معرفی ده بورسیه‌ی برتر استرالیا برای تحصیل در مقطع دکترا

در صورت برخورداری از شرایط لازم متقاضیان خواهان تحصیل درمقطع دکترا در کشور استرالیا می‌توانند از کمک هزینه‌های تحصیلی این کشور بهره‌مند شوند. این کشور از مقاصد تحصیلی پرطرفدار در میان متقاضیان بین المللی به ویژه دانشجویان ایرانی می‌باشد.
در صورت برخورداری از شرایط لازم متقاضیان خواهان تحصیل درمقطع دکترا در کشور استرالیا می‌توانند از کمک هزینه‌های تحصیلی این کشور بهره‌مند شوند. این کشور از مقاصد تحصیلی پرطرفدار در میان متقاضیان بین المللی به ویژه دانشجویان ایرانی می‌باشد.
مجله موفقیت ایلیاد - در صورت برخورداری از شرایط لازم متقاضیان خواهان درمقطع دکترا در کشور می‌توانند از کمک هزینه‌های ی این کشور بهره‌مند شوند. این کشور از مقاصد ی پرطرفدار در میان متقاضیان بین المللی به ویژه یان ایرانی می‌باشد. ‌های این کشور با برخورداری  از کیفیت آموزشی و سطح علمی بالا در رده‌ی برترین ‌های جهان قرار دارند. به همین دلیل یان بسیاری از سراسر دنیا این کشور را برای ادامه در مقطع دکترا انتخاب می‌کنند. کمک هزینه‌های ی متناسب با نوع رشته‌ی انتخابی در هر متفاوت خواهد بود در بیشتر ‌های این کشور ارسال درخواست اخذ پذیرش ی با ارسال درخواست کمک هزینه‌ی ی توامان صورت می‌پذیرد، اما در برخی موارد نیز این امکان وجود ندارد به دلیل اینکه اعطای ی با توجه به شرایط در نظر گرفته می‌شود و ارسال درخواست اخذ پذیرش ی همراه با بررسی شایستگی داوطلب برای بهره‌مندی از ی صورت می‌گیرد. برای برخورداری از ‌ها و کمک هزینه‌های ی شرایط و مدارک خاصی مورد نیاز است که از طریق وب سایت رسمی در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد. از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کرد اختصاص زمان کافی برای تهیه مدارک لازم و نوشتن مقاله مناسب در رابطه با سوابق ی می‌باشد چرا که نحوه‌ی معرفی خود از طریق نگارش رزومه نقش بسیار مهمی در جلب توجه هیئت اعطای ی خواهد داشت.  
برای برخوداری از کمک هزینه‌های ی قدم اول انتخاب و رشته‌ی مورد نظر می‌باشد. در برخی موارد به دلیل مراودات دولت با ‌های این کشور نیازی به ارائه‌ی نامه پذیرش نیست، اما لازم است که مشخص شود که کمک هزینه‌ی ی دقیقاً برای کدام ترم‌ها در نظر گرفته شده‌اند. ممکن است پس از موافقت با درخواست اخذ از داوطلب به منظور کسب صلاحیت قطعی مصاحبه‌ای بعمل آید، بنابراین لازم است برای شرکت در مصاحبه از آمادگی کافی برخوردار باشید.

در ادامه به معرفی ده برتر کشور برای در مقطع دکترا می‌پردازیم:

۱ـ ‌ی دکترا در زمینه‌ی تحقیقاتی به کارگیری مواد دو بعدی در سیستم‌های الکترونیکی کم مصرف

موسسه‌ی فناوری رویال ملبورن از یانی که در زمینه‌ی مواد دو بعدی برای سیستم های الکترونیکی کم مصرف به می‌پردازند و در این زمینه تحقیق می‌کنند دعوت می‌کند تا با بهره‌مندی از در این رشته در مقطع دکترا به ادامه بپردازند. این پروژه شامل سنتز و تعیین خصوصیات نیمه‌ هادی‌هایی است که ساختار اتمی باریک و عایق توپولوژیکی دارند. به کارگیری مواد جدید و پیشرفته برای مورد استفاده قرار گرفتن در دستگاه‌های الکترونیکی کم مصرف در آینده مورد بررسی و مطالعه قرار خواهد گرفت، چرا که امروزه کم مصرف بودن دستگاه‌های الکترونیکی و سیستم‌های کامپیوتری از اهمیت بسیاری برخوردار است. امروزه پردازش و ذخیره سازی داده‌ها حدود ۳ درصد از انرژی مصرفی در کل جهان را در بر می‌گیرد. پیش‌بینی شده است که این میزان مصرف انرژی تا ۳۰ درصد تا سال ۲۰۳۰ افزایش پیدا کند، که در این صورت انتشار گازهای گلخانه‌ای در جو زمین تهدید جدی و خطرناکی برای محیط زیست به شمار می‌آید.
به نظر می‌آید که به کارگیری مواد دو بعدی که شامل مواد نیمه هادی دو بعدی و عایق ‌توپولوژیکی هستند، به کاهش میزان مصرف انرژی توسط دستگاه کمک بسیاری کند. هدف از این دوره‌ی مطالعاتی تولید موادی با این خصوصیات است. طی این پروژه یان مقطع دکترا این مواد را مورد بررسی و مطالعه قرار داده و تلاش خواهند کرد تا اولین دستگاه‌ها را با استفاده از این مواد جدید تولید کنند. این کمک هزینه‌ی ی ۳۱,۰۰۰ دلار در سال تعیین شده است.
برای بهره‌مندی از این نوع کمک هزینه مدارک زیر الزامی می باشد:
ـ کرده در رشته مهندسی مواد، مهندسی شیمی، شیمی، فیزیک یا زیر شاخه‌های مربوطه با نمرات ممتاز باشد.
ـ متقاضی از شرایط لازم برای ورود به فناوری رویال ملبورن و شرکت در برنامه های پژوهشی مقطع دکترا در این برخوردار باشد.

۲ـ ‌ی دکترا در رشته‌ی نانومتریال پیشرفته در فناوری رویال ملبورن

فناوری رویال ملبورن از یان متقاضی در مقطع دکترا به و پژوهش در زمینه‌ی نانومتریال پیشرفته در این دعوت می‌کند. خلاقیت و نوآوری در زمینه‌ی نانومتریال نقش مهمی در تولید و ذخیره‌ی انرژی موثر دارد. استفاده از مواد نانومتریال در دستگاه‌های الکتریکی یکی از روش‌های پیشنهادی برای تولید نسل جدید دستگاههای الکتریکی است که حساسیت دقیق و بالا و در عین حال میزان مصرف انرژی پایینی دارند.
نحوه‌ی ترکیب و اضافه کردن مواد نانومتریال به دستگاه‌های الکتریکی در تولید دستگاه‌هایی که عملکرد مناسبی داشته باشند و بتوان از آنها برای کاربردهای مختلف استفاده کرد، بسیار مهم است. این پروژه‌ی ی و تحقیقاتی به نحوه‌ی کنترل ساختار مواد نانو متریال روی سطوح مختلف می‌پردازد. همچنین در این پروژه‌ی تحقیقاتی میزان مواد نانومتریالی که در ساختارهای مختلف به کار برده شوند، مورد بررسی و مطالعه قرار می‌گیرد. نتایج به دست آمده در طول این دوره‌ی ی به کاربردهای مرتبط با میزان مصرف انرژی و حساسیت و دقت دستگاه‌ها مورد استفاده و بهره برداری قرار خواهند گرفت.مبلغ این کمک هزینه در سال ۳۱۰۰۰ دلار تعیین شده است که به مدت سه سال به یان پرداخت خواهد شد، این مبلغ به مدت ۶ ماه دیگر نیز قابل افزایش می باشد.
شرایط لازم برای برخورداری از این نوع کمک هزینه:
ـ ی ممتاز در مقطع ات عالی و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های مرتبط با مهندسی یا علوم طبیعی
ـ برای یان بین المللی تسلط به زبان زبان انگلیسی و برخورداری از مدرک زبان معتبر برای اثبات تسلط به مهارت‌های گفتاری و نوشتاری و برقراری ارتباط به زبان انگلیسی الزامیست.
ـ اثبات توانایی خود برای کار در یک گروه پژوهشی
ـ برخورداری از شرایط لازم برای در دوره‌ی دکترا در فناوری رویال ملبورن
برای یانی که در زمینه‌ی مواد شیمی و رشته‌های مهندسی به پرداخته‌اند یا در این رشته‌ها از تجارب علمی و عملی خوبی برخوردارند شانس بیشتری برای برخورداری از کمک هزینه‌های ی وجود خواهد داشت.

۳ـ ‌ی ی برای یان مقطع ی دکترا در باند

باند از متقاضیان بین المللی برای ادامه در مقطع دکترا دعوت به عمل می آورد تا با دریافت کمک هزینه‌های ی در این به بپردازند. این سابقه‌ی بسیار درخشانی در زمینه تعلیم و تربیت یان در مقطع یان در مقطع دکترا و ارائه‌ی برنامه‌های تحقیقاتی و پژوهشی دارد. ‌های ی این شامل کمک هزینه‌های زندگی یی نیز می‌شود و بخش زیادی از هزینه‌های زندگی یان را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد. برخورداری از کمک هزینه‌های این رقابتی است و بهره‌مندی از آن براساس صلاحیت و شایستگی یان می‌باشد. این کمک هزینه‌ها تنها به یان مقطع دکترا تعلق می‌گیرد و یان مقطع کارشناسی ارشد  امکان برخورداری از آن را نخواهند داشت. مبلغ این کمک هزینه در حدود ۲۸ هزار دلار در سال برآورد می‌شود.  
شرایط لازم برای برخورداری از این نوع کمک هزینه
این کمک هزینه به یان خارجی و بین المللی که در حال در این هستند و یا قصد اخذ پذیرش ی در مقطع دکترا از این را دارند ارائه می‌شوند و در صورتی که قبلاً نسبت به درخواست دریافت دکترا از این اقدام کرده‌اید و با درخواست اعطا موافقت نشده است امکان درخواست مجدد برای متقاضی وجود ندارد.

۴ـ ‌ی ی مقطع دکترا در رشته‌ی آنالیز ریاضی در نیوکاسل

نیوکاسل برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به یان مقطع دکترا در رشته آنالیز ریاضی برای روش نوین استخراج مواد معدن کمک هزینه‌ی ی اعطا می‌کند. یان به عنوان عضوی از تیم پروفسور جف هوگان و پرفسور کوین گالوین فعالیت خواهند کرد. این پروژه با عنوان ” استخراج مواد معدنی با توجه به چگالی آنها” نقد و بررسی‌های خود را انجام خواهد داد. این پروژه یک کار تحقیقی و مطالعاتی گروهی خواهد بود که شامل به کارگیری تکنیک‌های حرفه‌ای ریاضی در حل مسائل مربوط به صنعت است.
در پردازش مواد معدنی ارزیابی دقیق منبع، طرح کاشت و ارزیابی پردازش نیازمند کسب دانش و اطلاع از جرم و حجم توزیع اجزای مواد است. روش‌های قدیمی امکان ارزیابی دقیق را فراهم نمی‌کنند. علاوه بر این، روش‌های قدیمی سازگار با محیط زیست نیستند و باعث انتشار مواد سمی در کره‌ی زمین می‌شوند. پرفسور کوین گالوین روش‌های جدیدی را برای انجام این فرایند پیدا کرده است. این کمک هزینه‌ی ی شامل مبلغی معادل ۲۸,۰۹۲ دلار در سال است. یان دکترا به مدت سه و نیم سال اجازه‌ی اقامت ی را دریافت می‌کنند و کمک هزینه‌ی ی به مدت چهار سال به آنها پرداخت می‌شود. همچنین این کمک هزینه‌ی ی شامل ۱,۵۰۰ دلار است که برای یان خارجی در نظر گرفته شده است.
شرایط لازم برای برخورداری از این :
ـ برخورداری از سابقه‌ی درخشان در رشته‌ی ریاضیات و شاخه های مربوطه، داوطلبانی که همراه با گذراندن دوره‌های تئوری از سوابق تحقیقاتی و پژوهشی نیز برخوردارند شانس بیشتری برای بهره‌مندی از خواهند داشت.
ـ دانش بالای متقاضی در زمینه‌ی علم ریاضی
ـ برخورداری از شرایط لازم جهت ورود به نیوکاسل، برای مثال تسلط کافی به زبان انگلیسی
ـ امکان شرکت در سفرهای علمی و پژوهشی در خارج و داخل کشور و امکان شرکت در جلسات علمی و پژوهشی بین المللی و داخلی

۵ـ ‌ی دکترا در رشته‌ی شیمی آب و میکروبیولوژی در کورتین

کورتین به یان مقطع دکترا با اعطا کمک هزینه‌ی ی به مدت سه سال در رشته‌ی شیمی آب و میکروبیولوژی در علوم طبیعی و مولکولار در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ دعوت به عمل می‌آورد. هدف این پروژه بررسی مکانیسم میکرو ارگانیسم‌ها در سیستم‌های توزیع کلورامینات و مکانیزم عامل در فعل و انفعالات بین باکتری و متابولیت آن‌ها با مونوکلورامین است. کاندیداهای دوره‌ی دکترا زیر نظر متخصصین شیمی آب و میکروبیولوژی تعلیم خواهند دید. ارزش این کمک هزینه در سال ۳۵۰۰۰ دلار می‌باشد که همانطور که عنوان شد به مدت سه سال به یان مقطع دکترا اعطا می‌شود.
شرایط لازم برای دریافت این نوع کمک هزینه:
ـ برخورداری از درک ی در زمینه‌ی علوم محیط زیست، شیمی‌، میکروبیولوژی و یا رشته‌های مربوطه
ـ بیان مهارت‌های خود در این زمینه و توضیح انگیزه‌ی خود برای ادامه در این رشته  
ـ داوطلب باید بتواند به کار تیمی بپردازد و مسئولیت وظایف فردی خود را به عهده بگیرد.
ـ تسلط کافی به نرم افزارها و فناوری دیجیتال
ـ تسلط کافی به زبان انگلیسی و برخورداری از مدرک زبان معتبر برای اثبات تسلط خود به زبان انگلیسی
ـ برخورداری از روحیه‌ی قوی در زمینه‌ی مدیریت امور فردی و زمان کافی برای شرکت در دوره‌ها و انجام پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی
ـ برای داوطلبانی که از سابقه‌ی پژوهش در زمینه‌ی میکروبیولوژی و شیمی آب برخوردار هستند شانس بیشتری برای ورود به مقطع دکترای این رشته و بهره مندی از ی وجود خواهد داشت.

۶ ـ ‌ی دکترا در رشته‌ی مهندسی عمران و سازه از کورتین

کورتین از داوطلبان متقاضی در مقطع دکترا در رشته‌ی عمران و سازه برای ادامه‌ی در این با بهره مندی از کمک هزینه ی دعوت به عمل می‌آورد. کاندیداهای پذیرفته شده در دوره‌ی دکترا تحت نظر پروفسور هنگ هاو و دکتر ونسو چن در زمینه‌ی مهندسی سازه به مطالعه و همکاری در پروژه‌ی تحقیقاتی ( ARC ) خواهند پرداخت. یان به مدت سه سال مبلغی به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار دریافت خواهند کرد. ممکن است این کمک هزینه بخشی از هزینه‌ی شهریه ی یان بین‌المللی را نیز در طول دوره‌ی ی تحت پوشش قرار دهد.
برخورداری از شرایط زیر برای دریافت این کمک هزینه الزامی است:
داوطلبین ممتاز در رشته‌های مهندسی عمران و یا رشته‌های مرتبط با عمران امکان دریافت این کمک هزینه را خواهند داشت. تسلط به زبان انگلیسی و ارائه‌ی مدرک زبان انگلیسی معتبر برای اثبات تسلط به این زبان الزامی است و برای این منظور به مدرک زبان آیلتس با نمره ۶/۵ و یا تافل با حداقل نمره ۷۹ نیاز است. یان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی سازه، مکانیک و دینامیک سازه با برخورداری از سابقه تحقیق و پژوهش در این زمینه از شانس بیشتری برای دریافت کمک هزینه ی برخوردارند.

۷ـ کمک هزینه‌ی ی در نیوکاسل برای ادامه در مقطع دکترا در زمینه سکته مغزی

نیوکاسل از متقاضیان در مقطع دکترا در زمینه‌ی سکته مغزی برای ادامه و انجام پژوهش‌های آزمایشگاهی در این در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ با اعطای کمک هزینه ی دعوت به عمل می‌آورد. این به پذیرش از یان بومی و بین المللی برای و انجام تحقیقات در زمینه‌ی سکته مغزی و یافتن درمان برای آن می‌پردازد. این کمک هزینه به مدت سه سال به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار به یان پرداخت می‌شود. علاوه بر این مبلغ به یان ممتاز کمک هزینه‌های دیگری نیز اعطا می‌شود. همچنین کمک هزینه‌های دیگری نیز در این برای یان بین المللی در نظر گرفته شده است که این مبلغ در حدود ۱۵۰۰ دلار می‌باشد.
شرایط اخذ کمک هزینه ی از نیوکاسل
یان فارغ ال و یا در حال فراغت از از رشته های علوم بیومدیکال، پزشکی و شاخه‌های مرتبط امکان ادامه و بهره‌مندی از کمک هزینه‌ی ی از این را خواهند داشت. از مهمترین شرایط لازم برای برخورداری از کمک هزینه‌های این تسلط بالا به زبان انگلیسی و ارائه‌ی مدرک زبان معتبر می‌باشد. برای داوطلبانی که سابقه‌ی پژوهش و تحقیق در این زمینه‌ها را دارند شانس بیشتری برای دریافت ‌های ی وجود دارد.  

۸ ـ ‌ی دکترا از ملی در زمینه‌ی آینده جمعیت شناسی

ملی از متقاضیان علاقه مند به در مقطع دکترا در رشته‌ی آینده جمعیت با اعطای کمک هزینه‌ی ی دعوت به عمل می‌آورد. کالج هنر و علوم انسانی این هر ساله کمک هزینه‌ی ی و جوایز نقدی بسیاری را تحت عنوان کمک هزینه‌ی ی دکترا در زمینه‌ی آینده جمعیت شناسی ملی به یان خود پرداخت می‌کند. هدف از اعطای این کمک هزینه ی حمایت و پشتیبانی از یان بومی یا یان بین‌المللی در حال در مقطع دکترا است که به انجام تحقیق و پژوهش در زمینه‌ی جمعیت شناسی در ملی می‌پردازند. ملی به یان ممتاز بین المللی این براساس شایستگی خود کمک هزینه های دیگری نیز در نظر گرفته است. کمک هزینه‌‌ی HDR نمونه‌ای از این کمک هزینه‌هاست. این کمک هزینه هزینه‌های مربوط به شهریه‌های در مقطع دکترا را تحت پوشش قرار می‌دهد. از طرفی کمک هزینه ی Relocation Reimbursement برای تأمین بخشی از هزینه‌های یان متأهل و یا دارای فرزند اختصاص داده شده است. کمک هزینه‌ی دیگری تحت عنوان Thesis Reimbursem نیز برای تأمین بخشی از هزینه‌های مربوط به پیشبرد پژوهش‌ها و تحقیقات علمی یان دوره‌ی دکترا در نظر گرفته شده و پرداخت می‌شود که به ارزش ۵۰۰ دلار با توجه به نوع تحقیقات در اختیار  یان قرار می‌گیرد.
شرایط دریافت این نوع کمک هزینه عبارت است:
تمام یان بومی و بین المللی می‌توانند از این کمک هزینه‌ها برخوردارشوند. یان برای برخورداری از این کمک هزینه‌ها باید از مدرک ی و سوابق پژوهشی مرتبط با شاخه‌های جمعیت شناسی‌ بهره مند باشند و با نمرات بالا و ممتاز فارغ ال شوند. از طرفی یان باید توانایی ادامه به صورت تمام وقت در مقطع دکترا در کالج علوم انسانی در دپارتمان جمعیت شناسی را داشته باشند.

۹ ـ ‌ی دکترا برای یان بین المللی در ملی

ملی برای متقاضیان مقطع دکترا ‌های تحصلی در نظر گرفته است. برخی از این کمک هزینه‌ها توسط دانشکده‌ها اعطا می‌شود. عموماً این کمک هزینه‌ها به یانی که به صورت تمام وقت به می‌پردازند تعلق می‌گیرد. با این حال برخی از کمک هزینه‌ها نیز در اختیار یان پاره وقت قرار می‌گیرد. نکته قابل توجه این است یان خارجی باید به صورت تمام وقت به بپردازند تا بتوانند از کمک هزینه های ی برخوردار شوند. این کمک هزینه ی بابت نقل و انتقال یانی که از شهرها و کشورهای دیگر به کانبرای برای می‌آیند پرداخت می‌شوند و به صورت مستمری در اختیار یان قرار می‌گیرد. این کمک هزینه بخشی از هزینه‌های مربوط به خدمات درمان و پزشکی و مرخصی زایمان را تحت پوشش قرار می‌دهد.
شرایط لازم برای برخورداری از این کمک هزینه شامل موارد زیر می‌شود:
ـ برخورداری از مدارک ی معتبر با نمرات عالی
ـ مدرک مقطع ی قبلی باید از یک معتبر و قابل قبول باشد.
ـ یان شهروند و نیوزیلند، یان مقیم و یان خارجی و بین المللی می‌توانند از این کمک هزینه بهره مند شوند. داوطلبان برای این منظور باید درخواست خود را به ملی ارسال کرده و درخواست آن‌ها مورد تأیید قرار گیرد.

۱۰ ـ ‌ی دکترا با عنوان CSIRO Data 61 برای یان خارجی

کمک هزینه‌ی ی CSIRO Data61 به یان بومی و بین المللی متقاضی در مقطع دکترا در ‌های کشور تعلق می‌گیرد. این کمک هزینه‌ی ی به منظور حمایت و پشتیبانی از یانی که در مقطع ی دکترا به در رشته‌های علوم کامپیوتری، ریاضی، مهندسی، تجارت، روانشناسی و زیر شاخه‌های آن مانند مثبت‌اندیشی، امنیت اطلاعات فردی، دانش تصمیم گیری، روابط انسان و کامپیوتر، رباتیک، سیستم‌های توزیع، ماشین آلات، تصویر سازی و علوم بصری کامپیوتری، مدل سازی کامپیوتری، علوم اطلاعات بیولوژیکی، شهرهای داده محور، سیستم‌های نرم افزاری و … می‌پردازند‌، اعطاء می‌شود. این کمک هزینه به مدت سه سال و نیم به ارزش ۱۰۰۰۰ دلار به یان پرداخت می‌شود. یان مقطع دکترا حین در یکی از ‌های یی که شامل برنامه‌ی آموزشی پژوهشی Resaearch Training program  ( RTP ) هستند از این کمک هزینه‌ی ی برخوردار خواهند شد. این یان از حمایت و مشاوره‌ی اساتید راهنما بهره مند خواهند شد و می‌توانند در زمینه‌های مرتبط با رشته‌های ی خود به تحقیق و پژوهش بپردازند.
شرایط لازم برای دریافت این کمک هزینه شامل:
این کمک هزینه به یان بومی و بین المللی اعطا می‌شود و یان باید از مدرک ی با نمرات ممتاز از ی معتبر برخودار باشند. یان باید در حال درمقطع دکترا باشند یا نسبت به در مقطع دکترا در یکی از ‌های این کشور که طرف قرارداد با برنامه کمک هزینه‌ی ی Data61 است اقدام کنند، همچنین نباید قبل از این دارای مدرک دکترا باشد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● دوره‌های آموزش زبان در کانادا● اپلای رشته‌ی ژنتیک در خارج از کشور● برترین دانشگاه‌های جهان در رشته‌ی بیوشیمی کدامند؟● شرایط اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند● شرایط تحصیل در رشته‌ی پزشکی در کشور مالزی چگونه است؟● برترین دانشگاه‌های کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی ریاضیات کدامند؟● ارزان‌ترین و بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل● اپلیکیشن فی چیست؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی فیزیوتراپی در کانادا چگونه است؟● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در مالزی چگونه است؟جدیدترین مطالب● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟● آزمون زبان PTE چیست؟● انگیزه‌نامه‌ی تحصیلی یا SOP چیست؟● عوامل موفقیت در کار تیمی چیست؟● ساختار آزمون آیلتس چگونه است؟● با خودمان مهربان باشیم● بی‌حوصلگی و روش‌های غلبه بر آن