دوره‌های آموزش زبان در کانادا

دوره‌های آموزش زبان شامل آموزش زبان انگلیسی و فرانسه در کالج‌ها، موسسات و دانشگاه‌های کشور کانادا برگزار می‌شود که طول مدت زمان این دوره‌ها از یک ماه تا دو سال متغیر می‌باشد.
دوره‌های آموزش زبان شامل آموزش زبان انگلیسی و فرانسه در کالج‌ها، موسسات و دانشگاه‌های کشور کانادا برگزار می‌شود که طول مدت زمان این دوره‌ها از یک ماه تا دو سال متغیر می‌باشد.
مجله موفقیت ایلیاد - دوره‌های آموزش شامل آموزش انگلیسی و فرانسه در کالج‌ها، موسسات و ‌های کشور برگزار می‌شود که طول مدت زمان این دوره‌ها از یک ماه تا دو سال متغیر می‌باشد. برای افرادی که قصد گذراندن دوره‌های آموزش در مدت کمتر از شش ماه دارند اخذ ی دانشجویی الزامی نبوده و تنها با دریافت ی توریستی این کشور می‌توانند به شرکت در این دوره‌ها بپردازند. اما چنانچه متقاضیان مایل به شرکت در دوره‌های آموزش بیشتر از شش ماه باشند ملزم به دریافت ی دانشجویی این کشور خواهند بود.

شرایط گذراندن دوره‌های در

دوره‌های در کشور عموماً به عنوان دوره‌های پیش نیاز در نظر گرفته می‌شود. طبق روال معمول در زمان پذیرش چنانچه دانشجو از مدرک معتبر برخوردار باشد می‌تواند در هر یک از دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ثبت نام و به ادامه تحصیل در مورد نظر بپردازد، اما چنانچه فرد متقاضی از مدرکی معتبر جهت اثبات تسلط به مورد نظر برخوردار نباشد چه باید کرد؟ در این شرایط دو امکان برای متقاضی فراهم است. اول اینکه شخص دانشجو می‌تواند با شرکت در دوره‌های آمادگی و یادگیری نمره‌ی مورد نظر از سوی را اخذ و مدرک خود را جهت پذیرش به ارائه دهد. امکان دیگری که از طرف برای دانشجو فراهم است پذیرش مشروط دانشجو می‌باشد به این صورت که برخی از ‌های این کشور نامه‌ی پذیرش فرد متقاضی فاقد مدرک را به صورت مشروط جهت اخذ ی تحصیلی صادر می‌کنند سپس شخص متقاضی با در اختیار داشتن گواهی پذیرش تحصیلی از به همراه باقی مدارک مورد نیاز به دریافت ی تحصیلی اقدام می‌کند و پس از ورود به خاک در دوره‌های آمادگی شرکت و به آمادگی لازم و قابل قبول مورد نظر می‌رسد.

هزینه‌ی دوره‌های در کشور به صورت معمول

کشوری انگلیسی است و مردم این کشور اغلب به انگلیسی صحبت می‌کنند لذا  قرار گرفتن در همچین محیطی به مرور زمان سبب ایجاد توانایی کافی در فرد برای تسلط وی در محاوره می‌شود. از سوی دیگر همانند گذشته در سال ۲۰۲۱ نیز کالج‌ها و دانشکده‌های این کشور این قابلیت و امتیاز را برای ایجاد دوره‌های آموزش انگلیسی در مدت زمان‌های متفاوت برای دانشجویان قائل شده‌اند. نکته‌ی قابل توجه در بحث آموزش در کشور مسئله‌ی هزینه هاست. هزینه‌های مربوط به شرکت در دوره‌های یادگیری در کشور در مناطق و شهرهای مختلف این کشور متغیر است. انواع دوره‌های آموزش به صورت عادی و فشرده برای دانشجویان برگزار می‌شود. به صورت میانگین دوره‌هایی که به صورت فشرده برگزار می‌شوند هزینه‌ای در حدود ۵۹ تا ۶۰ هزار دلار برآورد می‌شوند. برخی از موسسات آموزشی شرایط ویژه‌ای را برای برگزاری دوره‌های در اختیار دانشجویان بین‌المللی قرار داده‌اند. بدین صورت که برای حل مشکل اقامت متقاضیان بین المللی مکان‌هایی را به عنوان خوابگاه در نظر می‌گیرند. در این شرایط میزان مبلغی که برای گذراندن این دوره‌ها دریافت می‌شود حدوداً ۳۰۰ تا ۳۵۰ دلار در طول هفته خواهد بود.  

هزینه‌ی دوره‌های در به صورت تخصصی

دانشجویان و متقاضیان بسیاری مایل به گذراندن دوره‌های تخصصی نظیر Business English، TOEFL، IELTS و UCP هستند. مسلماً شرکت در این دوره‌ها در کشور مستلزم صرف هزینه‌های بیشتری خواهد بود، این مبلغ چیزی در حدود ۸ تا ۱۲ هزار دلار تخمین زده می‌شود. نکته‌ی قابل توجه اینجاست که این هزینه تنها شامل هزینه‌ی برگزاری کلاس‌ها خواهد بود و چنانچه هزینه‌ی زندگی در این کشور نیز مد نظر قرار گیرد دانشجو ملزم به صرف هزینه‌ای در حدود ۱۰۰۰ دلار در هفته خواهد بود. با این تفاسیر به منظور صرف هزینه‌ی کمتر بهتر این است که متقاضی دوره‌های تخصصی را در کشور مبدأ بگذراند و سپس اقدامات مهاجرتی لازم را به عمل آورد.

انواع دوره‌های انگلیسی در

انواع دوره‌هایی که در مراکز و موسسات آموزشی این کشور ارائه می‌شود شامل:
ـ دوره‌های یادگیری انگلیسی عمومی
ـ دوره‌های آمادگی آزمون کمبریج
ـ دوره‌های مختص آمادگی متقاضیان در آزمون‌های IELTS و TOEFL
ـ دوره‌های بین المللی انگلیسی
ـ دوره‌های تخصصی و یا پایه‌ی
ـ برگزاری دوره‌های مربوط به تجارت پلاتین و دوره‌های انگلیسی عمومی مختص مدیران و کارفرمایان
ـ ارائه‌ی دوره‌های انگلیسی عمومی برای دوره‌های گردشگری  
ـ برنامه‌های انگلیسی مربوط به کسب وکار
ـ برگزاری دوره‌های انگلیسی پزشکی که به پزشکان، پرستاران و متخصصان بهداشت اختصاص دارد.
ـ برنامه‌های انگلیسی مربوط به Plus Work Experience
ـ دوره‌های انگلیسی در ایام تعطیلات تابستانی ویژه بزرگسالان و کودکان

معرفی مدارس در

کشور از وجود مدارس متعددی بهره می‌برد که هر کدام از شرایط خاصی برخوردارند و هزینه‌های دوره‌های در آنان متغیر است برخی از این مدارس شامل:
ـ مدرسه‌ی تورنتو واقع در شهر نیویورک  
ـ مدرسه‌ی مونترال ( این شهر دو ه است )
ـ مدرسه‌ی ویکتوریا که لقب قدیمی‌ترین شهر را دارا است.
ـ مدرسه‌ی کلگری
ـ مدرسه‌ی ونکوور
ـ مدرسه‌ی اتاوا که در پایتخت واقع است.

اخذ ی بدون مدرک

همانگونه که عنوان شد امکان اخذ پذیرش مشروط از ‌های کشور همچون سایر کشور‌های دنیا وجود دارد اما شانس دریافت ی بدون برخورداری از مدرک چندان زیاد نیست. جهت صدور ی تحصیلی از کشور مدارک متعددی نیاز است که از آن جمله می‌توان به پاسپورت معتبر، گواهی عدم سوپیشینه و گواهی تمکن مالی اشاره کرد. از دیگر حساسیت‌های سفارت برای صدور برخورداری از مدرک معتبر می‌باشد.
نکته‌ی قابل توجه اینکه تنها تعداد اندکی از کشورها هستند که به ایرانی‌ها با در اختیار داشتن پذیرش کالج می‌دهند: فرانسه، مجارستان، ترکیه و مالتا.
از میان کشورهای فوق ی صادر شده توسط کشور مالتا از نوع ی C می‌باشد، ی توریستی کوتاه مدت که قابلیت تبدیل شدن به ی کاری در محیط را نخواهد داشت. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در زمینه آموزش در خارج از کشور، کشورهای فرانسه، مجارستان و  ترکیه را برای این منظور انتخاب می‌کنند که امکان یادگیری ‌های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی را فراهم نموده‌اند. هزینه‌ی تحصیل در دوره‌های کشور فرانسه هزار تا شش هزار یورو در سال می‌باشد. همچنین شهریه‌ی کالج‌های در کشور مجارستان در سال مبلغی در حدود ۵۵۰۰ تا ۶۵۰۰ یورو برآورد می‌شود. این در حالی است که برای تحصیل در کشور ترکیه و شرکت در دوره‌های آموزش انگلیسی و یا آلمانی باید مبلغی در حدود ۴۵۰۰ دلار آمریکا در طول سال پرداخت نمود.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا