شرایط اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند

دانشجویانی که قصد تحصیل تمام وقت و به مدتی بیش از ۳ ماه در نیوزیلند را دارند به ویزای تحصیلی این کشور نیازمند هستند.
دانشجویانی که قصد تحصیل تمام وقت و به مدتی بیش از ۳ ماه در نیوزیلند را دارند به ویزای تحصیلی این کشور نیازمند هستند.
مجله موفقیت ایلیاد - کشور به دلیل برخورداری از شرایط مناسب جهت تحصیل و زندگی مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی به ویژه ایرانیان قرار گرفته است. تحصیل در این کشور تا حدود زیادی مشابه شرایط تحصیل در کشور استرالیا می‌باشد با این تفاوت که ‌های تحصیل در این کشور بسیار پایین‌تر است. نظام آموزشی برمبنای یکی از قوی‌ترین سیستم‌های آموزشی جهان یعنی سیستم آموزشی بریتانیا استوار است و به دلیل کیفیت بالای آموزش در سراسر جهان از شهرت بسیاری برخوردار می‌باشد و مدرک ارائه شده از ‌های این کشور جزو معتبرترین مدارک در سطح جهان می‌باشد.

شرایط صدور ی دانشجویی

دانشجویانی که قصد تحصیل تمام وقت و به مدتی بیش از ۳ ماه در را دارند به ی تحصیلی این کشور نیازمند هستند. همچنین فرزندان زیر ۱۸ سال افرادی که با ی موقت کار در ساکن هستند باید ی تحصیلی این کشور را دریافت کنند. با در اختیار داشتن ی تحصیلی این دسته از دانش آموزان می‌توانند به عنوان دانش آموز محلی ( Domestic ) در این کشور به تحصیل بپردازند و نیازی به پرداخت شهریه‌ی دانش آموزان بین المللی نخواهند داشت. جهت دریافت این برخورداری از شرایط زیر الزامیست:
ـ برخورداری از نامه‌ی پذیرش بدون شرط از موسسه‌ای معتبر در
ـ برای افراد زیر ۱۸ سال در اختیار داشتن مدارکی دال بر محل اقامت شما در
ـ برخورداری از منابع مالی کافی جهت تأمین ‌های دوران تحصیل در
ـ عدم سوپیشینه
متقاضیان در صورت منقضی شدن پاسپورت پیش از پایان دوره‌ی تحصیلی باید برای تمدید آن اقدام و ی جدید دریافت کنند، به گونه ای که اطلاعات آن با پاسپورت جدید مطابقت داشته باشد. هرگونه تغییر در یا رشته‌ی تحصیلی لازم است با هماهنگی و تأیید سفارت انجام شود و ی جدید با اطلاعات دوره‌ی تحصیلی جدید مطابقت داشته باشد.

زمان مورد نیاز برای اخذ ی تحصیلی

از زمان سابمیت اپلیکیشن ی تحصیلی متقاضی معمولاً ۴ تا ۶ هفته زمان نیاز است تا نتیجه‌ی مشخص شود. البته این زمان قطعی نیست و ممکن است درخواست متقاضی زودتر یا دیرتر از این زمان نهایی شود. حداکثر زمان لازم برای بررسی پرونده‌ی ی تحصیلی ۳ ماه می‌باشد. هرچند مدت زمان پروسه‌ی بررسی پرونده برای متقاضیان مقطع دکترا ممکن است طولانی‌تر شود.

طول مدت اعتبار ی تحصیلی

ی تحصیلی معمولاً به اندازه‌ی مدت زمان دوره‌ی تحصیل متقاضی صادر می‌شود. اما در صورتی که بنا به دلایلی طول دوره‌ی تحصیل طولانی‌تر شود متقاضی باید با ارائه‌ی مدارک جهت تمدید ی تحصیلی به سفارت مراجعه کند. دارندگان ی تحصیلی این امکان را دارند که مدتی پیش از شروع دوره‌ی تحصیلی خود به سفر کنند و تا مدتی پس از اتمام تحصیلات ( تا پیش از انقضای اعتبار ی تحصیلی ) در این کشور بمانند.

مدارک لازم برای دریافت ی تحصیلی از کشور

حداقل و اصلی‌ترین مدارک مورد نیاز جهت اپلای برای ی تحصیلی کشور شامل موارد زیر می‌شود، ممکن است متقاضیان با توجه به شرایط شخصی خود به ارائه‌ی مدارک دیگری نیز نیاز داشته باشند:
ـ ارائه‌ی پاسپورت معتبر ( تاریخ اعتبار پاسپورت باید حداقل تا ۳ ماه از روزی باشد که قصد دارید وارد شوید. )
ـ برخورداری از نامه‌ی پذیرش بدون شرط از یک موسسه‌ی معتبر در
ـ ارائه‌ی گواهی و مدارک لازم جهت اثبات تمکن مالی کافی جهت پرداخت شهریه
ـ ارائه‌ی مدارکی که نشان دهد امکان تأمین حداقل ۱۵ هزار دلار در سال جهت تأمین ‌های زندگی در را خواهید داشت.
ـ ارائه‌ی کپی بلیط رفت و برگشت به یا مدارک مالی که نشان دهنده‌ی توانایی خرید بلیط رفت و برگشت باشد.
ـ برای افراد زیر ۱۸ سال مدارک محل اسکان در
ـ پرداخت اپلیکیشن فی
ـ ارائه‌ی مدارک و گواهی عدم سو پیشینه

امکان کار با ی تحصیلی در کشور

برای دانشجویان بین المللی که با ی تحصیلی این کشور به صورت تمام وقت در این کشور به تحصیل می‌پردازند امکان کار حین تحصیل در طول ترم تا ۲۰ ساعت در هفته و در طول ایام تعطیلات به صورت تمام وقت وجود دارد. این تعطیلات شامل تعطیلات کریسمس، عید پاک، تعطیلات تابستانی و غیره می‌شود. دانشجویان مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد پژوهش محور برای کار حین تحصیل در تعداد ساعات کاری دارای محدودیت زمانی نخواهند بود. از طرفی وابستگان دانشجو که با ی همراه در حضور دارند یعنی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال امکان کار به صورت نهایتاً ۴۰ ساعت در دو هفته را خواهند داشت. این محدودیت زمانی در طول ترم و زمان تعطیلات نیز برقرار است. اما برای بستگان دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا امکان فعالیت و کار به صورت تمام وقت وجود دارد.

‌ی اخذ ی تحصیلی

‌ای که جهت سابمیت پرونده به سفارت پرداخت می‌شود ( visa Application Fee ) در حال حاضر ۵۳۰ دلار می‌باشد. این مبلغ متغیر است که در زمان سابمیت پرونده باید مقدار آن چک شود. علاوه بر ‌ی اپلیکیشن فی جهت آماده شدن مدارک نیز ‌هایی نظیر ‌ی ترجمه‌ی مدارک و غیره وجود دارد. نکته‌ی قابل توجه اینکه عواملی نظیر عدم شرکت در کلاس‌ها، نقض محدودیت تعداد ساعات کاری، اتمام زودتر از موعد، دوره‌ی تحصیلی و تغییر رشته یا به گونه‌ای که واجد شرایط ی تحصیلی نباشد منجر به لغو ی تحصیلی متقاضی خواهد شد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا