آموزش زبان انگلیسی در استرالیا

آموزش زبان انگلیسی در استرالیا فقط یادگیری کلمات در یک کلاس درس نیست. رویکرد تدریس در استرالیا بر تفکر انتقادی و همچنین کارهای پروژه‌ای و گروهی متمرکز است که همه‌ی آن‌ها از تجارب واقعی زندگی برگرفته شده است
آموزش زبان انگلیسی در استرالیا فقط یادگیری کلمات در یک کلاس درس نیست. رویکرد تدریس در استرالیا بر تفکر انتقادی و همچنین کارهای پروژه‌ای و گروهی متمرکز است که همه‌ی آن‌ها از تجارب واقعی زندگی برگرفته شده است
مجله موفقیت ایلیاد - انگلیسی در فقط یادگیری کلمات در یک کلاس درس نیست. رویکرد تدریس در بر تفکر انتقادی و همچنین کارهای پروژه‌ای و گروهی متمرکز است که همه‌ی آن‌ها از تجارب واقعی زندگی برگرفته شده است و دانشجویان نه تنها یک را می‌بینند، بلکه می‌آموزند که چگونه از داده شده در زندگی روزمره‌ی خود استفاده کنند.
با انگلیسی در ، دانشجویان مهارت‌هایی را می‌آموزند که نمی‌توانند در کشور خود به آن‌ها دست یابند. مهارت‌هایی مانند حل مساله، رهبری تیم‌های کاری مختلف و کاربرد انگلیسی در موقعیت‌های واقعی زندگی را می‌توان حین تحصیل انگلیسی در کسب کرد. یکی از مزایای تحصیل انگلیسی در این است که دانشجویان این جهانی را در یک محیط چند فرهنگی یاد می‌گیرند.
در انگلیسی ارتباطی با دوره‌ی تحصیلی آینده‌ی دانشجویان ندارد و به همه‌ی دانشجویان باکیفیتی ارائه می‌شود.

انواع دوره‌های انگلیسی

در بسته به اینکه دانشجو چه نیاز تحصیلی داشته باشد، دوره‌های مختلف انگلیسی ارائه می‌شود. سازمان‌هایی در وجود دارند که سطح دانشجویان را مورد آزمون قرار می‌دهند. نتایج این آزمون‌ها در و دیگر کشورهای دنیا مورد پذیرش قرار می‌گیرد.

انگلیسی عمومی

هدف از دوره‌ی انگلیسی عمومی این است که دانشجو مهارت انگلیسی بیشتری برای زندگی روزمره در کسب کند؛ انگلیسی خود را برای مسافرت‌های آینده تقویت کند؛ انگلیسی خود را برای شغل‌های آینده در دیگر کشورهای انگلیسی تقویت کند.
تمرکز در دوره‌های انگلیسی عمومی بر روی مهارت برقراری ارتباط با تأکید بر مهارت‌های گفتاری و شنیداری انگلیسی است.

انگلیسی برای اهداف

هدف از این دوره، کسب مهارت برای تحصیل در مدارس، کالج‌های فنی و حرفه‌ای و همچنین دانشگاه‌های است. در این دوره دانشجو برای تحصیل در موسسات و دانشگاه‌های انگلیسی آماده می‌شود.

دوره‌های انگلیسی برای اهداف خاص

در این دوره هدف این است که دانشجو نوشتن و صحبت کردن به انگلیسی را برای زمینه‌ای خاص ببیند. تمرکز این دوره‌ها بر روی انگلیسی عملی در زمینه‌های خاصی مانند کسب و کار، هوا و فضا و توریسم است.

دوره‌های انگلیسی جهت کسب آمادگی برای شرکت در آزمون‌ها

اگر کسی برنامه‌ی شرکت در آزمون‌هایی مانند IELTS، TOEFL و TOEIC و یا گواهینامه‌ی کمبریج داشته باشد، این دوره‌ها را ثبت نام می‌کند تا آمادگی لازم برای شرکت در این آزمون‌ها را کسب کند.

دوره‌های انگلیسی برای تدریس این

اگر کسی بخواهد انگلیسی ببیند تا در کشور خود این را تدریس کند، این نوع دوره‌ها را انتخاب می‌کند.

تورهای انگلیسی

اگر کسی بخواهد تعطیلات کوتاهی داشته باشد و حین آن انگلیسی را برای تفریح ببیند، این دوره‌ها را انتخاب می‌کند. این دوره‌ها ترکیبی از دوره‌های عمومی به همراه ‌های کوتاهی در زمینه‌های مختلف مانند ورزش، اجتماع و توریسم است.

تضمین کیفیت دوره‌های انگلیسی در

کشور دارای نهادهای نظارتی ملی و آژانس‌های تضمین کیفیت برای ‌های بین‌المللی است. این نهادها توسط دولت بنیانگذاری شده‌اند تا کیفیت ‌ها را طبق استانداردهای مربوطه تحت نظارت داشته باشند.

English Australia

انگلیش یک نهاد ملی در است که بخش انگلیسی را در ‌های بین‌المللی تحت نظارت دارد. بیش از ۱۰۰ کالج در عضو این نهاد هستند و ‌های انگلیسی را با کیفیت مناسب ارائه می‌دهند. تمرکز این نهاد بر روی ارائه‌ی باکیفیت‌ترین برنامه‌های انگلیسی، ارائه‌ی خدمات حمایتی و ایجاد محیط امن ی و حمایت از دانشجویان دارای انواع ویزا است.

NEAS

نیس، رهبر جهانی برای تضمین کیفیت دوره‌های انگلیسی است. بالغ بر ۱۶۰ مرکز در عضو نیس هستند. علاوه بر اینها ۵۷ مرکز دیگر نیز در سطح دنیا عضو این نهاد مهم هستند. نیس متعهد است تا خدماتی را برای حمایت از انگلیسی فراهم کند. از جمله‌ی این خدمات می‌توان به تضمین کیفیت موسسات ی و صدور گواهینامه برای مدرسین انگلیسی اشاره کرد.

برگزارکنندگان آزمون‌های انگلیسی

موسسات ی در خصوص انگلیسی الزامات خاص خود را دارند و در برخی موارد از دانشجویان مدرک مربوط به داشتن سطح مهارت خاصی را درخواست می‌کنند و در این صورت ویزای تحصیلی برای دانشجو صادر می‌شود. به همین دلیل، دانشجو باید برای درخواست ورود به دوره‌ی تحصیلی و درخواست ویزا حتماً الزامات مربوط به انگلیسی را مد نظر قرار دهد. برای اینکه بدانید چه آزمون‌هایی برای نشان دادن مهارت انگلیسی مورد قبول هستند اینجا را ببینید.
مترجممجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا