بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رنکینگ جهانی ۲۰۲۱

رنک جهانی بهترین دانشگاه‌های استرالیا در سال ۲۰۲۱
رنک جهانی بهترین دانشگاه‌های استرالیا در سال ۲۰۲۱

مجله موفقیت ایلیاد - کشوری توسعه‌یافته با جمعیتی بالغ بر۲۰ میلیون نفر هشتمین کشور مهاجرپذیر جهان است که ۲۹ درصد از جمعیت آن را مهاجرین تشکیل می‌دهند. این کشور چهاردهمین اقتصاد قدرتمند جهان و بزرگترین کشور در منطقه‌ی اقیانوسیه و ششمین کشور بزرگ جهان می‌باشد. این کشور به دلیل برخورداری از اقتصادی قوی از ثروتمند‌ترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. مهاجرت به به دلیل برخورداری از استانداردهای بالای زندگی در بین متقاضیان از محبوبیت بسیاری برخوردار است. در حال حاضر این کشور پس از انگلستان و  ایالت متحده‌ی آمریکا سومین مقصد محبوب جهت مهاجرت ی در بین متقاضیان شناخته می‌شود.
سیستم آموزشی در سراسر دنیا از شهرت خاصی برخوردار است، در واقع می‌توان گفت این کشور در میان تمام کشورهای جهان از بالاترین نرخ افراد با ات ی برخوردار است. این کشور با بیش از هزار  و صد موسسه‌ی آموزشی و ۲۲۰۰۰ رشته‌ی ی در مقاطع مختلف طیف وسیعی از گزینه‌های ی را در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار می‌دهد، لازم به ذکر است که ۲۵ از مجموع ‌های این کشور در میان ۵۰۰ برتر جهان قرار دارند. در واقع اکثر ‌های این کشور در رتبه‌بندی جهانی و ملی از جایگاه خوبی برخوردارند. ‌های از سوی چند سازمان یا کشور انجام می‌گیرد که مهم‌ترین آنان Times، Shanghai، US News و QS Top Universities می‌باشند. رتبه‌بندی داخلی ‌های یی نیز توسط سازمان ERA انجام می‌شود.

‌های براساس معیارهای فوق بدین صورت می‌باشد:
 
بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱ تا ۲۰
بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۱ تا ۲۰
بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۲۰ تا ۳۹
بهترین دانشگاه‌های استرالیا در رتبه‌بندی جهانی ۲۰۲۱ - رتبه ۲۰ تا ۳۹
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا