شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور نیوزیلند چگونه است؟

کلیه دانشگاه‌های کشور نیوزیلند از رتبه‌های بالای جهانی برخوردارند، بنابراین تحصیل در مقطع دکترا برای دانشجویان مزیت بالایی به شمار می‌رود.
کلیه دانشگاه‌های کشور نیوزیلند از رتبه‌های بالای جهانی برخوردارند، بنابراین تحصیل در مقطع دکترا برای دانشجویان مزیت بالایی به شمار می‌رود.
مجله موفقیت ایلیاد - کشور در نیمکره‌ی جنوبی کره زمین واقع و زبان رسمی آن انگلیسی می‌باشد. تحصیل در این کشور در مقاطع گوناگون همچون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا صورت می‌پذیرد و بسیاری از دانشجویان پس ازگذراندن دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد به دلیل جذابیت بسیار بالای دانشگاه‌های این کشور به ادامه تحصیل در مقطع دکترا می‌پردازند. کلیه دانشگاه‌های کشور از رتبه‌های بالای جهانی برخوردارند، بنابراین تحصیل در مقطع دکترا برای دانشجویان مزیت بالایی به شمار می‌رود. از طرفی به دلیل شهریه‌ی یکسان دانشجویان بین المللی و بومی روز به روز دانشجویان بین المللی بیشتری خواهان ادامه تحصیل در مقطع دکترا در این کشور می‌شوند. امکان ادامه تحصیل در مراحل تحصیلات تکمیلی برای رشته‌های بسیاری نظیر پزشکی در مقطع دکترا، رشته‌های هنری و مهندسی، رشته‌های تخصصی ورزشی و ... در دانشگاه‌های فراهم است. با این شرایط می‌توان گفت به طور کلی تحصیل در مقطع دکترا در این کشور برای دانشجویان بین المللی مزایای بسیاری به همراه خواهد داشت که در ادامه به برخی از آنان خواهیم پرداخت.
ـ دانشجویان متقاضی تحصیل در مقطع دکترا در کشور از فرصت‌های بسیار ویژه جهت کار تحقیقاتی برخوردار خواهند بود.
ـ دانشگاه‌های این کشور از سیستم آموزشی طبق استانداردهای بین المللی برخوردارند، بنابراین تحصیل  دکترا در دانشگاه‌های این کشور کمک بسیاری به ارتقا دانش دانشجویان خواهد کرد.
ـ هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان بین المللی و بومی در مقطع دکترا نیز یکسان می‌باشد.
ـ این کشور از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و دانشجویان می‌توانند با آرامش خاطر در آن به تحصیل بپردازند.
ـ دولت از دانشجویان نخبه استقبال نموده و زمینه‌ی اشتغال آنان را پس از اتمام تحصیل فراهم می‌سازد.
ـ بهره مندی از طبیعت خیره کننده و جذاب این کشور از دیگر ویژگی‌های بسیار بارز آن برای افرادی که قصد تحصیل در این کشور را دارند خواهد بود.
ـ زبان رسمی کشور زبان انگلیسی است بنابراین برقراری ارتباط جهت تحصیل و زندگی برای دانشجویان راحت‌تر صورت می‌گیرد.

-    شرایط تحصیل در مقطع دکترا در کشور

این مقطع در کشور ۳ تا ۵ سال به طول می‌انجامد و به صورت پژوهشی ارائه می‌شود، بنابراین دانشجویان جهت اخذ ویزای تحصیلی این کشور و در مقطع دکترا باید بتوانند نظر موافق استاد راهنما را به خود جلب نمایند. پس از تأیید استاد راهنما دانشجو ملزم به ارائه و فراهم نمودن شرایط و مدارک مورد نیاز دانشگاه خواهد بود تا با تأیید دانشگاه نامه‌ی خود را دریافت نماید. تحصیل در دانشگاه‌های این کشور نیز مانند سایر کشور ها منوط به پرداخت شهریه می‌باشد که میزان آن به موارد مختلف رشته‌ی انتخابی، نوع شهر، نوع دانشگاه و ... بستگی خواهد داشت، از طرفی برخورداری از مدرک زبان با نمره‌ی مورد تأیید دانشگاه از شرایط بسیار مهم جهت در این مقطع خواهد بود و می‌توان گفت تحصیل در این کشور در مقطع دکترا بدون مدرک زبان امکان پذیر نخواهد بود.
به طور کلی شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ و تحصیل در مقطع دکترا در کشور موارد زیر را شامل می‌شود:
ـ ترجمه‌ی انگلیسی مدرک لیسانس و فوق لیسانس
ـ ارائه‌ی اسکن و شناسنامه
ـ یک قطعه عکس ۳ در ۴
ـ ارائه‌ی اسکن مدرک زبان
ـ ارائه‌ی ‌ی کاری و تحقیقات و پژو هشات
ـاسکن برگ معرفی استاد راهنما
ـ ارائه‌ی آدرس پستی و شماره تماس
ـ ارائه‌ی مقالات بین المللی

-    ‌های تحصیلی مقطع دکترا در کشور

تحصیل در مقطع دکترا در کشور رایگان نمی‌باشد، بنابراین دانشجویان بسیاری خواهان دریافت ‌های تحصیلی می‌باشند، از طرفی ‌های تحصیلی به همه‌ی دانشجویان دکترا تعلق نمی‌گیرد و تنها برخی از آنان که از ‌ی تحصیلی درخشانی برخوردارند و به نوعی نخبه به شمار می‌روند از شانس برخورداری از این ‌ها بهره مند می‌شوند. معدل بالا، نمره‌ی زبان مناسب و برخورداری از مقالات علمی ارائه شده از مهمترین مواردی هستند که منجر به ایجاد یک ‌ی تحصیلی موفق می‌شوند و دانشجویانی که  از این شرایط برخوردارند می‌توانند از ‌های دکترا استفاده کنند.
برخی از ‌های تحصیلی مقطع دکترا که به دانشجویان تعلق می‌گیرد شامل موارد زیر می‌باشد:

ـ جایزه‌ی اسکار بین المللی

این از طرف دانشگاه Aberystwyth به دانشجویان نخبه مقطع دکترا تعلق می‌گیرد و نوعی بورس تخفیفاتی به منظور کاهش هزینه‌های اقامت و اسکان دانشجویان به شمار می‌رود.

ـ ‌ی بین المللی دکتری دانشگاه مسی

این تنها به دانشجویان مقطع دکترای دانشگاه مسی تعلق می‌گیرد و این دانشجویان نیز باید از شرایط خاص نظیر برخورداری از ‌ای قوی و نمرات بالا برخوردار باشند. تأمین بودجه‌ی این توسط یک مرکز تحقیقات بسیار بزرگ به نام انجمن سلطنتی uv – b صورت می‌گیرد که سالانه در حدود ۲۷ هزار دلار می‌باشد و کلیه‌ی هزینه‌های تحصیل دانشجو را در بر‌می‌گیرد.

ـ ‌ی دانشجویی WEBJET

این بورس تحصیلی در و استرالیا در دسترس کلیه‌ی دانشجویان ممتاز در رشته‌های ابزار فناوری قرار می‌گیرد و کلیه‌ی مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی را شامل می‌شود و مبلغ آن ۵ هزار دلار به صورت سالانه می‌باشد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته روانشناسی دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا● مجوز کار دانشجویی بیش از ۲۰ ساعت در کانادا● آزمون LANT برای تحصیل رشته حقوق در انگلستان● برترین رشته‌های تحصیلی در مقطع دکترا در کشور کانادا کدامند؟‌● چگونه برای تحصیل در کانادا معدل بهتری داشته باشیم؟● بهبود شرایط حق کار پس از تحصیل در استرالیا● آشنایی با دانشگاه شیکاگو● دانشگاه رایرسون کانادا● آیا می‌دانید قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان کدامند؟● آشنایی با رشته فیزیک دانشگاه تورنتوجدیدترین مطالب● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا● خودتنظیمی چیست و چه مزیتی دارد؟● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!