برترین دانشگاه‌های کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی ریاضیات کدامند؟

کشور کانادا در سال‌های اخیر شرایط بسیار مناسبی را برای تحصیل دانشجویان بین المللی فراهم کرده است و پس از انگلستان دومین مقصد جذاب برای مهاجرت تحصیلی دانشجویان می‌باشد. رشته‌ی ریاضیات به عنوان یکی از رشته‌های علوم پایه در این کشور با کیفیتی بسیار عالی ارائه و از رشته‌های بسیار محبوب به لحاظ شرایط کاری می‌باشد.
کشور کانادا در سال‌های اخیر شرایط بسیار مناسبی را برای تحصیل دانشجویان بین المللی فراهم کرده است و پس از انگلستان دومین مقصد جذاب برای مهاجرت تحصیلی دانشجویان می‌باشد. رشته‌ی ریاضیات به عنوان یکی از رشته‌های علوم پایه در این کشور با کیفیتی بسیار عالی ارائه و از رشته‌های بسیار محبوب به لحاظ شرایط کاری می‌باشد.
مجله موفقیت ایلیاد - کشور کانادا در سال‌های اخیر شرایط بسیار مناسبی را برای تحصیل یان بین المللی فراهم کرده است و پس از انگلستان دومین مقصد جذاب برای مهاجرت تحصیلی یان می‌باشد. رشته‌ی به عنوان یکی از رشته‌های علوم پایه در این کشور با کیفیتی بسیار عالی ارائه و از رشته‌های بسیار محبوب به لحاظ شرایط کاری می‌باشد. یانی که در این کشور به تحصیل در رشته‌ی می‌پردازند در بسیاری از کشورهای مطرح دنیا از شرایط کاری بسیار خوب برخوردار خواهند شد و همین امر دلیل علاقه‌مندی  بسیاری از یان برای ادامه تحصیل در این رشته درکانادا می‌باشد.

در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین ‌های کشور کانادا در زمینه‌ی بپردازیم:

تورنتو

بهترین برای تحصیل در رشته‌ی در کشور کانادا تورنتو می‌باشد. این عنوان نخست کانادا و پانزدهم برترین ‌های جهان را از آن خود کرده است. تورنتو واقع در شهر تورنتو با بیش از ۷۴ هزار نفر در سه پردیس در سال ۱۸۲۷ تاسیس شد. دانشکده‌های این شامل: و علوم کاربردی، فیزیک و حرکت شناسی، هنر، آموزش، معماری، ، ارتباطات، حقوق، ، ، موسیقی، ، داروسازی، جنگلداری، ، بهداشت عمومی، مددکاری و علوم سیاسی می‌باشد. شهریه‌ی تحصیل در این سالانه در حدود ۶۲ هزار دلار می‌باشد.

بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا پس از تورنتو دومین برتر کانادا برای تحصیل در رشته‌ی می‌باشد. این عنوان دوم کانادا و بیست و سوم دنیا را در رشته‌ی از آن خود کرده است. این با بیش از ۶۶ هزار در دو پردیس ونکوور و اوکاناگان در سال ۱۹۰۸ تاسیس شد. شهریه‌ی سالانه تحصیل در این ۴۰ هزار دلار در سال برآورد می‌شود. برخی از دانشکده‌های این عبارت است از: ‍ علوم، هنر، ، ، کشاورزی، کسب و کار، ، جنگلداری، حقوق، علوم داروسازی، اقتصاد، مددکاری، موسیقی، روزنامه نگاری و آموزش.

واترلو

واترلو سومین برتر کانادا و چهل و یکمین برتر جهان در زمینه‌ی می‌باشد و با ۴۱ هزار ی تمام وقت و پاره وقت در شش دانشکده در سال ۱۹۵۷ تاسیس شد. هزینه‌ی تحصیل در رشته‌ی در این در مقطع کارشناسی حدوداً ۴۵ هزار دلار کانادا در سال می‌باشد. دانشکده‌های این شامل: هنر، ، علوم بهداشت، ، محیط زیست و علوم می‌باشد.

مک گیل

یکی دیگر از برترین ‌های کشور کانادا جهت تحصیل در رشته‌ی مک گیل می‌باشد. این از عنوان چهارمین برتر کانادا در رشته برخوردار است و یکی از صد برتر جهان است. این در مونترال واقع است و بیش از سیصد رشته‌ی تحصیلی در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می‌دهد. برخی از دانشکده‌های این عبارت است از: ، آموزش، ، ، مددکاری، حقوق، علوم طبیعی، علوم کامپیوتر، علوم ارتباطات، کشاورزی و محیط زیست، علوم تغذیه، معماری، ، ، موسیقی و هنر.

مک مستر

مک مستر پنجمین برتر کانادا و یکی از صد برتر جهان در زمینه‌ی می‌باشد. این با بیش از سی هزار در شش دانشکده در سال ۱۸۸۷ تأسیس شد. این شش دانشکده شامل: علوم بهداشتی، ، علوم پایه، علوم اجتماعی، علوم انسانی و مدرسه‌ی کسب و کار می‌باشد.

مونترال

از دیگر ‌های برتر کشور کانادا در زمینه‌ی مونترال واقع در شهر مونترال می‌باشد که از عنوان ششمین برتر کانادا برخوردار است و جزو صد برتر جهان در این رشته می‌باشد.  این چهارده دانشکده دارد: هنر و علوم، طراحی، آموزش، حقوق، حرکت شناسی، ، ، موسیقی، ، بهداشت عمومی، بینایی سنجی، ، داروسازی و مطالعات تکمیلی. پلی‌تکنیک مونترال و مدرسه HEC مونترال به این وابسته هستند. شهریه‌ی تحصیل در این در مقطع کارشناسی برای مدت یکسال ۱۲ هزار دلار کانادا می‌باشد.

آلبرتا

آلبرتا هفتمین برتر کانادا و جزو ۱۵۰ برتر جهان در رشته‌ی می‌باشد. این واقع در شهر ادمونتون استان آلبرتا با ۳۹ هزار در پنج پردیس در چهارصد رشته‌ی تحصیلی در سال ۱۹۰۸ تأسیس شد. برخی از دانشکده‌های این عبارت است از: کشاورزی، کسب و کار، هنر، آموزش، حقوق، فنی و ، ، ، ، تربیت بدنی، داروسازی و توانبخشی. شهریه‌ی تحصیل در این رشته با احتساب هزینه‌ی تحصیل و هزینه‌های جانبی نظیر بیمه حدوداً به ۳۰ هزار دلار کانادا در سال می‌رسد.

سایمون فریزر

سایمون فریزر هشتمین برتر کانادا و یکی از صد و پنجاه برتر جهان در رشته‌ی می‌باشد. این واقع در شهر برنابی با بیش از ۳۵ هزار نفر در سه پردیس در سال ۱۹۶۵ تأسیس شد. هشت دانشکده‌ی سایمون فریزر شامل: آموزش، ارتباطات، کسب و کار، علوم کاربردی، هنر و علوم اجتماعی، محیط زیست، علوم بهداشتی و علوم می‌باشد. شهریه‌ی تحصیل در رشته‌ی در مقطع کارشناسی در این در حدود ۳۰ هزار دلار کانادا در سال می‌باشد.

وسترن

وسترن نهمین برتر کشور کانادا در زمینه‌ی و جزو صد و پنجاه برتر جهان می‌باشد. این با چهل هزار نفر در دوازده دانشکده در سال ۱۸۷۸ در شهر لاندن استان انتاریو تأسیس شد. دانشکده‌های این شامل: هنر و علوم انسانی، آموزش، علوم بهداشتی، موسیقی، ، رسانه، کسب وکار، حقوق، علوم، ، علوم اجتماعی و تحصیلات تکمیلی می‌باشد. شهریه‌ی تحصیل در اکثر رشته‌های این از جمله رشته‌ی در مقطع کارشناسی در این ۳۵ هزار دلار کانادا در سال می‌باشد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● دانشگاه‌های بدون اپلیکیشن فی در انگلستان● شرایط تحصیل در رشته‌ی مامایی در دانشگاه‌های خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مدیریت مالی در ‌خارج از کشور● معرفی برترین دانشگاه‌ها در رشته‌ی هوش مصنوعی در خارج از کشور● شرایط تحصیل در رشته‌ی مهندسی پزشکی در کانادا● معرفی دانشگاه‌های برتر کشور نیوزیلند● وضعیت تحصیل در مدارس استرالیایی ● برترین کشورها برای تحصیل در رشته‌ی تربیت بدنی کدامند؟● برترین دانشگاه‌های معماری جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور کدامند؟● شرایط تحصیل زیر ۱۸ سال در کاناداجدیدترین مطالب● شرایط بیمه‌ی دانشجویی در کشور کانادا چگونه است؟● گپ تحصیلی چیست و چگونه می‌توان در فرایند اپلای آن را توجیه کرد؟● مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی شامل چه هزینه‌هایی می‌شود؟ ● اشتباهاتی که به رد شدن ویزای استرالیا منجر می‌شود. ● همه چیز درباره‌ی ویزای گاردین کانادا● چگونه در استرالیا کار مرتبط با تحصیل یا مهارتمان پیدا کنیم؟● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟