آشنایی با بورسیه‌های ۲۰۲۲ دانشگاه آلبرتا کانادا

این دانشگاه با بیش از ۷۰۰۰ دانشجوی بین المللی از ۱۴۸ کشور جهان عنوان صد و پنجاهمین دانشگاه برتر دنیا را به خود اختصاص داده است.
این دانشگاه با بیش از ۷۰۰۰ دانشجوی بین المللی از ۱۴۸ کشور جهان عنوان صد و پنجاهمین دانشگاه برتر دنیا را به خود اختصاص داده است.
مجله موفقیت ایلیاد - یکی از پنج برتر کشور ست که کمک هزینه و ‌های تحصیلی بسیاری را برای دانشجویان بین المللی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در نظر گرفته است، این به عنوان ی عمومی و تحقیقاتی در شهر ادمنتون، استان البرتا واقع است و کلیه‌ی دانشجویان بین المللی و شهروندان یی این واجد شرایط درخواست برای اخذ ‌های تحصیلی می‌باشند. مسیر تحصیلی متقاضیان با دریافت ‌ی تحصیلی آغاز می‌شود، پس از آن متقاضیان می‌توانند از بین بیش از ۲۰۰ رشته در مقطع کارشناسی، بیش از ۵۰۰ رشته در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی، ۲۵۰ تخصص و ۳۰۰ حوزه‌ی پژوهش جهت دریافت مدرک از این اقدام نمایند. همانگونه که عنوان شد این برای دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا کمک هزینه‌های تحصیلی بسیاری از جمله تأمین هزینه‌های زندگی دانشجویان در نظر گرفته است. دانشجویان این جهت برخورداری از برخی ‌ها ملزم به ارائه‌ی درخواست جداگانه نخواهند بود و در زمان دریافت پذیرش به صورت خودکار جهت دریافت ‌ی تحصیلی نیز در نظر گرفته می‌شوند. گفتنی است این با بیش از ۷۰۰۰ دانشجوی بین المللی از ۱۴۸ کشور جهان عنوان صد و پنجاهمین برتر دنیا را به خود اختصاص داده است و تحصیل در آن به فراهم ساختن الزامات زبان انگلیسی نیازمند نمی‌باشد.
همانگونه که عنوان شد این بیش از ۲۰۰ رشته در مقطع کارشناسی، بیش از ۵۰۰ رشته در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی، ۲۵۰ تخصص و ۳۰۰ حوزه‌ی تحقیقاتی ارائه می‌دهد که برخی از آنان شامل موارد زیر خواهد بود: کشاورزی و علوم محیط زیست، دانشکده‌ی تجارت، هنرهای زیبا و علوم انسانی، علوم پایه، علوم اجتماعی، آموزش، مهندسی، حقوق، پزشکی و دندانپزشکی، مطالعات بومی، پرستاری، داروسازی و علوم دارویی، سلامت عمومی، طب توانبخشی.

-    مزایای ‌ی تحصیلی

در این تحصیلی مزایایی به دانشجویان مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می‌شود که شامل موارد زیر خواهد بود:
ـ جوایز و ‌های بسیاری توسط منابع مختلف از جمله دولت به دانشجویان برتر ارائه می‌شود.
ـ ‌های ورودی که به صورت خودکار به دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیلان تعلق می‌گیرد.
ـ ‌های دانشجویی بین المللی به ارزش حداکثر ۹۰۰۰ دلار به مدت چهار سال
ـ ‌ی استاندارد طلایی به مبلغ حداکثر ۶۰۰۰ دلار
ـ ‌ی تحصیلی Doctoral Recruitment به ارزش ۵۰۰۰ دلار
ـ ‌ی ورودی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به مبلغ ۱۷۵۰۰ دلار ( دانشجویان بین المللی ۱۰۰۰۰ دلار اضافی جهت کمک به پرداخت هزینه‌ها دریافت خواهند کرد ).
ـ ‌ی تحصیلات عالی Graduate Excellence حداقل ۱۱۰۰۰ دلار و حداکثر ۱۵۰۰۰ دلار

-    برترین ‌های برای سال ۲۰۲۲

ـ اولین و برترین ‌ی تحصیلی رئیس جمهور جورج و ماشا ایوانی به مبلغ ۴۰۰۰۰ دلار برای مدت زمان ۴ سال ( هر سال ۱۰۰۰۰ دلار ).
ـ ‌ی Chancellors به ارزش ۳۰۰۰۰ دلار برای مدت زمان ۴ سال ( هر سال ۷۵۰۰ دلار ).
ـ ‌ی U of S Entrance به مبلغ ۲۴۰۰۰ دلار برای مدت ۴ سال ( هر سال ۶۰۰۰ دلار ).
ـ ‌ی کارشناسی Edwards به ارزش ۲۴۰۰۰ دلار برای مدت ۴ سال ( هر سال ۶۰۰۰ دلار ).
ـ ‌ی تحصیلی کالج کشاورزی و منابع زیستی تجدید پذیر به ارزش ۱۲۰۰۰ دلار برای مدت زمان ۴ سال ( هر سال ۳۰۰۰ دلار ).
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا● شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزیلند چگونه است؟● شرایط تحصیل در رشته‌ی MBA دانشگاه تورنتو● پنج دانشگاه برتر مهندسی شیمی در کشور انگلستان● مدارس در استرالیا● بورسیه‌های تحصیلی در استرالیا● رشته‌های تحصیلی در استرالیا● معرفی ۵ دانشگاه برتر کشور انگلستان جهت تحصیل در رشته‌ی داروسازیجدیدترین مطالب● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● حافظه‌ی دیداری چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت نمود؟● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● مهارت‌های شغلی مورد علاقه‌ی کارفرمایان کدامند؟● با مهم‌ترین مهارت‌های اجتماعی آشنا شوید!● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا● افتتاح حساب بانکی برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟● با نشانه های کمرویی در خود آشنا شوید!● با نوجوان پرخاشگر چه کنیم؟!● شرایط کار و اقامت در آمریکا آسان‌تر می‌شود● حواس پرتها بخوانند! حواس پرتی بخاطر بیش فعالی بزرگسالی