مدارس در استرالیا

همه‌ی مدارس در استرالیا باید در دولت فدرال و یا در دولت‌های محلی ثبت شده باشند و بر اساس الزامات دولتی، باید زیرساخت‌های لازم و همچنین معلم‌های کافی را در اختیار داشته باشند.
همه‌ی مدارس در استرالیا باید در دولت فدرال و یا در دولت‌های محلی ثبت شده باشند و بر اساس الزامات دولتی، باید زیرساخت‌های لازم و همچنین معلم‌های کافی را در اختیار داشته باشند.
مجله موفقیت ایلیاد - مدارس یی جزء بهترین مدارس در دنیا هستند. در شامل پیش‌ دبستانی، مهد کودک، ابتدایی، متوسطه‌ی اول و متوسطه‌ی دوم می‌شود.
در ۱۳ سال و حداقل تا سن ۱۶ سالگی طول می‌کشد و اجباری است. انواع در شامل مدارس دولتی و مدارس غیردولتی (از جمله مدارس کاتولیک و مدارس اسلامی) است. همه‌ی مدارس در باید در دولت فدرال و یا در دولت‌های محلی ثبت شده باشند و بر اساس الزامات دولتی، باید زیرساخت‌های لازم و همچنین معلم‌های کافی را در اختیار داشته باشند.
مدارس یی فراتر از آموزش دادن به دانش‌آموز عمل می‌کنند. آن‌ها تلاش می‌کنند با افزایش ‌های ارتباطی، و تربیت و احترام به خود و دیگران، دانش‌آموز را برای زندگی آماده کنند. در دانش‌آموز با زبان انگلیسی، ریاضیات، جامعه‌شناسی، محیط‌زیست، هنر، تکنولوژی، بهداشت و فیزیک آشنا می‌شود. سیستم آموزشی در مدارس اعتقاد ویژه‌ای به کار گروهی، توسعه‌ی شخصی توانایی‌های دانش‌آموز و دیگر توانایی‌هایی دارد که خارج از کلاس درس اتفاق می‌افتند.
در دانش‌آموز از یک محیط آموزشی متفاوت لذت می‌برد، زیرا در کنار آموزش می‌تواند توانایی و ‌های لازم برای تغییر دنیا را نیز فرا می‌گیرد.

استاندارد بالا در مدارس یی

مدارس یی جزء بهترین مدارس دنیا هستند. از دلایل مناسب بودن کیفیت آموزش در مدارس ، می‌توان موارد زیر را برشمرد:
-    تعداد افراد در هر کلاس محدود است (حداکثر ۳۰ نفر در هر کلاس)؛
-    معلمان مدارس همگی در دانشگاه آموزش‌های لازم را دیده‌اند و هر کدام در حوزه‌ی تدریس خود متخصص هستند؛
-    تکنولوژی‌های مورد استفاده در مدارس از استاندارد بالایی برخوردار است و همه مدارس در حال حاضر به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارند؛
-    در مدارس برای دانش‌آموزانی که دارای استعدادهای خدادادی خاص هستند، برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته می‌شود؛
-    برنامه‌های آموزشی انفرادی برای دانش‌آموزانی که نیازمند حمایت هستند در نظر گرفته می‌شود؛
-    چارچوب تضمین کیفیت که مدارس را مجبور می‌کند تا الزامات خاصی را برآورده کنند وجود دارد.

تربیت رهبران سخت‌کوش

برنامه‌های تحصیلی در نظر گرفته شده در مدارس یی کمک می‌کند تا دانش‌آموز برای آینده‌ای بهتر آماده شود. هدف در این است که دانش‌آموزان را تبدیل به آموزنده‌های موفق و مستقل کند تا به این ترتیب، بتوانند با اعتماد به نفس، خلاق، فعال و آگاه بزرگ شوند و ‌ها، دانش و ظرفیت لازم برای زندگی در دنیای جهانی‌شده‌ی کنونی را داشته باشند. مدارس یی از مهد کودک تا کلاس ۱۲ همگی بر روی ایجاد مساوات برای دانش‌آموزان و عالی بودن در همه‌ی زمینه‌های آموزشی تمرکز می‌کنند.

روش‌های تدریس و

در مدارس ، انواع مختلفی از روش‌ها برای تدریس استفاده می‌شوند؛ آموزش مستقیم توسط معلم، انجام تحقیق توسط دانش‌آموز، پروژه‌های گروهی و ارائه‌ی نتایج به بقیه‌، آموزش مجازی و کلاس‌های درس تعاملی از گسترده‌ترین این روش‌ها هستند. در این مدارس روش‌های مختلفی نیز برای سنجش دانش‌آموزان مورد استفاده قرار می‌گیرند. از آزمون‌های کلاسی مرسوم گرفته تا امتحانات شفاهی و انجام پروژه از انواع این روش‌های سنجش هستند. برنامه‌های امتحانی ملی و ایالتی در باعث می‌شوند استانداردهای لازم در این زمینه همیشه رعایت شوند.

مدارک تحصیلی

دانش‌آموز پس از به پایان رساندن دوره‌ی متوسطه‌ی دوم (کلاس ۱۱ و ۱۲) و گذراندن موفقیت‌آمیز آزمون‌های مربوطه، مدرک تحصیلی خود را دریافت می‌کند. نام این مدرک بسته به اینکه در چه ‌ای تحصیل کرده باشید و در کدام ایالت باشید متفاوت است، ولی همه‌ی دانشگاه‌های یی و بین‌المللی این مدارک را قبول دارند و با داشتن آن‌ها می‌توان در دانشگاه‌ها و موسسات فنی و حرفه‌ای ادامه تحصیل داد.
همه‌ی مدارس یی دارای سیستم رفاه دانشجویی هستند تا به این ترتیب از حمایت شدن همه‌ی دانش‌آموزان اطمینان حاصل کنند. این سیستم شامل موارد زیر است:
-    هماهنگ‌کننده‌ی دانش‌آموزان بین‌المللی در همه‌ی مدارس یی حضور دارند؛
-    تیم رفاه برای هر دانشجو تشکیل می‌شود؛
-    مشاوره‌های تحصیلی به دانشجویان ارائه می‌شود؛
-    مشاوره‌های شغلی به دانش‌آموزان داده می‌شود تا بتوانند برای آینده‌ی خود بهتر برنامه‌ریزی کنند؛
-    برنامه‌هایی برای تقویت زبان انگلیسی دانش‌آموزان در نظر گرفته می‌شود؛
-   دانش‌آموزان بین‌المللی در کنار دانش‌آموزان یی تحصیل می‌کنند و از همان خدمات بهره‌مند می‌شوند.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته روانشناسی دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا● مجوز کار دانشجویی بیش از ۲۰ ساعت در کانادا● آزمون LANT برای تحصیل رشته حقوق در انگلستان● برترین رشته‌های تحصیلی در مقطع دکترا در کشور کانادا کدامند؟‌● چگونه برای تحصیل در کانادا معدل بهتری داشته باشیم؟● بهبود شرایط حق کار پس از تحصیل در استرالیا● آشنایی با دانشگاه شیکاگو● دانشگاه رایرسون کانادا● آیا می‌دانید قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان کدامند؟● آشنایی با رشته فیزیک دانشگاه تورنتوجدیدترین مطالب● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا● خودتنظیمی چیست و چه مزیتی دارد؟● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!