بهترین دانشگاه‌های کانادا در رنکینگ جهانی ۲۰۲۱

رنک جهانی بهترین دانشگاه‌های کانادا در سال ۲۰۲۱
رنک جهانی بهترین دانشگاه‌های کانادا در سال ۲۰۲۱

مجله موفقیت ایلیاد - ‌های کشور نسبت به بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته از جایگاه بسیار مطلوبی برخوردار است. این کشور با برخورداری از بیش از ۹۰ ( ۷۳ دولتی و ۱۷ خصوصی ) از برترین‌ ‌های دنیا به شمار می‌رود و مدارک اخذ شده از آن‌ها در سایر کشورهای دنیا از اعتبار بالایی برخوردار است. از ویژگی‌های بارز سیستم آموزش عالی این کشور برخورداری از استانداردهای بالای موسسات آموزشی این کشور است که در برگیرنده‌ی بسیاری از اکتشافات و تحقیقات علمی جهان در دنیا می‌باشد. دولت سالانه بودجه‌ی بالایی جهت پشتیبانی از بخش تحقیقات در ‌ها در نظر می‌گیرد و اکثر دانشجویان بین‌المللی به دلیل کیفیت بالای سیستم آموزشی ‌های ، این کشور را برای ادامه انتخاب می‌کنند.
همانگونه که عنوان شد کشور برترین سیستم آموزشی جهان را داراست و از آنجایی که امکان در این کشور به زبان انگلیسی برای کلیه دانشجویان داخلی و بین المللی مهیاست تقریباً تمام رشته‌های ی در این کشور ارائه می‌شود و محدودیتی از این لحاظ برای دانشجویان وجود ندارد. طبق رتبه‌بندی کشورهای جهان در زمینه‌ی ، کشور به دلیل برخورداری از تعداد زیاد ‌های بالا رتبه در جایگاه چهارم برای دانشجویان بین المللی قرار دارد. در واقع می‌توان گفت ۱۰ از ۲۵۰ برتر جهان در این کشور قرار دارد. برای مثال تورنتو برترین این کشور به شمار می‌رود که هر ساله برای پذیرش تنها  ۴۳ درصد از افراد متقاضی را می‌پذیرد و این بدین معناست که شرایط پذیرش از این چندان آسان نیست و جو رقابتی بالایی برای در این وجود دارد و افرادی که از شرایط بهتری برخوردارند و کسانی که رزومه‌ی ی قوی‌تری دارند برای در این از شانس بیشتری برخوردارند.
معیارهای گوناگونی جهت سنجش وضعیت ‌ها و رتبه‌بندی آنان در مقیاس جهانی از طریق سازمان‌های گوناگون وجود دارد که بر این اساس جایگاه هر براساس هر رشته و به صورت کلی تعیین می‌شود که مهم‌ترین آنان Times، Shanghai، US News و QS Top Universities می‌باشند. ‌های براساس این معیارها بدین صورت می باشد. 
 
در جدول زیر، فهرست بهترین ‌های کشور در رتبه‌بندی سال ۲۰۲۱ را مشاهده می‌نمایید:
بهترین دانشگاه‌های کانادا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱ تا ۱۷
بهترین دانشگاه‌های کانادا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱ تا ۱۷
بهترین دانشگاه‌های کانادا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱۸ تا ۳۳
بهترین دانشگاه‌های کانادا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱۸ تا ۳۳
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا