دانستنی‌های پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های استرالیا

افرادی که از دانشگاه‌های استرالیا فارغ‌التحصیل می‌شوند، نه تنها برای کارفرمایان کشور خود، بلکه برای کافرمایان استرالیایی و کافرمایان دیگر کشورها نیز گزینه‌های جذابی هستند.
افرادی که از دانشگاه‌های استرالیا فارغ‌التحصیل می‌شوند، نه تنها برای کارفرمایان کشور خود، بلکه برای کافرمایان استرالیایی و کافرمایان دیگر کشورها نیز گزینه‌های جذابی هستند.
مجله موفقیت ایلیاد - زمانی که تحصیل خود را در به اتمام رساندید، باید تصمیم بگیرید در بمانید یا به خانه برگردید. افرادی که از ‌های فارغ‌التحصیل می‌شوند، نه تنها برای کارفرمایان کشور خود، بلکه برای کافرمایان یی و کافرمایان دیگر کشورها نیز گزینه‌های جذابی هستند.
شاید شما پس ازفارغ‌التحصیلی از تصمیم بگیرید به تحصیل ادامه دهید و یا شاید بخواهید در و یا در دیگر کشورها به دنبال کار بگردید. هر تصمیمی که بگیرید، سیستم تحصیلی در از تصمیمات شما حمایت لازم را خواهد داشت. شما می‌توانید با دوستان خود از طریق شبکه‌ی فارغ‌التحصیلان در ارتباط باشید و از این طریق از فرصت‌های ی نیز آگاه شوید.

پیدا کردن

اکثر فارغ‌التحصیلان بین‌المللی اذعان دارند که تحصیل در مزایایی واقعی برای آینده‌ی آن‌ها داشته است. بنابراین فارغ‌التحصیلان ‌های می‌توانند اطمینان خاطر داشته باشند که با تحصیل در این ‌ها، آینده‌ی خوبی را برای خود رقم خواهند زد.
در ‌های این اعتقاد وجود دارد که تحصیل تنها به منظور کسب مدرک نیست، بلکه در ، دانش، کسب ارتباطات اجتماعی و تجارب زندگی نیز به‌ دست خواهد آمد که در فازهای بعدی زندگی تأثیرگذار هستند.

اگر تصمیم بگیرید در بمانید.

ممکن است شما واجد شرایط کار پس از فارغ‌التحصیلی باشید و بتوانید دانش کسب شده در ‌های را به کار گرفته و تجربه‌ی کاری را نیز به آن اضافه کنید. موسسات آموزشی و همچنین دولت کمک می‌کنند تا فارغ‌التحصیلان با کارفرمایان و صنایع ارتباط داشته باشند و به‌صورت مرتب جلساتی را در این زمینه در مناطق مختلف کشور برگزار می‌کنند. مشاوره‌ها، پیشنهادات و فرصت‌هایی که در این همایش‌ها در اختیار فارغ‌التحصیلان گذاشته می‌شود، می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا آینده‌ی خود را بهتر ترسیم کنند.
اگر بخواهید در بمانید و کار کنید باید پس از انقضای ی تحصیلی درخواست ی جدید بدهید. گزینه‌های زیادی در این زمینه وجود دارند که باید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

اگر بخواهید کاری خارج از پیدا کنید.

مدرک ‌های شما را برای کارفرمایان سراسر دنیا جذاب می‌کند. کارفرمایان دنیا مدارک یی را معمولاً جزء بهترین مدارک تحصیلی می‌دانند. ‌های دارای شبکه‌های بین‌المللی هستند و می‌توانند به شما کمک کنند تا با کارفرمایان خارج از نیز ارتباط داشته باشید.

اگر بخواهید به تحصیلات خود در ادامه دهید.

ممکن است بخواهید در بمانید و مدارک علمی بالاتری کسب کنید و یا شاید بخواهید تحصیل در رشته‌ی دیگری را انتخاب کنید. اگر تصمیم گرفتید ادامه تحصیل دهید، باید ابتدا اطمینان حاصل کنید که ی شما این امکان را فراهم کرده است یا باید ی جدیدی بگیرید. اگر مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را به اتمام رسانده باشید، ممکن است واجد شرایط ی موقت فارغ‌التحصیلان «زیرکلاس ۴۸۵» نیز باشید.

اگر بخواهید آماده شوید و به کشور خود برگردید.

شاید بخواهید زمانی که تحصیل خود در را به اتمام رساندید، به کشور خود نزد خانواده و دوستان برگردید. اگر به کشور خود برمی‌گردید تا ادامه تحصیل دهید و یا کار کنید باید چیزهای مهمی را قبل از ترک در نظر بگیرید:
ـ بدانید که وسایل شما چگونه به کشورتان برگردانده خواهد شد؛
ـ نتایج آزمون‌هایی که بخشی از تحصیل شما نبوده‌اند را از موسسه‌ی محل تحصیل خود بگیرید؛
ـ اوراقی که نزد محل اقامت خود داشته‌اید را بگیرید؛
ـ به سازمان‌های مختص فارغ‌التحصیلان بپیوندید.

از طریق گروه‌های فارغ‌التحصیلان با بقیه در ارتباط باشید.

در نیم میلیون دانشجوی خارجی از ۱۹۲ کشور دنیا زندگی می‌کنند و بهتر است از طریق اتحادیه‌های فارغ‌التحصیلان با دوستانی که در مدت اقامت در پیدا کرده‌اید، در ارتباط باشید. این گروه‌ها به شما کمک می‌کنند تا آینده‌ی خود را در شرایط بهتری انتخاب کنید و حمایت‌های لازم را داشته باشید.
مترجممجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا