این از شما مدرک تقاضا نکند. نکته حائز اهمیت اینجاست که اکثر ‌ها برای برگزاری دوره‌های آمادگی ‌های متفاوتی را دریافت خواهند کرد. این به صورت جداگانه دریافت و در ‌ی ، درخواست و ‌های آکادمیک دانشجو گنجانده نمی‌شود. یاداور می‌شود ممکن است مدرک یا نیازی ضروری جهت اخذ پذیرش برای بسیاری از ‌های این کشور نباشد اما برای فرایند اخذ ی تحصیلی لازم است حتماً جهت دریافت یکی از این دو مدرک اقدام نمایید.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● دوره‌های آموزش زبان در کانادا● اپلای رشته‌ی ژنتیک در خارج از کشور● برترین دانشگاه‌های جهان در رشته‌ی بیوشیمی کدامند؟● شرایط اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند● شرایط تحصیل در رشته‌ی پزشکی در کشور مالزی چگونه است؟● برترین دانشگاه‌های کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی ریاضیات کدامند؟● ارزان‌ترین و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل● معرفی ده بورسیه‌ی برتر استرالیا برای تحصیل در مقطع دکترا● اپلیکیشن فی چیست؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی فیزیوتراپی در کانادا چگونه است؟جدیدترین مطالب● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● با خودمان مهربان باشیم● بی‌حوصلگی و روش‌های غلبه بر آن