آشنایی با کالج‌های مونترال کانادا

مونترال با یازده دانشگاه و شصت کالج خصوصی و دولتی و بیش از دویست هزار نفر دانشجو شهری دانشجویی به شمار می‌رود و کالج‌های آن رشته‌های مختلفی را به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی ارائه می‌دهند.
مونترال با یازده دانشگاه و شصت کالج خصوصی و دولتی و بیش از دویست هزار نفر دانشجو شهری دانشجویی به شمار می‌رود و کالج‌های آن رشته‌های مختلفی را به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی ارائه می‌دهند.
مجله موفقیت ایلیاد - کشور دومین کشور بزرگ جهان با تنوع زیستی فراوان از مناطق شهری پر جمعیت در جنوب انتاریو تا توندرای قطب شمال و جنگل‌های بارانی سرسبز شمال غربی اقیانوس آرام امکانات بسیاری را برای سفر در اختیار جهانگردان و مهاجران قرار می‌دهد. وجود شهرهای دانشگاهی باشکوهی از تورنتو تا تا ونکوور زیبا گزینه‌های بسیاری را در پیش روی افراد قرار می‌دهد. در این بین واقع در استان کبک به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص به چندین شهر مهم ایالت متحده از جمله بوستون، نیویورک، واشنگتن، تورنتو و اتاوا دسترسی مستقیم دارد. با یازده دانشگاه و شصت خصوصی و دولتی و بیش از دویست هزار نفر دانشجو شهری دانشجویی به شمار می‌رود و ‌های آن رشته‌های مختلفی را به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی ارائه می‌دهند.

در این مقاله به معرفی برترین ‌های این شهر خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

ـ

در میان ‌های در جایگاه اول و در میان ‌های برتر دنیا جایگاه سی و پنجم را به خود اختصاص داده است و برای دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های معتبر این کشور را دارند گزینه‌ی بسیار مناسبی به شمار می‌رود. این در بسیاری از رشته‌های فنی و پزشکی به دانشجویان گواهینامه، دیپلم و مدرک کاردانی اعطا می‌کند.

ـ داوسون

داوسون از دیگر ‌های می‌باشد که از سال ۱۹۴۵ شروع به فعالیت نموده است. این دو برنامه‌ی تحصیلی شامل مقطع پیش دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. رشته‌ی ارتباطات این از شهرت جهانی برخوردار است و هنر، ادبیات، زیست شناسی، مردم شناسی، شیمی، فناوری، مهندسی عمران، طراحی داخلی، فناوری، علوم کامپیوتر، حسابداری و مدیریت از دیگر رشته‌های ارائه شده در داوسون می‌باشند. گفتنی است هزینه‌ی تحصیل در این برای دانشجویان ۱۵۷۵۰ دلار برآورد می‌شود.

ـ لاسال

لاسال در سال ۱۹۵۹ تأسیس و برای آن دسته از دانشجویانی که به دنبال شرکت در دوره‌های آموزش حرفه‌ای رشته‌های مد و طراحی می‌باشند مناسب است. این در میان پنجاه مدرسه‌ی برتر مد جهان قرار گرفته و دانشجویان با فراگیری دوره‌های تخصصی در زمینه‌ی طراحی لباس، عکاسی، برندسازی و بازاریابی جهت حضور در مقاطع دانشگاهی و بازار کار آماده می‌شوند.

ـ هرزینگ

هرزینگ از دیگر ‌های است که در زمینه‌های پرستاری، مراقبت‌های بهداشتی و فناوری گواهینامه، دیپلم و مدرک کاردانی ارائه می‌دهد. در این دانشجویان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌ی کسب و کار نیز از امکان تحصیل برخوردارند. دانشجویان بین المللی پس از دریافت پذیرش می‌توانند در هر یک از پردیس‌های این در سراسر به تحصیل بپردازند.

ـ رزمون

رزمون واقع در رشته‌های اصلی و فرعی متنوعی در اختیار دانشجویان بومی و بین المللی قرار داده است که شامل مدیریت ورزشی، زبان انگلیسی، جرم شناسی، ریاضی، روانشناسی و هنر می‌شوند. دانشجویان با تحصیل در هر یک از این رشته‌ها از این فرصت برخوردارند تا زمینه‌ی تحصیلی دلخواه خود را برای مقاطع دانشگاهی عالی‌تر انتخاب کنند. این برای دانشجویانی که هنوز رشته‌ی تحصیلی خود را انتخاب نکرده‌اند گزینه‌ی مناسبی به شمار می‌رود.

ـ ونیر

ونیر دومین زبان انگلیسی به شمار می‌رود و در این ۲۵ رشته‌ی تحصیلی مختلف نظیر تجارت، علوم کامپیوتر، ریاضی، هنر، علوم اجتماعی، پرستاری، معماری، محیط زیست، موسیقی و ... ارائه می‌شود. در این دانشجویان از امکان گذراندن دوره‌های فنی حرفه‌ای سه ساله نیز برخوردارند. شهریه‌ی سالانه برای دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در این ۱۲۷۵۰ دلار در نظر گرفته شده است و دانشجویان می‌توانند پس از دریافت پذیرش و ثبت نام جهت برخورداری از ‌های تحصیلی تا سقف صد هزار دلار اقدام کنند که البته این ‌ها براساس شایستگی تحصیلی به دانشجو تعلق می‌گیرد.

ـ TAV

از دیگر ‌های موجود در فهرست ‌های تاو می‌باشد که از سال ۱۹۹۵ آغاز به کار کرده است. در این دولتی بیش از هزار دانشجو از پنجاه کشور جهان با زبان‌های انگلیسی و فرانسوی در رشته‌هایی نظیر بازاریابی دیجیتال، تجارت بین الملل و علوم اجتماعی به تحصیل مشغول‌اند. شهریه‌ی سالانه این برای دانشجویان بین المللی ۱۵۳۵۰ دلار می‌باشد و برای دانشجویان ناتوان در پرداخت شهریه کمک هزینه‌های چشمگیری در نظر گرفته شده است.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا