آموزش‌ فنی‌وحرفه‌ای در استرالیا

آموزش فنی‌وحرفه‌ای در استرالیا بر اساس همکاری بین دولت این کشور و صنعت شکل گرفته است. شخص چه بخواهد وارد بازار کار شود و چه بخواهد تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه دهد، می‌تواند ابتدا مدرک فنی‌وحرفه‌ای خود را اخذ کند و سپس برای آینده برنامه‌ریزی کند.
آموزش فنی‌وحرفه‌ای در استرالیا بر اساس همکاری بین دولت این کشور و صنعت شکل گرفته است. شخص چه بخواهد وارد بازار کار شود و چه بخواهد تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه دهد، می‌تواند ابتدا مدرک فنی‌وحرفه‌ای خود را اخذ کند و سپس برای آینده برنامه‌ریزی کند.
مجله موفقیت  ایلیاد - فنی‌وحرفه‌ای در بر اساس همکاری بین دولت این کشور و صنعت شکل گرفته است. شخص چه بخواهد وارد بازار کار شود و چه بخواهد تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه دهد، می‌تواند ابتدا مدرک فنی‌وحرفه‌ای خود را اخذ کند و سپس برای آینده برنامه‌ریزی کند.
مدرک فنی‌وحرفه‌ای در عموماً توسط موسسات دولتی اعطا می‌شود که به آن «TAFE» گفته می‌شود، ولی در عین حال موسسات خصوصی نیز وجود دارند که این مدرک را اعطا می‌کنند. دولت‌های محلی و فدرال حمایت‌های مالی لازم را از ‌های فنی‌وحرفه‌ای انجام می‌دهند و همچنین سیاست‌هایی را اتخاذ می‌کنند که کیفیت ‌های فنی‌وحرفه‌ای را تضمین کنند. بخش صنعت و کارفرمایان آن در سیاست‌گذاری این نوع ‌ها سهیم هستند تا به این ترتیب، اولویت‌ها مشخص شوند و ‌های لازم نیز به نیروی کار آینده منتقل شود.

تحصیل در کنار متخصصین

هیچ چیز بهتر از این نیست که زیر دست کسی ببینید که احساسات شما را درک می‌کند و اکنون جایی است که شما قصد دارید به آنجا برسید. در ، ‌های فنی‌وحرفه‌ای توسط کسانی داده می‌شود که در رشته‌ی خود متخصص هستند و دانش خود را به‌روز نگه داشته‌اند و توانسته‌اند درس‌های ارائه شده را به نحوی بهبود ببخشند که منعکس‌کننده‌ی تغییرات واقعی رخ داده در صنعت باشند. بنابراین دانشجو نه تنها تئوری را یاد می‌گیرد، بلکه واقعیت موضوعات ارائه شده را نیز درک می‌کند.

حین کار

بسیاری از دوره‌های فنی‌وحرفه‌ای شامل حین کار هستند. در این دوره‌ها دانشجو محتویات ی را فقط در کلاس درس یاد نمی‌گیرد، بلکه بدون هزینه‌ی اضافی تجربه‌ی صنعتی نیز کسب می‌کند و در محیط کار می‌بیند. این دوره‌ها باعث می‌شوند دانشجو کاملاً برای کار در صنعت انتخابی خود آماده شود.

تضمین کیفیت در دوره‌های فنی‌وحرفه‌ای

در ، کیفیت تضمین شده است. در حقیقت صحت و سلامتی دانشجویان بین‌المللی، کیفیت ‌های ارائه شده، به‌روز بودن اطلاعات حقوقی جهت حمایت از آن‌ها و دیگر موارد، کیفیت برای ۱.۲ میلیون دانشجوی بین‌المللی در را تضمین می‌کنند. از ۱.۲ میلیون دانشجوی خارجی در ، ۲۳۰،۰۰۰ نفر در سطح فنی‌وحرفه‌ای تحصیل می‌کنند.

مدارک فنی‌وحرفه‌ای

مدارک فنی‌وحرفه‌ای در بر اساس کیفیت تحصیلی دانشجویان و با تمرکز بر ‌های شغلی و لیاقت‌های کسب شده اعطا می‌شوند. چارچوب مدارک یی «AQF» تعیین‌کننده‌ی سطح مدارک در است. این سیستم باعث می‌شود انتقال مدرک تحصیلی آسان‌تر شده و مسیرهای ی منعطفی برای دانشجویان وجود داشته باشد. در دوره‌های فنی‌وحرفه‌ای، مدارک تحصیلی در چهار سطح اعطا می‌شوند. مدرک سطح یک، به کسی اعطا می‌شود که ۴ تا ۶ ماه دوره را پشت سر بگذارد و پس از آن می‌تواند یک اپراتور شایسته باشد. درخواست‌کننده‌ی مدرک سطح ۲ باید حدود یک سال دوره را پشت سر بگذارد و پس از آن می‌تواند یک اپراتور حرفه‌ای باشد. کسانی که مدرک سطح ۳ دریافت می‌کنند، یک دوره‌ی یک ساله را گذرانده‌اند و تبدیل به تکنیسین ماهر شده‌اند. مدرک سطح ۴ به یک سرپرست کار اعطا می‌شود و باید برای آن دوره‌ی ۱۲ تا ۱۸ ماهه پشت سر گذاشته شود. فراتر از این ۴ سطح اگر فرد از ۱۸ تا ۲۴ ماه ببیند، به وی دیپلم فنی‌وحرفه‌ای اعطا می‌شود و اگر بین ۲۴ تا ۳۶ ماه دوره ببیند، دیپلم پیشرفته دریافت می‌کند و می‌تواند به عنوان یک مدیر کار کند.
دوره‌های فنی‌وحرفه‌ای باعث می‌شوند ‌های فرد در حوزه‌ای خاص گسترش یابد و برای ورود به بازار کار آماده شود. این دوره‌ها دانشجو را آماده می‌کنند تا شخصاً بتواند جنبه‌های فنی و عملی رشته‌ی انتخابی خود را طراحی، برنامه‌ریزی و اجرا کند.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● رشته معماری در نیوزیلند● اپلای با مدرک دانشگاه آزاد● بورسیه فول فاند welcome UK انگلستان 2022● دانشگاه‌های برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته Data Science● انکولوژی در انگلستان● نقاط مثبت تحصیلات تکمیلی در کشور کانادا● هفته اول اقامت برای دانشجویان بین المللی در کشور کانادا● پنج شغل با تقاضای بالا در کشور کانادا در سال ۲۰۲۳● نوشتن SOP برای رشته‌های مدیریتی● کلگری مقصدی برتر برای دانشجویان بین‌المللی جدیدترین مطالب● فرهنگ کار در کشور استرالیا● منابع کاریابی در استرالیا● راهنمای ویزای استرالیا و الزامات ورود به این کشور● برای سفر به استرالیا به چه چیزهایی نیاز داریم؟● با حقوق کاری خود در استرالیا آشنا شوید.● تجربه کارهای داوطلبانه و صنعتی در استرالیا● مالیات و بازنشستگی در استرالیا● زنان برجسته ایرانی در عرصه علم● تفریح با حیوانات در استرالیا ۱● پیشرفت روابط دو جانبه کشورها با حذف ویزا ● کارهایی که بعد از رسیدن به استرالیا باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.● بیمه دانشجویان در استرالیا● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا