بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رنکینگ جهانی ۲۰۲۱

رنک جهانی بهترین دانشگاه‌های استرالیا در سال ۲۰۲۱
رنک جهانی بهترین دانشگاه‌های استرالیا در سال ۲۰۲۱

مجله موفقیت ایلیاد - کشوری توسعه‌یافته با جمعیتی بالغ بر۲۰ میلیون نفر هشتمین کشور مهاجرپذیر جهان است که ۲۹ درصد از جمعیت آن را مهاجرین تشکیل می‌دهند. این کشور چهاردهمین اقتصاد قدرتمند جهان و بزرگترین کشور در منطقه‌ی اقیانوسیه و ششمین کشور بزرگ جهان می‌باشد. این کشور به دلیل برخورداری از اقتصادی قوی از ثروتمند‌ترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. مهاجرت به به دلیل برخورداری از استانداردهای بالای زندگی در بین متقاضیان از محبوبیت بسیاری برخوردار است. در حال حاضر این کشور پس از انگلستان و  ایالت متحده‌ی آمریکا سومین مقصد محبوب جهت مهاجرت ی در بین متقاضیان شناخته می‌شود.
سیستم آموزشی در سراسر دنیا از شهرت خاصی برخوردار است، در واقع می‌توان گفت این کشور در میان تمام کشورهای جهان از بالاترین نرخ افراد با ات ی برخوردار است. این کشور با بیش از هزار  و صد موسسه‌ی آموزشی و ۲۲۰۰۰ رشته‌ی ی در مقاطع مختلف طیف وسیعی از گزینه‌های ی را در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار می‌دهد، لازم به ذکر است که ۲۵ از مجموع ‌های این کشور در میان ۵۰۰ برتر جهان قرار دارند. در واقع اکثر ‌های این کشور در رتبه‌بندی جهانی و ملی از جایگاه خوبی برخوردارند. ‌های از سوی چند سازمان یا کشور انجام می‌گیرد که مهم‌ترین آنان Times، Shanghai، US News و QS Top Universities می‌باشند. رتبه‌بندی داخلی ‌های یی نیز توسط سازمان ERA انجام می‌شود.

‌های براساس معیارهای فوق بدین صورت می‌باشد:
 
بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱ تا ۲۰
بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱ تا ۲۰
بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۲۰ تا ۳۹
بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۲۰ تا ۳۹
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● شرایط تحصیل در کشور نیوزیلند بدون مدرک زبان● شرایط تحصیل در رشته‌ی خلبانی در خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مهندسی شیمی در خارج از کشور● شرایط تحصیل در رشته‌ی ‌هوشبری در کانادا چگونه است؟● بهترین دانشگاه‌های کانادا در رنکینگ جهانی ۲۰۲۱● برترین دانشگاه‌های دنیا برای تحصیل در رشته‌ی رباتیک کدامند؟● شرایط اپلای برای مقطع کارشناسی ارشد در خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های بدون اپلیکیشن فی در انگلستان● شرایط تحصیل در رشته‌ی مامایی در دانشگاه‌های خارج از کشور چگونه است؟● دانشگاه‌های برتر رشته‌ی مدیریت مالی در ‌خارج از کشورجدیدترین مطالب● عزت نفس چیست و چه راهکارهایی برای افزایش آن وجود دارد؟● کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟● شرایط بیمه‌ی دانشجویی در کشور کانادا چگونه است؟● گپ تحصیلی چیست و چگونه می‌توان در فرایند اپلای آن را توجیه کرد؟● مهاجرت تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی شامل چه هزینه‌هایی می‌شود؟ ● اشتباهاتی که به رد شدن ویزای استرالیا منجر می‌شود. ● همه چیز درباره‌ی ویزای گاردین کانادا● چگونه در استرالیا کار مرتبط با تحصیل یا مهارتمان پیدا کنیم؟● دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا چیست؟● استادی پلن چیست؟● آشنایی با آزمون GMAT● ترجمه‌ی ناتی برای استرالیا● ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی پرستاری و مامایی در استرالیا● آزمون GRE چیست؟● ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری دندانپزشکی در استرالیا● چگونه برای آزمون زبان تافل TOEFL آماده شویم؟● انواع ویزاهای دیداری استرالیا کدامند؟● زبان، فرهنگ و آداب و رسوم مردم کانادا چگونه است؟● آزمون زبان OET برای مهاجرت پزشکان● عوامل موثر بر موفقیت در زندگی چیست؟