معرفی ۵ دانشگاه برتر کشور انگلستان جهت تحصیل در رشته‌ی داروسازی

دانشگاه لیورپول طبق رتبه بندی QS در سال ۲۰۲۰ در میان ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان جای گرفت.
دانشگاه لیورپول طبق رتبه بندی QS در سال ۲۰۲۰ در میان ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان جای گرفت.
مجله موفقیت ایلیاد - در این مقاله به معرفی پنج دانشگاه برتر کشور جهت تحصیل در رشته‌ی پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.

-    تحصیل در دانشگاه لیورپول

دانشگاه لیورپول طبق رتبه بندی QS در سال ۲۰۲۰ در میان ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان جای گرفت. ۹۶/۹ درصد از دانشجویان بریتانیایی این دانشگاه در مقطع کارشناسی شش ماه پس از اتمام دوران تحصیل استخدام یا به دوره‌های تحصیلات تکمیلی می‌پیوندند. دوره‌ی کارشناسی فارماکولوژی در بریتانیا در نوع خود از بهترین هاست، بنابراین چندان دور از انتظار نیست که دانشجویان تحت تدریس اساتید برجسته‌ای قرار خواهند گرفت که آنان را برای مشاغل موجود در صنایع دارویی و کوچک و بزرگ آماده می‌سازند.

-    تحصیل در دانشگاه اولستر

دانشکده‌ی علوم دارویی و دانشگاه اولستر طی پنج سال اخیر ۳ بار عنوان دانشگاه برتر  و علوم دارویی بریتانیا را به خود اختصاص داده است. دانشجویان این دانشگاه از امکان تحصیل در انواع دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد این رشته برخوردارند و MPharm ( Hons ) دوره‌هایی را در تمام سال‌های تحصیل برگزار می‌نماید تا دانشجویان را برای آینده شغلی‌شان آماده سازد.

-    تحصیل در دانشگاه بریستول

دانشکده‌ی ، فیزیولوژی و علوم اعصاب دانشگاه بریستول دوره‌ی کارشناسی ارشد را با تمرکز بر صنعت برگزار و مشاغلی را در شرکت‌های دارویی بزرگ و سایر شرکت‌های بهداشتی، و تحقیقاتی برای دانشجویان محیا و فراهم می‌سازد. در حدود ۸۵ درصد از فارغ‌التحصیلان این دانشگاه شش ماه پس از اتمام دوران تحصیل استخدام یا در دوره‌های تحصیلات تکمیلی شرکت می‌کنند.

-    تحصیل در دانشگاه نیوکاسل

دانشگاه نیوکاسل از سابقه‌ای دیرینه در حوزه‌ی دارویی و برخوردار است و دوره‌ی MPharm آن دانشجویان را برای مشاغل مربوط به حوزه‌های پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی آماده می‌سازد. این دانشگاه با برخورداری  از ۹۲ درصد آرای رضایت دانشجویان در نظرسنجی سال ۲۰۱۹ در رشته‌های علوم دارویی، سم شناسی و در چارچوب برتری آموزشی دانشگاه‌های بریتانیا دارای رتبه طلایی می‌باشد.

-    تحصیل در دانشگاه ناتینگهام

دانشکده‌ی دانشگاه ناتینگهام علاوه بر ارائه‌ی دوره‌های کارشناسی ارشد با برگزاری یک دوره MPharm دانشجویان را با دانش و مهارت‌های شخصی و حرفه‌ای مورد نیاز آشنا می‌کند. گفتنی است گروه این دانشگاه در رتبه بندی QS در سال ۲۰۱۹ رتبه ۸ جهان را به خود اختصاص داد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی MBA دانشگاه تورنتو● پنج دانشگاه برتر مهندسی شیمی در کشور انگلستان● مدارس در استرالیا● بورسیه‌های تحصیلی در استرالیا● رشته‌های تحصیلی در استرالیا● آشنایی با بورسیه‌های ۲۰۲۲ دانشگاه آلبرتا کاناداجدیدترین مطالب● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● حافظه‌ی دیداری چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت نمود؟● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● مهارت‌های شغلی مورد علاقه‌ی کارفرمایان کدامند؟● با مهم‌ترین مهارت‌های اجتماعی آشنا شوید!● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا● افتتاح حساب بانکی برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟● با نشانه های کمرویی در خود آشنا شوید!● با نوجوان پرخاشگر چه کنیم؟!● شرایط کار و اقامت در آمریکا آسان‌تر می‌شود● حواس پرتها بخوانند! حواس پرتی بخاطر بیش فعالی بزرگسالی