حقایقی جالب درباره‌ی تحصیل در استرالیا

دانشگاه ملبورن، دانشگاه ملی استرالیا، دانشگاه سیدنی، دانشگاه کوئینزلند، دانشگاه نیو‌ساوث‌ولز و دانشگاه موناش همگی در رده‌بندی ۱۰۰ دانشگاه برتر متعلق به رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان از نگاه تایمز در سال ۲۰۲۱ قرار گرفتند.
دانشگاه ملبورن، دانشگاه ملی استرالیا، دانشگاه سیدنی، دانشگاه کوئینزلند، دانشگاه نیو‌ساوث‌ولز و دانشگاه موناش همگی در رده‌بندی ۱۰۰ دانشگاه برتر متعلق به رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان از نگاه تایمز در سال ۲۰۲۱ قرار گرفتند.
مجله موفقیت ایلیاد - شاید به‌دنبال اطلاعاتی حقیقی و معتبر درباره‌ی تحصیل در بگردید که کمتر درباره‌ی آن‌ها در فضای وب صحبت شده باشد. اما ما در این مقاله‌ی کوتاه، به اختصار چهار مورد از این حقایق را برای شما شرح داده‌ایم.

۶ دانشگاه در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان

موسسات آموزشی ممکن است در مقایسه با دانشگاه‌هایی مانند آکسفورد انگلستان، یا ایالات متحده، نسبتاً جوان باشند، اما بهترین‌ها را در خود دارند. دانشگاه ، دانشگاه ملی ، دانشگاه سیدنی، دانشگاه کوئینزلند، دانشگاه نیو‌ساوث‌ولز و دانشگاه موناش همگی در رده‌بندی ۱۰۰ دانشگاه برتر متعلق به رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان از نگاه تایمز در سال ۲۰۲۱ قرار گرفتند.
بسیاری از موسسات آموزشی ، از اوایل سال ۲۰۲۰ دوره‌های خود را به‌صورت آنلاین برگزار کردند تا دانش‌آموزان و دانشجویان بتوانند به تحصیلات خود در قالبی از راه دور و انعطاف‌پذیر ادامه دهند.
این مراکز آموزشی، یکی از بهترین سیستم‌های آموزش عالی در جهان را دارند.

بهترین سیستم‌های آموزش عالی در جهان

سیستم آموزش عالی برجسته‌‌ای در با بیش از ۲۲،۰۰۰ دوره در ۱،۱۰۰ موسسه وجود دارند. این سیستم آموزشی، در رتبه‌بندی سال ۲۰۱۹ سیستم‌های آموزش عالی ملی در جهان بالاتر از فرانسه، آلمان، نروژ و ژاپن در رده‌ی هشتم قرار دارد.

رضایت دانشجویان و فارغ‌التحصیلان

طبق یک نظرسنجی گسترده از دانشجویان بین‌المللی که در سال ۲۰۱۸ انجام شد، تقریباً ۹۰ درصد آن‌ها از تجربه‌ی زندگی و تحصیل خود در رضایت داشتند. یک نظرسنجی جدیدتر نشان می‌دهد که بیش از ۸۰ درصد از دانشجویان با توجه به مسائل و مشکلات همه‌گیری کووید۱۹، قصد دارند تحصیلات خود را در به پایان برسانند که نشان می‌دهد آن‌ها از کیفیت تحصیلی خود بسیار راضی هستند.

بهترین شهرهای دانشجویی جهان در ست

طبق آمارهای رسمی، تقریباً همه‌ی شهرهای بزرگ شامل ، سیدنی، بریزبن، کانبرا، آدلاید، پرث و ساحل طلایی در بین ۱۰۰ شهر برتر دانشجویی جهان قرار دارند.

‌های فوق‌العاده

دولت بیش از ۳۰۰ میلیون دلار ، برای ‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی سرمایه‌گذاری کرده است. بیش از ۳۰۰۰ ‌ی تحصیلی و فرصت‌های دوره‌های کوتاه‌مدت را به دانشجویان بیش از ۵۵ کشور در سال ۲۰۱۹ ارائه کرد.
دولت همچنین طیف وسیعی از گزینه‌های حمایتی همچون های تحصیلی را برای کمک به دانشجویان برای مقابله با تأثیرات همه‌گیری کووید۱۹ ارائه کرده است.

تنوع در رشته‌های تحصیلی

دانشگاه‌های طیف وسیعی از رشته‌های تحصیلی را دارد و از این حیث در رتبه‌ی ۵۰ برترین کشورهای جهان قرار دارند. در بسیاری از رشته‌های‌ تحصیلی، دوره‌های آموزشی پیشرو را در جهان ارائه می‌دهد. رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی تایمز در سال ۲۰۲۰ به موسسات در رشته‌های زیر امتیاز بالایی داده است:
- هنر و علوم انسانی
- بالینی، پیش‌بالینی و بهداشتی
- فناوری و
- علوم زیستی
- علوم فیزیکی
- علوم اجتماعی
ممکن است اکنون نتوانید دوره‌ی تحصیلی خود را در شروع کنید، اما این بدان معنا نیست که نتوانید دوره‌های آنلاین را برای شروع دوران حرفه‌ای زندگی خود دنبال کنید.

وضعیت فارغ‌التحصیلان

بیش از ۲.۵ میلیون نفر از فارغ‌التحصیلان بین‌المللی ما در حال ایجاد تغییراتی مهم در جهان هستند. طبق گزارش انجمن بین‌المللی آموزش ، در ۵۰ سال گذشته، ۲.۵ میلیون دانشجوی بین‌المللی از موسسه‌های آموزشی فارغ‌التحصیل شده‌اند. این فارغ‌التحصیلان اکنون بخشی از یک شبکه‌ی جهانی هستند که در سراسر جهان تأثیر خود را بر جنبه‌های مختلف زندگی بشر گذاشته‌اند.

افتخارات دانشگاه‌های

دانشگاه‌های برنده‌ی شانزده جایزه‌ی نوبل در تاریخ شده‌اند. از جایزه‌ی سال ۱۹۴۵ برای کشف پنی‌سیلین تا آخرین جایزه در سال ۲۰۱۷ برای کمپین بین‌المللی در جهت حذف سلاح‌های هسته‌ای، فارغ‌التحصیلان یی دستاوردهای بالایی دارند.
 
در آینده حقایق بیشتری را با شما درباره‌ی تحصیل در کشور در میان می‌گذاریم.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی MBA دانشگاه تورنتو● پنج دانشگاه برتر مهندسی شیمی در کشور انگلستان● مدارس در استرالیا● بورسیه‌های تحصیلی در استرالیا● رشته‌های تحصیلی در استرالیا● آشنایی با بورسیه‌های ۲۰۲۲ دانشگاه آلبرتا کاناداجدیدترین مطالب● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● حافظه‌ی دیداری چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت نمود؟● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● مهارت‌های شغلی مورد علاقه‌ی کارفرمایان کدامند؟● با مهم‌ترین مهارت‌های اجتماعی آشنا شوید!● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا● افتتاح حساب بانکی برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟● با نشانه های کمرویی در خود آشنا شوید!● با نوجوان پرخاشگر چه کنیم؟!● شرایط کار و اقامت در آمریکا آسان‌تر می‌شود● حواس پرتها بخوانند! حواس پرتی بخاطر بیش فعالی بزرگسالی