چگونه ویزای توریستی کانادا را به ویزای تحصیلی تبدیل کنیم؟

گردشگران با قصد ادامه تحصیل در کوتاه مدت ( به مدت شش ماه یا کمتر ) به ویزای تحصیلی یا مجوز تحصیل نیازمند نمی‌باشند، آنان می‌توانند دوران تحصیل خود را با استفاده از همان ویزای توریستی تا قبل از انقضای کامل آن بگذرانند.
گردشگران با قصد ادامه تحصیل در کوتاه مدت ( به مدت شش ماه یا کمتر ) به ویزای تحصیلی یا مجوز تحصیل نیازمند نمی‌باشند، آنان می‌توانند دوران تحصیل خود را با استفاده از همان ویزای توریستی تا قبل از انقضای کامل آن بگذرانند.
مجله موفقیت  ایلیاد - کشور با برخورداری از مناظر طبیعی زیبا و شگفت‌انگیز، پارک‌ها، دریاچه‌ها، جنگل‌ها و بناهای تاریخی فراوان همواره مورد توجه بسیاری از قرار داشته است، وجود دانشگاه‌های برتر در سطح جهان در این کشور با برخورداری از نظام آموزشی با کیفیت بسیار بالا نیز سالانه چیزی در حدود ۱۵۰ هزار دانشجوی بین‌المللی را به خود جذب می‌کند، بنابراین دانشجو با قصد ادامه می‌توانند با تدابیری از امکان تمدید اقامت خود در این کشور بهره‌مند شوند.

-    آیا امکان تبدیل ی توریستی ( V-1 یا Visitor Visa ) به ی ی ( S-1 یا  Student Visa) در کشور برای وجود دارد؟

براساس سایت رسمی دولت برای در این کشور، درخواست دهنده باید دارای وضعیت حقوقی ( legal status ) بوده و اجازه‌ی ( استادی پرمیت ) داشته باشد. با قصد ادامه در کوتاه مدت ( به مدت شش ماه یا کمتر ) به ی ی یا مجوز نیازمند نمی‌باشند، آنان می‌توانند دوران خود را با استفاده از همان ی توریستی تا قبل از انقضای کامل آن بگذرانند. در عین حال این به منظور شرکت در یک برنامه‌ی آموزشی کوتاه مدت تمدید نخواهد شد.
برای در دوره‌های طولانی‌تر ( طول دوره بیشتر از شش ماه ) و در شرایطی که مدت زمان از زمان مجاز اقامت فرد فراتر می‌رود لازم است جهت دریافت اجازه‌ی در این کشور اقدام شود. اما در صورتی که ی توریستی برای مدت زمانی بیشتر از ی ی از اعتبار برخوردار است نیازی به مجوز نخواهد بود. با این وجود بسیاری از های تک ورودی تنها برای شش ماه از اعتبار برخوردارند، بنابراین لازم است در کنار گذرنامه و مجوز یک ی ی نیز داشته باشید.

-    به چه دلیل امکان تبدیل ی توریستی به ی ی در خاک میسر نمی‌باشد؟!

بسیاری از دانشجویان با استفاده از یک ویرای توریستی و به قصد ادامه به این کشور سفر می‌کنند با این تفکر نادرست که می‌توانند به سادگی و پس از پذیرش در یک موسسه‌ی DLI وضعیت خود را از توریست به دانشجو تغییر دهند. در واقع می‌توان گفت این ذهنیتی رایج درمیان اتباع خارجی است و پیامد آن می‌تواند رد ی ی فرد باشد.
از طرفی دشواری در بررسی پیشینه‌ی مسافران خارجی در داخل خاک این کشور برای مقامات CPC می‌تواند منجر به تأخیر در روند رسیدگی به مجوز ی متقاضی و نهایتاً تأخیر در صدور ی فرد شود. بنابراین جهت اجتناب از این برداشت اشتباه و ناتوانی مقامات در بررسی پیشینه‌ی متقاضیان توصیه می‌شود افراد پیش از ورود به این کشور و از کشور محل اقامت خود برای دریافت ی ی درخواست و اقدام نمایند.

-    چگونه می‌توان به عنوان یک گردشگر در درخواست مجوز ی داد؟

برای درخواست مجوز ی و اخذ ی مطالعاتی این کشور طی مراحل زیر الزامی می‌باشد:
ـ ثبت نام از طرف یک موسسه‌ی DLI ( Designated Learning Institution )
ـ اثبات برخورداری از تمکن مالی جهت پرداخت شهریه، مخارج زندگی و بازگشت به کشور مبدأ
ـ گواهی سلامت و عدم سوپیشینه
ـ اثبات اینکه پس از پایان را ترک خواهید کرد.
پس از ارائه‌ی درخواست برای تأیید آن باید مدتی منتظر بمانید. به محض ورود معرفی‌نامه و یک ی ی برای فرد صادر خواهد شد که لازم است به همراه یک گذرنامه‌ی معتبر در مرزبانی   ارائه شود. در صورت کسب اجازه‌ی ورود، مجوز ی برای شما صادر می‌شود و به شما این اجازه را می‌دهد که تا زمان اتمام دوره‌ی به اضافه‌ی ۱۸۰ روز در این کشور بمانید.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا