برترین دانشگاه‌های کانادا جهت تحصیل در رشته‌ی مارکتینگ کدامند؟

رشته‌ی مارکتینگ با گرایش‌های متنوع آن در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه ساسکاچوان ۲ سال به طول می‌انجامد و دانشجویان در طول مدت زمان تحصیل با راهکارها و استراتژی‌های مختلف بازاریابی و مارکتینگ آشنا می‌شوند.
رشته‌ی مارکتینگ با گرایش‌های متنوع آن در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه ساسکاچوان ۲ سال به طول می‌انجامد و دانشجویان در طول مدت زمان تحصیل با راهکارها و استراتژی‌های مختلف بازاریابی و مارکتینگ آشنا می‌شوند.
مجله موفقیت ایلیاد - با توجه به گسترش تکنولوژی و فناوری اطلاعات تبلیغات بخش مهمی از موفقیت در فعالیت‌های تجاری را به خود اختصاص داده است، بنابراین رشته‌ی یا مارکتینگ یکی از رشته‌های پرطرفدار در سراسر دنیا به ویژه به شمار می‌رود. متخصصین بازیابی یا مارکتینگ در شناسایی برترین روش‌ها جهت معرفی محصولات و خدمات سازمان به آن‌ها کمک می‌کنند. در واقع متخصصین این رشته با آگاهی از نیاز جامعه، شناسایی محصولات پرطرفدار و بررسی علت فروش کمتر برخی محصولات ( به دلیل نارضایتی یا عدم تبلیغات موثر ) به ارائه‌ی خدمات تخصصی در سازمان‌ها می‌پردازند. این رشته امروزه به دلیل محبوبیت فراوان در دانشگاه‌های سراسر دنیا ارائه می‌شود. کشور   نیز از جمله کشورهایی  است که به ارائه‌ی این رشته در بسیاری از دانشگاه‌های خود پرداخته است. دانشکده‌های این کشور با جوی رقابتی در ارائه‌ی خدمات برتر در تلاشند تا بهترین و موثرترین استراتژی‌های آموزشی این رشته را در اختیار دانشجویان قرار دهند.
همانگونه که عنوان شد دانشگاه‌های این کشور به دلیل درخواست بسیار کارفرمایان جهت متخصصین مارکتینگ در شرکت‌های تجاری خود برای برتری با یکدیگر در رقابت‌اند تا بتوانند متخصصانی ماهر در این زمینه پرورش دهند، بدین منظور در ادامه به معرفی برخی از برترین دانشگاه‌های مارکتینگ در این کشور پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.

ـ دانشکاه یورک

رشته‌ی مارکتینگ در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه یورک به صورت تمام وقت و در مدت زمان یکسال به دانشجویان ارائه می‌شود و کلیه‌ی دروس این رشته در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می‌شود. این دانشگاه واقع در یکی از استان‌های بسیار مهم به لحاظ تجاری است که به دلیل وجود شرکت‌های بیزینسی فراوان نیاز به متخصصان مارکتینگ و در آن رو به افزایش می‌باشد. گفتنی است دانشگاه یورک با برخورداری از ۱۱ دانشکده در رشته‌های متعدد در نوع خود بی نظیر است و وجود یک کتابخانه بسیار بزرگ با تنوع فراوان از مزیت‌های علمی این دانشگاه به شمار می‌رود.  

ـ دانشگاه کوئینز

به واقع می‌توان گفت دانشگاه کوئینز از بهترین دانشگاه‌های برای تحصیل در رشته‌ی مارکتینگ به شمار می‌رود و هرساله نام آن در میان برترین دانشگاه‌های دنیا در ارائه‌ی این رشته قرار دارد. این دانشگاه واقع در انتاریو دانشگاهی تحقیقاتی است که مقطع کارشناسی  ارشد خود را با بهره‌گیری از بهترین روش‌های روز دنیا به صورت دوره‌هایی یکساله در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد و برای افرادی که به حوزه‌های تحقیقاتی در رشته‌ی مارکتینگ علاقه‌مندند مقصد مناسبی به شمار می‌رود.کیفیت آموزشی این دانشگاه به گونه‌ای است که بخش قابل توجهی از جمعیت دانشجویی آن را دانشجویان خارجی و بین المللی از سراسر دنیا تشکیل داده‌اند.

ـ دانشگاه ساسکاچوان

رشته‌ی مارکتینگ با گرایش‌های متنوع آن در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه ساسکاچوان ۲ سال به طول می‌انجامد و دانشجویان در طول مدت زمان تحصیل با راهکارها و استراتژی‌های مختلف و مارکتینگ آشنا می‌شوند. این دانشگاه بزرگترین دانشگاه استان ساسکاچوان می‌باشد که از اعتبار بین المللی بالایی برخوردار است. مقطع دکترای این دانشگاه درکلیه‌ی رشته‌ها از شهرت فراوانی برخوردار است و دانشجویان رشته‌های مختلف از جمله مارکتینگ پس از اتمام تحصیل در مقطع دکترا به سرعت وارد بازار کار خواهند شد.

ـ دانشگاه تکنولوژی انتاریو

دانشگاه تکنولوژی انتاریو یکی از بی نظیرترین دانشگاه‌های کشور برای تحصیل در رشته‌ی و مارکتینگ به شمار می‌رود که از همان ترم اول تحصیل به دانشجویان در یافتن شغل مورد نظر کمک می‌کند. گفتنی است مقطع کارشناسی این رشته در این دانشگاه به صورت تمام وقت و چهارساله ارائه خواهد شد.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا