شرایط تحصیل در رشته‌ی کشاورزی در کشور استرالیا

اقتصاد کشور استرالیا به دلیل برخورداری از زمین های بسیار مرغوب به کشاورزی وابسته است. بنابراین به این رشته در دانشگاه‌های این کشور اهمیت بسیار زیادی داده می‌شود.
اقتصاد کشور استرالیا به دلیل برخورداری از زمین های بسیار مرغوب به کشاورزی وابسته است. بنابراین به این رشته در دانشگاه‌های این کشور اهمیت بسیار زیادی داده می‌شود.
مجله موفقیت ایلیاد - اقتصاد کشور به دلیل برخورداری از زمین های بسیار مرغوب به وابسته است. بنابراین به این رشته در ‌های این کشور اهمیت بسیار زیادی داده می‌شود. تقریباً تمام ‌های کشور در یک یا چند مقطع رشته‌های مرتبط با را ارائه می‌دهند. این علم از گستردگی فراوانی برخوردار است و گرایش‌های متنوعی در ‌ها در این زمینه ارائه می‌شود.

تعدادی از برترین ‌های کشور براساس رنکینگ جهانی QS در ارائه‌ی رشته‌ی عبارت است از:

ـ کوئینزلند:

رشته‌های در این در تمامی مقاطع تحصیلی ارائه می‌شود. رشته‌های مرتبط با رشته‌های نظیر کارشناسی ـ اقتصاد و کارشناسی علوم در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در این   ارائه می‌شود. این رشته‌ها در دانشکده علوم این ارائه می‌شوند.

ـ ملی :

در این رشته‌هایی نظیر کارشناسی ارشد علوم با گرایش نوآوری‌های ارائه می‌شود.  

ـ :

در رشته‌های در تمام مقاطع به دانشجویان خارجی ارائه می‌شود. رشته‌هایی نظیر کارشناسی و کارشناسی علوم با گرایش ، کارشناسی ارشد ، علوم ، باغداری شهری و ـ اقتصاد، همچنین دکترای در این ارائه می‌شود. این رشته در بخش دانشکده‌ی محیط زیست و دپارتمان با بیش از چهل سال سابقه ارائه می‌شود.

ـ وسترن :

رشته‌های مرتبط با در این نیز ارائه می‌شود. کارشناسی ، کارشناسی ارشد ـ اقتصاد، علوم و دکترای از جمله رشته‌های ارائه شده در این می‌باشد.

ـ آدلاید:

کارشناسی علوم و کارشناسی ارشد تجارت و کارشناسی ارشد تجارت و غذای جهانی در این و در دانشکده‌ی علوم این ارائه می‌شود.

ـ  سیدنی:

رشته‌های کارشناسی علوم و کارشناسی مطالعات پیشرفته با گرایش همچنین تجارت و کارشناسی ارشد و محیط زیست در این ارائه می‌شود.

ـ تاسمانیا:

رشته‌ی کارشناسی تجارت و علوم در دانشکده‌ی علوم این ارائه می‌شود.

شرایط تحصیل در رشته‌های در مقطع کارشناسی

طول مدت زمان دوره‌های کارشناسی در این رشته‌ها با توجه به رشته و گرایش مورد نظر متقاضی ۳ الی ۴ سال می‌باشد. مدارک مورد نیاز برای اپلای در این رشته‌ها شامل موارد زیر می‌باشد:
ـ ارائه‌ی پاسپورت معتبر
ـ مدرک و ریز نمرات پایان دبیرستان ( دیپلم )
ـ ارائه‌ی مدرک زبان معتبر با حداقل نمره‌ی قابل قبول
ـ ارائه‌ی گواهی تمکن مالی
ـ انگیزه نامه یا SOP

شرایط تحصیل در رشته‌های در مقطع کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در به دو صورت آموزش محور و پژوهش محور ارائه می‌شوند، بنابراین با توجه به نوع کارشناسی ارشد و رشته و گرایش مورد نظر متقاضی طول مدت این دوره‌ها از یک تا سه سال متغیر است. ارائه‌ی مدارک زیر جهت ورود به این مقطع الزامیست:  
ـ پاسپورت معتبر
ـ مدرک و ریز نمرات مقطع کارشناسی در رشته‌ای مرتبط با
ـ مدرک زبان معتبر ( آیلتس ۶ به بالا یا معادل آن )
ـ ارائه‌ی گواهی تمکن مالی
ـ انگیزه نامه
ـ در صورت لزوم ارائه‌ی سابقه‌ی کار

شرایط تحصیل در رشته‌های در مقطع دکترا

دوره‌ی دکترا در رشته‌های در ۳ تا ۵ سال است و این امکان  وجود دارد که می‌توان برای تحصیل در مقطع دکترا برای ‌ی کامل اپلای کرد. ورود به دوره‌های دکترا به طورکلی با مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد متفاوت است و به شرایط و مدارک زیر نیاز است:
ـ ارائه‌ی پاسپورت معتبر
ـ مدرک و ریز نمرات دوره‌ی کارشناسی ارشد در رشته‌ای مرتبط با
ـ مدرک و ریز نمرات دوره‌ی کارشناسی ترجیحاً در رشته‌ای مرتبط با
ـ ارائه‌ی مدرک زبان معتبر آیلتس با حداقل نمره‌ی ۶/۵ و بالاتر
ـ چاپ حداقل دو مقاله در ISI یا مقالاتی که در مجلات معتبر تخصصی چاپ شده باشند.
ـ سابقه‌ی کار
ـ ارائه‌ی توصیه نامه از اساتید معتبر
ـ پروپوزال
ـ انتخاب سوپروایزر

هزینه‌های تحصیل در رشته‌های در کشور

هزینه‌های تحصیل در رشته‌های در این کشور مانند سایر کشور‌های دیگر با توجه به رشته، مقطع و و شهر مورد نظر متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی شهریه‌های سالیانه دانشکده‌های برای مقطع کارشناسی ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار و در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا از ۱۵ هزار دلار به بالا می‌باشد. در کنار ‌های مقاطع دکترا و برخی رشته‌های کارشناسی ارشد برخی از ‌ها برای مقطع کارشناسی نیز کمک هزینه‌هایی در نظر گرفته‌اند. تاسمانیا از جمله این ‌هاست که برای دانشجویان مقطع کارشناسی کمک هزینه‌ای در حدود ۱۵ هزار دلار به صورت سالیانه در نظر گرفته است. در کنار هزینه‌ی تحصیل، هزینه‌های زندگی در این کشور نیز از جمله مسائلی است که با توجه به شهر محل سکونت بسیار متفاوت است. برای مثال زندگی در شهرهای بزرگی همچون و سیدنی پرهزینه‌تر از شهرهای کوچکتر این کشور می‌باشد، اما به طور میانگین هزینه‌ی زندگی در ۲۰ هزار دلار در سال در نظر گرفته می‌شود. در عین حال برای دانشجویان بین‌المللی امکان کار حین تحصیل به مدت ۲۰ ساعت در هفته نیز وجود دارد که می‌توانند از این طریق بخشی از هزینه‌های خود را تأمین کنند.

کلیه مشاغل مربوط به رشته‌ی عموماً در لیست مشاغل مورد نیاز در هستند و این امر این امکان را برای فارغ التحصیلان فراهم می‌سازد که پس از فراغت  از تحصیل بتوانند به سرعت وارد بازار کار شده و پروسه‌ی اقامت دائم این کشور را به راحتی طی کنند. مشاور ، مدیر مزرعه، متخصص خاک، زراعت شناس و متخصص از جمله مشاغلی است که متقاضیان پس از فراغت از تحصیل در این رشته می‌توانند در آن به فعالیت بپردازند. در این کشور به ازای هر فرد فارغ التحصیل در این رشته دو موقعیت شغلی وجود دارد بنابراین مشخص است که آینده شغلی این رشته در تضمین شده می‌باشد. در واقع در سال‌های اخیر با افزایش شدید جمعیت و به تبع آن افزایش نیاز به مواد غذایی و مشکلات زیست محیطی و مسائل اینچنینی توجه و نیاز به رشته‌های افزایش یافته است. بنابراین رشته‌های مربوط به در ‌ها گسترده‌تر شده و با کیفیت بالایی ارائه می‌شود. از طرفی مشاغل مربوط به این رشته‌ها متنوع‌تر شده و نیاز به نیروی متخصص بیش از پیش احساس می‌شود. برای افراد علاقه‌مند به طبیعت، گیاهان و وضعیت زیست محیطی و به طور کلی علاقه‌مندان به صنعت تحصیل در این رشته می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب باشد. 
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا