حمایت‌های جدید ویزایی استرالیا برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی

دولت استرالیا ابتکارات ویزایی جدیدی را برای حمایت از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی ارائه می‌دهد که از این بین می‌توان به استرداد هزینه‌های ویزای دانشجویی دانشجویان بین‌المللی، حذف هزینه‌ی ویزا به علت همه‌گیری کووید-۱۹، جایگزین ویزای موقت فارغ‌التحصیلان و تمدید دوره‌ی «ماندن و کار کردن» اشاره کرد.
دولت استرالیا ابتکارات ویزایی جدیدی را برای حمایت از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی ارائه می‌دهد که از این بین می‌توان به استرداد هزینه‌های ویزای دانشجویی دانشجویان بین‌المللی، حذف هزینه‌ی ویزا به علت همه‌گیری کووید-۱۹، جایگزین ویزای موقت فارغ‌التحصیلان و تمدید دوره‌ی «ماندن و کار کردن» اشاره کرد.
مجله موفقیت ایلیاد - دولت ابتکارات یی جدیدی را برای حمایت از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی ارائه می‌دهد که از این بین می‌توان به استرداد ‌های ی دانشجویی دانشجویان بین‌المللی، حذف ‌ی به علت همه‌گیری کووید-۱۹، جایگزین ی موقت فارغ‌التحصیلان و تمدید دوره‌ی «ماندن و کار کردن» اشاره کرد.

درخواست استرداد ‌های ی دانشجویی

هر دانشجوی بین‌المللی که دارای است (شامل های غیرمستقل نیز می‌شود) و بین ۱۹ ژانویه تا ۱۹ مارس ۲۰۲۲ وارد شود، می‌تواند درخواست دهد و ‌های پرداختی جهت ی خود که حدود ۶۳۰ دلار می‌شود را استرداد کند. استرداد ‌ی فقط شامل دارندگان کنونی و دانشجویان جدیدی می‌شود که در تاریخ‌های گفته شده وارد می‌شوند. برای درخواست استرداد ‌ها، دانشجویان باید حساب خود را در پورتال مربوطه باز کنند و فرم آنلاین مخصوص را پُر کنند. دارندگان ی واجد شرایط ذکر شده می‌توانند درخواست‌های خود را تا ۳۱ دسامبر سال ۲۰۲۲ ارائه کنند.

درخواست حذف ‌های دریافت به علت همه‌گیری کووید-۱۹

دانشجویانی که در حال حاضر در هستند و دارای ی دانشجویی با تاریخ بعد از ۱ فوریه ۲۰۲۰ هستند و به خاطر کووید-۱۹ نتوانسته‌اند دوره‌ی خود را در بازه‌ی زمانی قید شده در به پایان برسانند، برای درخواست ی جدید می‌توانند ‌های را پرداخت نکنند.

زمان بیشتر برای آزمون‌های زبان انگلیسی، آزمایش‌های بیومتریک و سلامتی

اگر دانشجویان به خاطر کرونا نتوانند نتیجه‌ی آزمون زبان انگلیسی خود را به موقع تحویل دهند، زمان بیشتری به آن‌ها داده می‌شود. همچنین برای ارائه‌ی نتایج تست‌های بیومتریک و سلامتی نیز زمان بیشتری به دانشجویان داده شده است، زیرا کووید-۱۹ باعث مختل شدن این خدمات شده است. اگر دانشجویان بخواهند از این زمان اضافی بهره ببرند باید به درخواست‌ ارائه‌ی اطلاعات از طریق حساب ImmiAccount خود پاسخ دهند.

لغو موقت محدودیت‌های مربوط به ساعت کاری دانشجویان

لغو موقت محدودیت‌های کاری دانشجویان خارجی دارنده‌ی به معنی نبود محدودیت تعداد ساعت‌های کاری دانشجویان در زمانی است که در اقامت دارند. این تغییرات مجدداً در آوریل ۲۰۲۲ بازنگری خواهند شد. لغو موقت محدودیت‌های ساعت‌های کاری باعث تغییر الزامات مربوط به گذراندن موفقیت‌آمیز دوره‌ها، حضور در سر کلاس‌ها و پیشرفت مورد انتظار توسط دانشجویان نمی‌شود و دانشجویان باید بین کار و درس خواندن خود تعادل برقرار کنند. اینجا می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد کار دانشجویان و فارغ‌التحصیلان کسب کنید. دانشجویان بین‌المللی تحت حمایت قانون کار خواهند بود و می‌توانند مسائل خود را از طریق بازرسان اداره‌ی کار پیگیری کنند. برای اینکه بیشتر از حق و حقوق خود آگاهی پیدا کنید، اینجا را مطالعه کنید.

تمدید برای دارندگان ی موقت فارغ‌التحصیلی (زیرکلاس ۴۸۵) واجد شرایط

از ۱۸ فوریه ۲۰۲۲، فارغ‌التحصیلانی که دارای ی موقت موضوع زیرکلاس ۴۸۵ هستند و بین ۱ فوریه‌ی ۲۰۲۰ تا ۱۴ دسامبر ۲۰۲۱ خارج از بوده‌اند و زمان خود را در به خاطر اختلالات به‌وجود آمده در سفرهای بین‌المللی از دست داده‌اند، می‌توانند ی خود را تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ تمدید کنند. این تمدید به فارغ‌التحصیلان واجد شرایط اجازه می‌دهد تا وارد شوند و یا مدت طولانی‌تری در بمانند و زندگی و کار کنند تا زمانی که درخواست خود را برای ی جایگزین ی موقت فارغ‌التحصیلی ارائه کنند و این را دریافت کنند. دارندگان ی واجد این شرایط به‌ صورت خودکار توسط وزارت کشور در جریان این امور قرار خواهند گرفت.

ی جایگزین ی موقت فارغ‌التحصیلی

کسانی که دارنده‌ی ی موقت فارغ‌التحصیلی (موضوع زیرکلاس ۴۸۵) هستند و یا قبلاً دارنده‌ی این بوده‌اند و زمان خود را در به خاطر محدودیت‌های سفرهای بین المللی ناشی از کووید-۱۹ از دست داده‌اند، می‌تواند درخواست ی جایگزین ی موقت فارغ‌التحصیلی دهند. درخواست برای این ی جایگزین از تاریخ ۱ جولای ۲۰۲۲ امکان‌پذیر خواهد بود و طول مدت زمان ی جایگزین صادر شده به اندازه‌ی ی موقت فارغ‌التحصیلی است.

تمدید دوره‌ی «ماندن و کار کردن» برای دارندگان ی موقت فارغ‌التحصیلی (زیرکلاس ۴۸۵)

برای فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد که این مدرک را از طریق گذراندن دوره‌های آموزشی اخذ کرده‌اند، مدت زمان ی موقت فارغ‌التحصیلی از دو سال به سه سال افزایش پیدا می‌کند و ملاحظات آن مشابه کسانی می‌شود که مدرک کارشناسی ارشد خود را از طریق انجام تحقیقات اخذ کرده‌اند. فارغ‌التحصیلان بخش آموزش و پرورش حرفه‌ای «VET» نیز ی موقت فارغ‌التحصیلی دو ساله دریافت خواهند کرد.
اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه‌ها کسب کنید به اینجا و اینجا سر بزنید.
مترجممجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی MBA دانشگاه تورنتو● پنج دانشگاه برتر مهندسی شیمی در کشور انگلستان● مدارس در استرالیا● بورسیه‌های تحصیلی در استرالیا● رشته‌های تحصیلی در استرالیا● آشنایی با بورسیه‌های ۲۰۲۲ دانشگاه آلبرتا کاناداجدیدترین مطالب● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● حافظه‌ی دیداری چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت نمود؟● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● مهارت‌های شغلی مورد علاقه‌ی کارفرمایان کدامند؟● با مهم‌ترین مهارت‌های اجتماعی آشنا شوید!● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا● افتتاح حساب بانکی برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟● با نشانه های کمرویی در خود آشنا شوید!● با نوجوان پرخاشگر چه کنیم؟!● شرایط کار و اقامت در آمریکا آسان‌تر می‌شود● حواس پرتها بخوانند! حواس پرتی بخاطر بیش فعالی بزرگسالی