بورسیه‌ی فول فاند پیتروهاس دانشگاه کمبریج انگلستان

دانشگاه کمبریج برای دانشجویان مقطع دکترای این دانشگاه بورسیه‌ی تحصیلی پیتروهاس در نظر گرفته است که به صورت فول فاند در اختیار دانشجویان انگلیسی و غیرانگلیسی قرار می‌گیرد. این دانشگاه از برترین دانشگاه‌های دولتی کشور انگلستان به شمار می‌رود که در رتبه بندی جهانی QS در جایگاه سوم قرار دارد.
دانشگاه کمبریج برای دانشجویان مقطع دکترای این دانشگاه بورسیه‌ی تحصیلی پیتروهاس در نظر گرفته است که به صورت فول فاند در اختیار دانشجویان انگلیسی و غیرانگلیسی قرار می‌گیرد. این دانشگاه از برترین دانشگاه‌های دولتی کشور انگلستان به شمار می‌رود که در رتبه بندی جهانی QS در جایگاه سوم قرار دارد.
مجله موفقیت ایلیاد - تحصیل در به دلیل برخورداری از دانشگاه‌های بسیار مطرح در سطح دنیا و بهره‌مندی از سیستم آموزشی استاندارد و باکیفیت، حتی امکان اخذ اقامت از این کشور منحصر به فرد توجه متقاضیان بسیاری را به خود جلب کرده است، تضمین کیفیت تحصیل در این کشور منطبق با اخرین استانداردهای جهانی و اطمینان از کیفیت آموزش در سطوح بین المللی این کشور را به لحاظ موقعیت تحصیلی در جایگاه ویژه‌ای قرار داده است.
مسئله‌ی قابل توجه در این میان هزینه‌ی حضور در دانشگاه‌های این کشور می‌باشد که نسبتاً بالاست، برای این منظور ‌ها جهت کاهش بار مالی بر دوش دانشجو انتخاب مناسبی به شمار می‌روند. ‌های بسیاری نیز برای دانشجویان خارجی در نظر گرفته شده است، بنابراین این احتمال همواره برای یافتن ‌ی مناسب برای متقاضی وجود دارد که به اندکی تحقیق در این زمینه نیاز است. ‌هایی که برای دانشجویان خارجی در نظرگرفته می‌شوند عموماً براساس شایستگی، برخی براساس نیاز و برخی تنها به این دلیل به دانشجو اختصاص می‌یابد که در دوره‌ی خاصی به تحصیل مشغول است. مراجعه به دپارتمان کمک‌های مالی یا دفتر امور بین‌الملل دانشگاه اطلاعات بیشتری را در رابطه با اینگونه ‌ها در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.
دانشجویان خارجی مقطع کارشناسی ارشد از فرصت‌های بیشتری جهت کاهش هزینه‌ها برخوردارند. بسیاری از دانشگاه‌ها براساس دوره‌ی تحصیلی فرد و برخی معیارهای دیگر نظیر ساعات کاری و تحقیقاتی بخش زیاد یا حتی تمام هزینه‌های دانشجو را متقبل می‌شود، اما باید توجه داشت که به هر حال اینگونه ‌ها رقابتی هستند و به دست آوردن آنان چندان نیز کار آسانی نمی‌باشد، اما قطعاً ارزش امتحان کردن را خواهد داشت!

-    شهرهای دانشجویی

مهمترین شهرهای دانشجویی کشور شامل موارد زیر می‌باشد:
لندن London
منچستر Manchester
بیرمنگام Birmingham
آکسفورد و کمبریج Oxford and Cambridge
ادینبورگ Edinburgh
گلاسکو، اسکاتلند Glasgow، Scotland

-    ی تحصیلی

می‌توان برای دریافت ی تحصیلی درخواست داد و برای افراد بالای ۱۶ سال سریع‌ترین زمان برای اقدام جهت اخذ شش ماه پیش از زمانی است که قصد ورود به این کشور را دارید، به طور معمول نیز پروسه‌ی بررسی اطلاعات شما سه هفته به طول می‌انجامد. در صورتی که مدت زمان تحصیل در این کشور برای متقاضی بیشتر از شش ماه است می‌توان یک‌ ماه پیش از شروع کلاس‌ها به سفر کرد، این در صورتی است که متقاضیان تحصیل در دوره‌های کمتر از شش ماه می‌توانند یک هفته قبل از شروع دوره‌ی تحصیل به بروند. جهت دریافت ی این کشور مدارک و شرایط خاصی مورد نیاز است که شامل موارد زیر می‌باشد:
ـ پرداخت اپلیکیشن فی
ـ تکمیل فرم مربوطه
ـ ارائه‌ی نامه‌ی پذیرش دانشگاه
ـ پاسپورت معتبر
ـ مدرک زبان معتبر
ـ ارائه‌ی مدارک تحصیلی
ـ اثبات تمکن مالی
ـ اثبات ترک پس از اتمام دوران تحصیل
ـ بیومتریک
ـ بیمه
ـ ارائه‌ی گواهی سوپیشینه
ـ ترجمه‌ی رسمی از کلیه مدارک

-     ی فول فاند پیتروهاس دانشگاه کمبریج ۲۰۲۲

دانشگاه کمبریج برای دانشجویان مقطع دکترای این دانشگاه ‌ی تحصیلی پیتروهاس در نظر گرفته است که به صورت فول فاند در اختیار دانشجویان انگلیسی و غیرانگلیسی قرار می‌گیرد. این دانشگاه از برترین دانشگاه‌های دولتی کشور به شمار می‌رود که در رتبه بندی جهانی QS در جایگاه سوم قرار دارد. ماموریت این دانشگاه کمک به تعالی جامعه از طریق تعلیم و تربیت، یادگیری و تحقیق در بالاترین سطح بین المللی می‌باشد. همانگونه که عنوان شد این برای مقطع دکترا در نظر گرفته شده است و جهت تحصیل در رشته‌های مختلف ارائه می‌شود. ارزش این ۴۸۲۰۰ پوند می‌باشد که به صورت سالیانه به مدت سه سال تحصیلی به دانشجوی واجد شرایط تعلق می‌گیرد و دانشجویان کشورهای سراسر دنیا از امکان دریافت آن برخوردارند. همانطور که می‌دانید محل تحصیل دانشجویان برگزیده‌ی این دانشگاه کمبریج می‌باشد و با توجه به استانداردهای خاص این دانشگاه برخورداری از این نیز به شرایط خاصی بستگی دارد، برخورداری از مدرک زبان معتبر ( ۷ یا ۱۱۰ )، معدل  ۳/۸۰ GPA و رزومه‌ی عالی از شرایط لازم جهت تقاضا برای بهره‌مندی از این می‌باشند.

-    مدارک مورد نیاز جهت اپلای ‌ی پیتروهاس دانشگاه کمبریج

ـ ارائه‌ی مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات
ـ ارائه‌ی توصیه نامه
ـ ارائه‌ی ریسرچ پروپوزال
ـ ارائه‌ی رزومه یا CV
ـ ارائه‌ی انگیزه نامه
گفتنی است جهت تقاضا برای دریافت این لازم است به صورت آنلاین درخواست خود را در سایت دانشگاه مورد نظر ثبت و برای پذیرش از این دانشگاه اقدام نمایید.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا