شرایط اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند

دانشجویانی که قصد تحصیل تمام وقت و به مدتی بیش از ۳ ماه در نیوزیلند را دارند به ویزای تحصیلی این کشور نیازمند هستند.
دانشجویانی که قصد تحصیل تمام وقت و به مدتی بیش از ۳ ماه در نیوزیلند را دارند به ویزای تحصیلی این کشور نیازمند هستند.
مجله موفقیت ایلیاد - کشور به دلیل برخورداری از شرایط مناسب جهت تحصیل و زندگی مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی به ویژه ایرانیان قرار گرفته است. تحصیل در این کشور تا حدود زیادی مشابه شرایط تحصیل در کشور استرالیا می‌باشد با این تفاوت که ‌های تحصیل در این کشور بسیار پایین‌تر است. نظام آموزشی برمبنای یکی از قوی‌ترین سیستم‌های آموزشی جهان یعنی سیستم آموزشی بریتانیا استوار است و به دلیل کیفیت بالای آموزش در سراسر جهان از شهرت بسیاری برخوردار می‌باشد و مدرک ارائه شده از ‌های این کشور جزو معتبرترین مدارک در سطح جهان می‌باشد.

شرایط صدور ی دانشجویی

دانشجویانی که قصد تحصیل تمام وقت و به مدتی بیش از ۳ ماه در را دارند به ی تحصیلی این کشور نیازمند هستند. همچنین فرزندان زیر ۱۸ سال افرادی که با ی موقت کار در ساکن هستند باید ی تحصیلی این کشور را دریافت کنند. با در اختیار داشتن ی تحصیلی این دسته از دانش آموزان می‌توانند به عنوان دانش آموز محلی ( Domestic ) در این کشور به تحصیل بپردازند و نیازی به پرداخت شهریه‌ی دانش آموزان بین المللی نخواهند داشت. جهت دریافت این برخورداری از شرایط زیر الزامیست:
ـ برخورداری از نامه‌ی پذیرش بدون شرط از موسسه‌ای معتبر در
ـ برای افراد زیر ۱۸ سال در اختیار داشتن مدارکی دال بر محل اقامت شما در
ـ برخورداری از منابع مالی کافی جهت تأمین ‌های دوران تحصیل در
ـ عدم سوپیشینه
متقاضیان در صورت منقضی شدن پاسپورت پیش از پایان دوره‌ی تحصیلی باید برای تمدید آن اقدام و ی جدید دریافت کنند، به گونه ای که اطلاعات آن با پاسپورت جدید مطابقت داشته باشد. هرگونه تغییر در یا رشته‌ی تحصیلی لازم است با هماهنگی و تأیید سفارت انجام شود و ی جدید با اطلاعات دوره‌ی تحصیلی جدید مطابقت داشته باشد.

زمان مورد نیاز برای اخذ ی تحصیلی

از زمان سابمیت اپلیکیشن ی تحصیلی متقاضی معمولاً ۴ تا ۶ هفته زمان نیاز است تا نتیجه‌ی مشخص شود. البته این زمان قطعی نیست و ممکن است درخواست متقاضی زودتر یا دیرتر از این زمان نهایی شود. حداکثر زمان لازم برای بررسی پرونده‌ی ی تحصیلی ۳ ماه می‌باشد. هرچند مدت زمان پروسه‌ی بررسی پرونده برای متقاضیان مقطع دکترا ممکن است طولانی‌تر شود.

طول مدت اعتبار ی تحصیلی

ی تحصیلی معمولاً به اندازه‌ی مدت زمان دوره‌ی تحصیل متقاضی صادر می‌شود. اما در صورتی که بنا به دلایلی طول دوره‌ی تحصیل طولانی‌تر شود متقاضی باید با ارائه‌ی مدارک جهت تمدید ی تحصیلی به سفارت مراجعه کند. دارندگان ی تحصیلی این امکان را دارند که مدتی پیش از شروع دوره‌ی تحصیلی خود به سفر کنند و تا مدتی پس از اتمام تحصیلات ( تا پیش از انقضای اعتبار ی تحصیلی ) در این کشور بمانند.

مدارک لازم برای دریافت ی تحصیلی از کشور

حداقل و اصلی‌ترین مدارک مورد نیاز جهت اپلای برای ی تحصیلی کشور شامل موارد زیر می‌شود، ممکن است متقاضیان با توجه به شرایط شخصی خود به ارائه‌ی مدارک دیگری نیز نیاز داشته باشند:
ـ ارائه‌ی پاسپورت معتبر ( تاریخ اعتبار پاسپورت باید حداقل تا ۳ ماه از روزی باشد که قصد دارید وارد شوید. )
ـ برخورداری از نامه‌ی پذیرش بدون شرط از یک موسسه‌ی معتبر در
ـ ارائه‌ی گواهی و مدارک لازم جهت اثبات تمکن مالی کافی جهت پرداخت شهریه
ـ ارائه‌ی مدارکی که نشان دهد امکان تأمین حداقل ۱۵ هزار دلار در سال جهت تأمین ‌های زندگی در را خواهید داشت.
ـ ارائه‌ی کپی بلیط رفت و برگشت به یا مدارک مالی که نشان دهنده‌ی توانایی خرید بلیط رفت و برگشت باشد.
ـ برای افراد زیر ۱۸ سال مدارک محل اسکان در
ـ پرداخت اپلیکیشن فی
ـ ارائه‌ی مدارک و گواهی عدم سو پیشینه

امکان کار با ی تحصیلی در کشور

برای دانشجویان بین المللی که با ی تحصیلی این کشور به صورت تمام وقت در این کشور به تحصیل می‌پردازند امکان کار حین تحصیل در طول ترم تا ۲۰ ساعت در هفته و در طول ایام تعطیلات به صورت تمام وقت وجود دارد. این تعطیلات شامل تعطیلات کریسمس، عید پاک، تعطیلات تابستانی و غیره می‌شود. دانشجویان مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد پژوهش محور برای کار حین تحصیل در تعداد ساعات کاری دارای محدودیت زمانی نخواهند بود. از طرفی وابستگان دانشجو که با ی همراه در حضور دارند یعنی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال امکان کار به صورت نهایتاً ۴۰ ساعت در دو هفته را خواهند داشت. این محدودیت زمانی در طول ترم و زمان تعطیلات نیز برقرار است. اما برای بستگان دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا امکان فعالیت و کار به صورت تمام وقت وجود دارد.

‌ی اخذ ی تحصیلی

‌ای که جهت سابمیت پرونده به سفارت پرداخت می‌شود ( visa Application Fee ) در حال حاضر ۵۳۰ دلار می‌باشد. این مبلغ متغیر است که در زمان سابمیت پرونده باید مقدار آن چک شود. علاوه بر ‌ی اپلیکیشن فی جهت آماده شدن مدارک نیز ‌هایی نظیر ‌ی ترجمه‌ی مدارک و غیره وجود دارد. نکته‌ی قابل توجه اینکه عواملی نظیر عدم شرکت در کلاس‌ها، نقض محدودیت تعداد ساعات کاری، اتمام زودتر از موعد، دوره‌ی تحصیلی و تغییر رشته یا به گونه‌ای که واجد شرایط ی تحصیلی نباشد منجر به لغو ی تحصیلی متقاضی خواهد شد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● دانشگاه‌های بدون اپلیکیشن فی در انگلستان● شرایط تحصیل در رشته‌ی مامایی در دانشگاه‌های خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مدیریت مالی در ‌خارج از کشور● معرفی برترین دانشگاه‌ها در رشته‌ی هوش مصنوعی در خارج از کشور● شرایط تحصیل در رشته‌ی مهندسی پزشکی در کانادا● معرفی دانشگاه‌های برتر کشور نیوزیلند● وضعیت تحصیل در مدارس استرالیایی ● برترین کشورها برای تحصیل در رشته‌ی تربیت بدنی کدامند؟● برترین دانشگاه‌های معماری جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور کدامند؟● شرایط تحصیل زیر ۱۸ سال در کاناداجدیدترین مطالب● شرایط بیمه‌ی دانشجویی در کشور کانادا چگونه است؟● گپ تحصیلی چیست و چگونه می‌توان در فرایند اپلای آن را توجیه کرد؟● مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی شامل چه هزینه‌هایی می‌شود؟ ● اشتباهاتی که به رد شدن ویزای استرالیا منجر می‌شود. ● همه چیز درباره‌ی ویزای گاردین کانادا● چگونه در استرالیا کار مرتبط با تحصیل یا مهارتمان پیدا کنیم؟● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟● دوران بلوغ چگونه بر افت تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است؟● شرایط کار دانشجویی در کشور نیوزیلند چگونه است؟