با کالج فناوری تورنتو آشنا شویم!

دانشجویان با تحصیل در رشته‌ی فناوری اطلاعات در کالج فناوری تورنتو با چگونگی توسعه و ساخت برنامه‌های نرم‌افزاری و شناسایی و رفع مشکلات سخت افزاری و پیکر بندی نرم افزاری سیستم عامل‌های مختلف آشنا می‌شوند.
دانشجویان با تحصیل در رشته‌ی فناوری اطلاعات در کالج فناوری تورنتو با چگونگی توسعه و ساخت برنامه‌های نرم‌افزاری و شناسایی و رفع مشکلات سخت افزاری و پیکر بندی نرم افزاری سیستم عامل‌های مختلف آشنا می‌شوند.
مجله موفقیت ایلیاد - کالج فناوری از جمله کالج‌ها و دانشگاه‌های فنی مهم کشور به شمار می‌رود که با نام کالج فناوری نیز شناخته می‌شود، این کالج عضو کالج‌های شغلی انتاریو (CCO ) و انجمن ملی کالج‌های شغلی ( NACC ) و ارائه‌دهنده‌ی آموزش‌های رسمی جهت توسعه منابع انسانی می‌باشد. کالج فناوری با هدف آموزش حرفه‌ای برای مشاغل دشوار با استفاده از فناوری‌های پیشرفته سخت افزاری و نرم افزاری و انتقال دانش و تجربه اساتید تأسیس شد. برنامه‌های آموزشی  این کالج به گونه‌ای است که در کنار ارائه‌ی دانش در زمینه‌های خاص به دانشجویان با مهیا ساختن محیطی آزمایشی و ارائه‌ی فعالیت‌های عملی سبب افزایش اعتماد بنفس دانشجویان می‌شود.

-    شرایط ورود به کالج فناوری

دانشجویان بین المللی با در اختیار داشتن اجازه اقامت یا حق شهروندی برای پذیرش در این کالج می‌توانند اقدام نمایند. برخورداری از حداقل هجده سال سن ، دیپلم دبیرستان، دانش حداقلی زبان انگلیسی با نمره‌ی A یا B دبیرستان ( ارائه‌ی مدرک آیلتس و تافل یا PTE جهت دریافت پذیرش الزامی نمی‌باشد اما برخورداری از آن امتیاز محسوب می‌شود )، ویزای ، بیمه‌ی درمانی از جمله شرایط ورود متقاضیان بین المللی به کالج فناوری به شمار می‌روند. گفتنی است هزینه‌ی ثبت نام برای دانشجویان یی در این کالج ۱۰۰ و برای دانشجویان بین المللی ۵۰۰ دلار می‌باشد.

-    رشته‌های ارائه شده‌ی کالج فناوری برای دانشجویان بین المللی

فناوری اطلاعات به عنوان دانش و ستون علم اقتصاد از مهمترین رشته‌های ارائه شده در کالج فناوری به شمار می‌رود. به دلیل کمبود نیروهای متخصص این حوزه در این کشور و دیگر کشور های مطرح دنیا تحصیل در این کالج فرصت‌های شغلی مناسبی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. از طرفی مدرسه‌ی زبان این کالج فرصت شرکت در برنامه‌های فشرده‌ی انگلیسی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار داده است تا برای ورود به بازار کار به تقویت مهارت‌های گفتاری بپردازند. فناوری اطلاعات، ، مهندسی طراحی، زبان انگلیسی و مراقبت از بیماران از دیگر رشته‌های ارائه شده در کالج فناوری به شمار می‌روند.

ـ تحصیل در رشته‌ی فناوری اطلاعات کالج فناوری

دانشجویان با تحصیل در رشته‌ی فناوری اطلاعات در کالج فناوری با چگونگی توسعه و ساخت برنامه‌های نرم‌افزاری و شناسایی و رفع مشکلات سخت افزاری و پیکر بندی نرم افزاری سیستم عامل‌های مختلف آشنا می‌شوند. آشنایی با اصول پایه‌ای و حرفه‌ای کامپیوتر، مبانی شبکه و سرور، سیستم عامل یونیکس، مفاهیم برنامه نویسی اولیه و پیشرفته، آزمایش برنامه‌های تحت وب، آزمایش و مدیریت QA، زبان برنامه نویسی سی شارپ، برنامه نویسی جاوا، مدیریت پردازش آزمایش با مرکزیت کیفیت HP و تجزیه و تحلیل داده از جمله واحدهای ارائه شده این رشته در کالج فناوری می‌باشند.

ـ تحصیل در رشته‌ی کالج فناوری

تحصیل در رشته‌ی کالج فناوری فرصت آشنایی با دانش ارائه‌ی اطلاعات عمومی به مشتریان، جمع آوری داده‌ها، برنامه ریزی هزینه‌های جاری و حسابداری علمی را برای دانشجویان مهیا می‌سازد. مدیریت و حسابداری کامپیوتری دو زیر شاخه علم در کالج فناوری ست و دانشجویان با تحصیل در این رشته‌ها با مفاهیم و موضوعاتی نظیر معاصر، ریاضیات کسب وکار، حسابداری مالی، مدیریت بازار، نرم افزار تولید، ارتباطات تجاری، مبانی سرمایه گذاری و منابع انسانی آشنا خواهند شد.

ـ تحصیل در رشته‌ی مهندسی طراحی کالج فناوری

دانشجویان با تحصیل در رشته‌ی مهندسی طراحی با نحوه‌ی ساخت نقشه‌های مکانیکی حرفه‌ای از طریق نرم افزار آشنا خواهند شد. این رشته دانش عمیقی از ابزارهای قدرتمند طراحی را در اختیار معماران، مهندسان و طراحان قرار می‌دهد تا بدین وسیله و با استفاده از آن شیوه‌های نوین طراحی را به کار گیرند و در زمان و هزینه‌های پروژه صرفه جویی نمایند. مبانی اندازه گیری هندسی، موارد و فراوری تولید، برنامه نویسی CNC، اتوکد، مبانی و اصول حرفه‌ای CATIA و اصول اولیه و حرفه‌ای MicroStation برخی از واحد های ارائه شده در این رشته در کالج فناوری می‌باشند.

ـ تحصیل در رشته‌ی زبان انگلیسی کالج فناوری

مدرسه‌ی زبان این کالج برنامه‌های فشرده‌ی زبان انگلیسی را برای دانشجویان بین المللی در هشت سطح در نظر گرفته است که هر یک در شش هفته ارائه می‌شود. ‌ی اعلام شده برای هر سطح ۳۵۰۰ دلار ست و دانشجویان در هر سطح مبلغ ۱۰۰ دلار نیز بابت هزینه‌ی کتاب خواهند پرداخت.
گردآورندهمجله موفقیت ایلیاد
ما را در اینستاگرام دنبال کنید ...ما را در تلگرام دنبال کنید ...ما را در آپارات دنبال کنید ...مطالب مشابه● دانشگاه رایرسون کانادا● آیا می‌دانید قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان کدامند؟● آشنایی با رشته فیزیک دانشگاه تورنتو● هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا● اقامت در استرالیا● معرفی چهار دانشگاه برتر کشور کانادا برای تحصیل در رشته‌ی کاردرمانی● آشنایی با دانشگاه بوستون● بچه‌های خود را نیز می‌توانید به استرالیا ببرید!● آموزش‌ فنی‌وحرفه‌ای در استرالیا● برترین دانشگاه‌های کانادا جهت تحصیل در رشته‌ی مارکتینگ کدامند؟جدیدترین مطالب● با نکاتی جهت تقویت قدرت اراده آشنا شویم!● ایمنی و سلامت در استرالیا ● انواع خطاهای شناختی کدامند؟● شهر کانبرا در استرالیا● چگونه ورودی‌های ذهن‌مان را کنترل کنیم؟● حقوق و حمایت‌های قانونی در استرالیا● انقضا و تمدید استادی پرمیت کانادا● فهرست تحریم‌ها در استرالیا● خودتنظیمی چیست و چه مزیتی دارد؟● بیمه‌ی خدمات درمانی ( مدیکر ) استرالیا● با غم غربت چه کنیم؟!● با منطقه‌ی ویکتوریا استرالیا آشنا شوید!● چگونه با افسردگی پس از فارغ التحصیلی مقابله کنیم؟!● بیومتریک ( انگشت‌نگاری دیجیتالی ) جهت اخذ ویزای کانادا● با احساس بی‌کفایتی مقابله کنیم!● طریقه‌ی دریافت سین نامبر کانادا● حافظه‌ی دیداری چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت نمود؟● توصیه نامه تحصیلی چه اهمیتی در پروسه‌ی اپلای دارد؟● مهارت‌های شغلی مورد علاقه‌ی کارفرمایان کدامند؟● با مهم‌ترین مهارت‌های اجتماعی آشنا شوید!