بورسیه‌های تحصیلی در استرالیا

بورسیه‌های تحصیلی و حمایت‌های مالی متعددی برای تحصیل در استرالیا وجود دارند که به دانشجو کمک می‌کنند از نظر مالی با مشکلی مواجه نشود.
بورسیه‌های تحصیلی و حمایت‌های مالی متعددی برای تحصیل در استرالیا وجود دارند که به دانشجو کمک می‌کنند از نظر مالی با مشکلی مواجه نشود.
مجله موفقیت ایلیاد - ‌های تحصیلی و حمایت‌های مالی متعددی برای تحصیل در وجود دارند که به دانشجو کمک می‌کنند از نظر مالی با مشکلی مواجه نشود. این حمایت‌ها توسط دولت ، مؤسسات ی و سازمان‌های عمومی و خصوصی مختلفی ارائه می‌شوند.
اگر می‌خواهید بدانید واجد شرایط گرفتن چه نوع ‌های تحصیلی در هستید، اینجا را ببینید.

مهم‌ترین برنامه‌هایی که برای ‌ی تحصیلی دانشجویان بین‌المللی در وجود دارند، به شرح زیر است:

اواردز

اواردز با هدف ارتقای دانش، تقویت کانال‌های ی و گسترش پیوند بین و همسایگان آن از طریق برنامه‌های ‌ی تحصیلی بنا نهاده شده است. این برنامه در حقیقت ‌های تحصیلی که توسط وزارت خارجه، وزارت و مرکز تحقیقات بین‌المللی کشاورزی و دیگر نهادها ارائه شده‌اند را جمع‌آوری می‌کند.

دستینیشن

برنامه‌ی دستینیشن - DAP برنامه‌ی جدید دولت برای دانشجویان بومی و بین‌المللی جهت تحصیل در مناطق مختلف است. در این برنامه سالانه بالغ بر ۱۰۰۰ ‌ی تحصیلی برای حمایت از دانشجویان بومی و بین‌المللی جهت تحصیل در مناطق مختلف ارائه می‌شود. موسسات دانشگاهی یی نیز می‌توانند برای این ‌ها تا سقف ۱۵۰،۰۰۰ دلار به ازای هر دانشجو درخواست خود را ثبت کنند.

برنامه‌ی و تحقیقات دولت - RTP

در مورد این ‌ی تحصیلی می‌توانید از وبسایت وزارت اطلاعات جامعی به‌دست آورید. درخواست‌هایی که تحت این برنامه ثبت می‌شوند، به‌صورت مستقیم به دانشگاه‌هایی که در این برنامه عضو هستند فرستاده می‌شوند.

‌های تحصیلی از طرف ارائه‌دهندگان خدمات ی

ارائه‌کنندگان خدمات ی در به صورت مداوم ‌های تحصیلی را برای بهبود کیفیت دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند. گرفتن مشاوره از دفاتر مشاوره‌ای موجود در این مراکز کمک می‌کند تا دانشجویان مشاوره‌ها و اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کنند. همه‌ی ‌های تحصیلی را می‌توان در وبسایت‌های مربوطه مشاهده کرد. بسیاری از ‌ها برای دانشجویان از همه‌ی ملیت‌ها در دسترس است، ولی به صورت کلی شرایط گرفتن ‌ی تحصیلی توسط ارائه‌کننده‌ی مشخص می‌شود و درخواست استفاده از نیز باید به‌ صورت مستقیم برای خود ارائه‌دهنده‌ی فرستاده شود. فهرست کامل‌تری از ‌های تحصیلی موجود در را می‌توان اینجا مشاهده کرد.

‌های تحصیلی و کمک‌های مالی دانشجویان آمریکایی

دانشجویان آمریکایی معمولاً برای تحصیل در کمک‌های مالی را با خود به همراه می‌آورند که دانشجویان دیگر کشورها می‌توانند در وطن خود درخواست استفاده از این کمک‌های مالی را ثبت کنند.
مترجممجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● معرفی چهار دانشگاه برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی کاردرمانی● آشنایی با دانشگاه بوستون● بچه‌های خود را نیز می‌توانید به استرالیا ببرید!● با کالج فناوری تورنتو آشنا شویم!● آموزش‌ فنی‌وحرفه‌ای در استرالیا● برترین دانشگاه‌های کانادا جهت تحصیل در رشته‌ی مارکتینگ کدامند؟● معرفی دانشگاه UCLA کالیفرنیا● آشنایی با دانشگاه کویین کانادا● دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در استرالیا● آشنایی با کالج‌های مونترال کاناداجدیدترین مطالب● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا● خودتنظیمی چیست و چه مزیتی دارد؟● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● حافظه‌ی دیداری چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت نمود؟● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● مهارت‌های شغلی مورد علاقه‌ی کارفرمایان کدامند؟● با مهم‌ترین مهارت‌های اجتماعی آشنا شوید!● مجوز انجام کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا● افتتاح حساب بانکی برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● با اصول و ارزش‌های کشور استرالیا آشنا شوید.● آشنایی با تأییدیه wes ( وس ) جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا● سیستم سلامت و بیمه در آمریکا برای دانشجویان چگونه است؟