دانشگاه‌های بدون اپلیکیشن فی در انگلستان

برخورداری از جامعه‌ای چند فرهنگی، شهرهای مدرن و بناهای گردشگری و مناظر جذاب و چشم نواز، برخورداری از فرصت‌های شغلی مناسب و مهم‌تر از همه سیستم آموزشی بسیار عالی و با کیفیت تمام چیزی است که کشور انگلستان را به مقصد مورد علاقه دانشجویان مبدل ساخته است.
برخورداری از جامعه‌ای چند فرهنگی، شهرهای مدرن و بناهای گردشگری و مناظر جذاب و چشم نواز، برخورداری از فرصت‌های شغلی مناسب و مهم‌تر از همه سیستم آموزشی بسیار عالی و با کیفیت تمام چیزی است که کشور انگلستان را به مقصد مورد علاقه دانشجویان مبدل ساخته است.
مجله موفقیت ایلیاد - برخورداری از جامعه‌ای چند فرهنگی، شهرهای مدرن و بناهای گردشگری و مناظر جذاب و چشم نواز، برخورداری از فرصت‌های شغلی مناسب و مهم‌تر از همه سیستم آموزشی بسیار عالی و با کیفیت تمام چیزی است که کشور را به مقصد مورد علاقه دانشجویان مبدل ساخته است. با این حال همانگونه که می‌دانید ‌ی تحصیلات عالی در این کشور بالاست، حتی در برخی موارد پیش از پذیرش از موسسات آموزشی نیز متقاضی متحمل پرداخت ‌هایی خواهد شد، در واقع ‌هایی که به منظور بررسی درخواست پذیرش متقاضی از سمت دریافت می‌شود که نام دارد، بنابراین آشنایی و انتخاب ‌هایی که برای بررسی درخواست پذیرش ‌ای طلب نمی‌کنند تا حدودی می‌تواند برای صرفه‌جویی در ‌ها مناسب و کارامد باشد، در این مقاله به معرفی این دسته از ‌ها خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.   

‌های بدون در

-     لنکستر

این از دانشجویان بین‌المللی که برای تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد درخواست پذیرش می‌دهند ‌ی درخواست دریافت نمی‌کند. لنکستر به عنوان ی تحقیقاتی دولتی دارای ۹ کالج شامل ۸ کالج کارشناسی و یک کالج کارشناسی ارشد می‌باشد. این از چهار دانشکده‌ی هنر و علوم اجتماعی، مدیریت، علم و تکنولوژی و بهداشت و برخوردار می‌باشد. هشت کالج کارشناسی این شامل Bowland، Cartmel، County، Furness، Fylde، Grizedale، Lonsdale، Pendle می‌باشد.

-     گرینویچ

گرینویچ نیز از دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ‌ی درخواست دریافت نمی‌کند. گرینویچ ی دولتی تحقیقاتی به عنوان دومین پلی تکنیک لندن در سال ۱۹۸۱ تأسیس شد. این دارای سه ساختمان می‌باشد، ساختمان اصلی در Old Royal Naval قرار دارد. دومین ساختمان Avery Hill در دو طرف پارک Avery Hill درEltham واقع و ساختمان دیگر در Medway، کنت قرار دارد. دوره‌های ارائه شده در این شامل تجارت، معماری، داروسازی، آموزش و می‌باشد. پروسه‌ی درخواست پذیرش برای این از طریق تکمیل فرم درخواست آنلاین از طریق نمایندگی مجاز در کشور مبدأ و یا به صورت مستقیم از طریق می‌باشد.

-     وارویک

این برای درخواست‌های تحقیقاتی کارشناسی ارشد و جوایز تحصیلات تکمیلی ‌ای دریافت نمی‌کند. همچنین چنانچه درخواست پذیرش در پورتال درخواست آنلاین تکمیل شده باشد برای ‌های متقاضیان تحصیلات تکمیلی تخفیفاتی در نظر گرفته می‌شود. وارویک واقع در حومه‌ی کاونتری بین West Midlands و Warwickshire در سال ۱۹۶۵ تأسیس شد. تعداد زیادی از دانشجویان این در Leamington Spa شهر کنیلورث یا در حومه‌ی کنلی و ارلسدون زندگی می‌کنند. این دارای یک دانشکده‌ی بازرگانی، دانشکده‌ی حقوق، یک گروه تولیدی، یک دانشکده‌ی و یک کالج آموزشی می‌باشد و بعدها بخش تحقیقات بین‌الملل کشاورزی نیز به آن اضافه شد. رشته‌هایی نظیر ترجمه‌ی ادبی، تاریخ ، مطالعات فرانسه، فلسفه‌ی قاره، مطالعات کارائیب و علوم کامپیوتر نیز در این تدریس می‌شود.

-     گلاسگو

این از دانشجویان خارجی و داخلی مقطع کارشناسی که برای سال اول تحصیل خود از طریق CommonApp اقدام می‌کنند، همچنین برای متقاضیان کارشناسی ارشد که هنگام درخواست آنلاین مورد حمایت مالی قرار می‌گیرند ‌ی درخواست دریافت نمی‌کند. گلاسگو واقع در گلاسگو اسکاتلند یکی از ده برتر بریتانیا به شمار می‌رود که در سال ۱۴۵۱ تأسیس شد. چهار کالج این شامل کالج هنر، دانشکده‌ی علوم ، دام، دانشکده‌ی علوم و و دانشکده‌ی علوم اجتماعی می‌باشد. این کالج‌ها هر یک دارای موسسات تحقیقاتی و ۱۹ مدرسه از جمله دانشکده‌ی جیمز وات، دانشکده‌ی زبان و فرهنگ‌های مدرن و دانشکده‌ی فیزیک و نجوم می‌باشند.  

-     اکسفورد

اکسفورد از متقاضیان کشور‌های کم درآمد، متقاضیانی که درخواست پذیرش مجدد داده‌اند و افرادی که متقاضی دوره‌های تحقیقاتی مرتبط هستند ‌ی درخواست دریافت نمی‌کند. تاریخچه‌ی این به سال ۱۰۹۶ باز می‌گردد و از قدیمی‌ترین ‌های جهان به شمار می‌رود. بیش از ۱۰۰ رشته‌ی ی در چهار شاخه در این ارائه می‌شود: علوم ، علوم ریاضی، فیزیکی و زندگی و علوم انسانی و اجتماعی. همچنین شش سالن و ۳۹ کالج مستقل در ارتباط با مدیریت مرکزی در این وجود دارد. این میزبان برندگان جایزه نوبل افرادی نظیر سر پیتر مداوار و سیموس هینی بوده است.  

-     لیدز

لیدز از متقاضیان داخلی و خارجی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ‌ی درخواست دریافت نمی‌کند. لیدز ی تحقیقاتی دولتی است که ابتدا به عنوان کالج علوم یورکشایر در سال ۱۸۷۴ تأسیس شد. این از بزرگترین پردیس‌های تک سایتی بریتانیاست و فعالیت‌های متنوعی نظیر بازدید از گالری‌ها و موزه‌ها، شرکت در جشنواره‌ها و نمایش‌های تئاتر و عضویت در باشگاه‌های ورزشی در این موسسه انجام می‌شود. این از رستوران‌ها و بارهای بسیاری برخوردار است که دانشجویان می‌توانند اوقات فراغت خود را در آنجا سپری کنند.   

-    امپریال کالج لندن

این از متقاضیان خارجی و داخلی دوره‌های کارشناسی ارشد جز دوره‌های MBA، و برای دوره‌های دکترا هیچگونه ‌ی درخواست دریافت نمی‌کند. امپریال کالج لندن ی تحقیقاتی دولتی واقع در شهر لندن می‌باشد که دارای دو پردیس می‌باشد. پردیس اصلی در جنوب کنزینگتون و پردیس نوآوری در White City واقع است. یک ایستگاه تحقیقاتی مربوط به این در پارک سیلوود و بیمارستان‌های مختلف آموزشی مرتبط با این در شهر لندن واقع است. این از مجموعه‌ای گسترده از امکانات نظیر باشگاه‌های ورزشی، انجمن‌ها و پروژه‌های موسیقیایی و هنری برخوردار است.

-     شفیلد

این از متقاضیان تحصیل در دوره‌های تحصیلات تکمیلی و پژوهشی ‌ی درخواست دریافت نمی‌کند. این تحقیقاتی دولتی واقع در شهر شفیلد در بخش جنوبی یورکشایر از چندین پردیس برخوردار است. این شامل پنج دانشکده هنر و علوم انسانی، ، علوم اجتماعی و و دندان و بهداشت می‌باشد. دانشکده‌ی بین المللی این درCity College تسالونیکی واقع است. همچنین این از سه دانشکده‌ی مهم دیگر در رشته‌های معماری، مدیریت و برخوردار است. این بخاطر فعالیت‌های تحقیقاتی خود بسیار مشهور است و برای برخی از دوره‌های خود هیچگونه ‌ی درخواستی دریافت نمی‌کند.  

-     کمبریج

این از دانشجویان داخلی و بین المللی متقاضی تحصیلات تکمیلی علوم زندگی و خانوارهای کم درآمد بریتانیایی ‌ی درخواست طلب نمی‌کند. این تحقیقاتی از ۳۱ کالج نیمه مستقل، ۶ مدرسه و بیش از ۱۰۰ دپارتمان برخوردار است. باغ گیاه‌شناسی، ۱۱۴ کتابخانه ، ۸ موزه و صدها انجمن و باشگاه دانشجویی از جمله امکانات این می‌باشد.

-    کالج ی لندن

کالج ی لندن از برخی از دوره‌های تحصیلات تکمیلی ‌ی درخواست دریافت نمی‌کند. این بخشی از فدرال لندن و بزرگترین به شمار می‌رود. این نهادی تحقیقاتی است که همواره پژوهش و تحقیق در آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شخصیت‌های مهمی نظیر کریستوفر نولان، ماهاتما گاندی، الکساندر گراهام بل از فارغ التحصیلان  این بوده‌اند. این نه تنها به واسطه دانشجویان بلکه به واسطه فعالیت‌های خود نظیر سخنرانی‌ها، فیلم‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها، پادکست‌ها و کنفرانس‌های ارائه شده همواره منحصر به فرد و خاص بوده است. 
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● شرایط تحصیل در کشور نیوزیلند بدون مدرک زبان● شرایط تحصیل در رشته‌ی خلبانی در خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مهندسی شیمی در خارج از کشور● شرایط تحصیل در رشته‌ی ‌هوشبری در کانادا چگونه است؟● بهترین دانشگاه‌های کانادا در رنکینگ جهانی ۲۰۲۱● بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رنکینگ جهانی ۲۰۲۱● برترین دانشگاه‌های دنیا برای تحصیل در رشته‌ی رباتیک کدامند؟● شرایط اپلای برای مقطع کارشناسی ارشد در خارج از کشور چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی مامایی در دانشگاه‌های خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مدیریت مالی در ‌خارج از کشورجدیدترین مطالب● عزت نفس چیست و چه راهکارهایی برای افزایش آن وجود دارد؟● کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟● شرایط بیمه‌ی دانشجویی در کشور کانادا چگونه است؟● گپ تحصیلی چیست و چگونه می‌توان در فرایند اپلای آن را توجیه کرد؟● مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی شامل چه هزینه‌هایی می‌شود؟ ● اشتباهاتی که به رد شدن ویزای استرالیا منجر می‌شود. ● همه چیز درباره‌ی ویزای گاردین کانادا● چگونه در استرالیا کار مرتبط با تحصیل یا مهارتمان پیدا کنیم؟● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟