بهترین دانشگاه‌های کانادا در رنکینگ جهانی ۲۰۲۱

رنک جهانی بهترین دانشگاه‌های کانادا در سال ۲۰۲۱
رنک جهانی بهترین دانشگاه‌های کانادا در سال ۲۰۲۱

مجله موفقیت ایلیاد - ‌های کشور نسبت به بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته از جایگاه بسیار مطلوبی برخوردار است. این کشور با برخورداری از بیش از ۹۰ ( ۷۳ دولتی و ۱۷ خصوصی ) از برترین‌ ‌های دنیا به شمار می‌رود و مدارک اخذ شده از آن‌ها در سایر کشورهای دنیا از اعتبار بالایی برخوردار است. از ویژگی‌های بارز سیستم آموزش عالی این کشور برخورداری از استانداردهای بالای موسسات آموزشی این کشور است که در برگیرنده‌ی بسیاری از اکتشافات و تحقیقات علمی جهان در دنیا می‌باشد. دولت سالانه بودجه‌ی بالایی جهت پشتیبانی از بخش تحقیقات در ‌ها در نظر می‌گیرد و اکثر دانشجویان بین‌المللی به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی ‌های ، این کشور را برای ادامه انتخاب می‌کنند.
همانگونه که عنوان شد کشور برترین سیستم آموزشی جهان را داراست و از آنجایی که امکان در این کشور به زبان انگلیسی برای کلیه دانشجویان داخلی و بین المللی مهیاست تقریباً تمام رشته‌های ی در این کشور ارائه می‌شود و محدودیتی از این لحاظ برای دانشجویان وجود ندارد. طبق رتبه‌بندی کشورهای جهان در زمینه‌ی ، کشور به دلیل برخورداری از تعداد زیاد ‌های بالا رتبه در جایگاه چهارم برای دانشجویان بین المللی قرار دارد. در واقع می‌توان گفت ۱۰ از ۲۵۰ برتر جهان در این کشور قرار دارد. برای مثال تورنتو برترین این کشور به شمار می‌رود که هر ساله برای پذیرش تنها  ۴۳ درصد از افراد متقاضی را می‌پذیرد و این بدین معناست که شرایط پذیرش از این چندان آسان نیست و جو رقابتی بالایی برای در این وجود دارد و افرادی که از شرایط بهتری برخوردارند و کسانی که رزومه‌ی ی قوی‌تری دارند برای در این از شانس بیشتری برخوردارند.
معیارهای گوناگونی جهت سنجش وضعیت ‌ها و رتبه‌بندی آنان در مقیاس جهانی از طریق سازمان‌های گوناگون وجود دارد که بر این اساس جایگاه هر براساس هر رشته و به صورت کلی تعیین می‌شود که مهم‌ترین آنان Times، Shanghai، US News و QS Top Universities می‌باشند. ‌های براساس این معیارها بدین صورت می باشد. 
 
در جدول زیر، فهرست بهترین ‌های کشور در رتبه‌بندی سال ۲۰۲۱ را مشاهده می‌نمایید:
بهترین دانشگاه‌های کانادا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱ تا ۱۷
بهترین دانشگاه‌های کانادا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱ تا ۱۷
بهترین دانشگاه‌های کانادا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱۸ تا ۳۳
بهترین دانشگاه‌های کانادا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱۸ تا ۳۳
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● شرایط تحصیل در کشور نیوزیلند بدون مدرک زبان● شرایط تحصیل در رشته‌ی خلبانی در خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مهندسی شیمی در خارج از کشور● شرایط تحصیل در رشته‌ی ‌هوشبری در کانادا چگونه است؟● بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رنکینگ جهانی ۲۰۲۱● برترین دانشگاه‌های دنیا برای تحصیل در رشته‌ی رباتیک کدامند؟● شرایط اپلای برای مقطع کارشناسی ارشد در خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های بدون اپلیکیشن فی در انگلستان● شرایط تحصیل در رشته‌ی مامایی در دانشگاه‌های خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مدیریت مالی در ‌خارج از کشورجدیدترین مطالب● عزت نفس چیست و چه راهکارهایی برای افزایش آن وجود دارد؟● کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟● شرایط بیمه‌ی دانشجویی در کشور کانادا چگونه است؟● گپ تحصیلی چیست و چگونه می‌توان در فرایند اپلای آن را توجیه کرد؟● مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی شامل چه هزینه‌هایی می‌شود؟ ● اشتباهاتی که به رد شدن ویزای استرالیا منجر می‌شود. ● همه چیز درباره‌ی ویزای گاردین کانادا● چگونه در استرالیا کار مرتبط با تحصیل یا مهارتمان پیدا کنیم؟● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟